Arama sonuçları: *

• Users: mwasnq
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. mwasnq

PC de 2 M2 SSD kullanmak ıstıyorum

Arkadaşlar suan 1 tane 512 gb m2ssd kullanıyorum fakat bana lazım olan 2 tane ssd 1. si iş için 2. si kişisel yani şuan kulandığım olacak ama ben her defasında ssd degıstırmek ıstemıyorum bunun bir aparatı varmıdır mesela usb to m2 ssd gibi
  2. mwasnq

OperaGX tarayıcıda cıkan klavye sesının aynısını yapmak ıstıyorum

OperaGX tarayıcıda klavyeden bır tusa bastıgımda ses cıkıyor, ben bu ayarı wındows 10 pro da nasıl yaparım
  3. mwasnq

18 yaş altı nitelikli dol*ndiricilik suçu

18 yaş altı bir bireye başlıktaki nitelikli d*landiricilik suçunda ne gibi bir ceza verirler?. Kötü niyetli bir konu değildir sadece soru.
  4. mwasnq

Mekanik klavye önerisi

Kaliteli num tuşları olan mekanik olduğunu belli eden klavye önerisi lazım arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. butce 1.000 - 1.500 civari
  5. mwasnq

Rahat oyuncu koltuğu önerisi

PC basında cok zaman geçiren birisiyim o yüzden arkama yaslandıgımda bana rahat kafamın havada durmayacaği koltuk onerisi varmı 3-4k arasında daha ucuzu varsada olr
  6. mwasnq

LOL'de kamera cok yakın.

Arkadaşlar lolde mactayken kamera acısı cok yakın gozukuyor neden? Sadece oynadığım kahramanı görüyorum nerdeyse bunun bır cozumu varmıdır. ekran kartı rx6650 monıtorum Bu
  7. mwasnq

Playstation 4 alınır mı??

Playstation 4 almayı düşünüyorum ama konsolun eskide kalması , daha once hıc konsol kullanmamam ( oyuın yükleme vesayre hıc bır bılgım yok ) gibi etkenler yüzünden ne yapsam bilemedim sizce alınır mı?? Veya yerine xbox vs. tercih edilirmi 1690119053 Eğer alınırsada en güvenilir sıfır şekilde nasıl...
  8. mwasnq

Öneri 11.000₺ veya altı telefon önerisi

Başlıkta belirttiğim gibi 11.000₺ civarlarında veya altında alınabilecek en iyi android telefon hangisidir?
  9. mwasnq

Psu'nun prizi nereye takılmalı?

Arkadaşlar, geçenlerde aldığım sistemimin güç kaynağının fişi yanmıştı ve garantiye gönderdim. Ancak geri geldiğinde, yeniden dikkat etmem gereken bazı şeyler olduğunu biliyorum. Bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi? Yaptığım hataları şöyle sıralayabilirim: Güç kaynağının fişini...
  10. mwasnq

Gencer gaming den aldığım 9.999₺ fiyatlı sistemden kıvılcım çıktı

Beyeler bundan 1-2 hafta önce donanım arşivi imzalı sistemi aldim gençergamingden 6650XT olan evime geldi ekran kartını taktım düzgünce kablosunu bağladım ve powerin fişini prize taktım açma düğmesine bastım ve bi patlama çıktı küçük bi patlama kıvılcım gibi, şalter atmış gibi küçük bi patlama...
  11. mwasnq

Öneri 3500 bütçe ile monitör

3500 lira seviyelerinde Hz değeri yüksek ms değeri küçük olan ghosting sorunu vs. Yaşamayacağım monitör önerisi varmı? https://ty.gl/ssr4e09v13 Bu ürünü almayj düşünüyorum ama yorumlarda vs. Ghosting ölü piksel sorunu falan varmış o yüzden guvenemedim. Önerilerinizi bekliyorum
  12. mwasnq

Getirden iade yaptığım ürünü YEDİM

Getirden bi jelibon aldim jelibonun paketi acikti bende yedim sonra iade talebi istedim parayi iade edicez dediler tamam dedim sonra kurye geldi almaya ona ben onu yedim dedigimdede birini aradi ve aradığı kişi ona ceza uyguluycaz dedi oda bana aynısını dedi ne cezası bu annamadim bilen warmi
  13. mwasnq

3000 TL en iyi şekilde nasıl harcanir

Beyler uzun zamandir biriktirdiğim kumbaramdan 3000 TL çıkarttım şuan elimde 3000 TL var ama bunu nasıl harcarım inanin bilmiyorum kendime çok bakan birisiyim o yüzden her türlü giyim ürününe sahibim nerdeyse bu 3000 TL yi teknolojik alanda harcamak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum. ( Pc yok...
  14. mwasnq

Yardım Yardım! İnternetim kesılıp duruyor

Arkadaşlar ben casper c350 kullanıyorum bı konu daha acmıstım fakat hıc hıt almadı sorunuda cozemedım bılgısayarı normak gunluk sekılde kullanıyorum oyun oynuyorum falan fakat ınternet bellı bır sure sonra kesılıyor tekrar baglanmak ıcın baglan tusuna basıtıgmda benden sıfre ıstıyor gırıyorum bu...
  15. mwasnq

Laptopa ethernet bağlama

Arkadaşlar benim casper c350 laptopum var ethernet girişi bulunmuyor USB çoklayıcı+ usb ethernet dönüştürücü kullansam işe yarar mı?
  16. mwasnq

Geforce now bu internette çalışır mı

Arkadaşlar benim laptop kötü laptop oldugundan ethernet falan baglayamıyorum geforce now almaya karar verdim ama internet hızımdan şüphelerim var zaten normalde ıyı cekmıyor hız testı yaptım sonucu paylasıyorum
  17. mwasnq

Casper c350 laptopumun wifi bağlantısı kesiliyor

Arkadaşlar operaya giriyorum işimi falan hallediyorum sonra internet bi anda gidiyor vodofone internet kullaniyorum sadece bilgisayarda gidiyor diğer telefonlarda bağlı oluyor ve çalışıyor tekrar baglanmaya çalışırken şifre istiyor şifreyi giriyorum ağ kullanılamıyor diyor yardım edin
  18. mwasnq

Fotoğraf kopyalama ve telif hakları hakkında

Beyler istock taki bir resmi idnrimeden ondan ilham alarak değiştirsem mesela biraz büyük bazı yerleri eksik bir şekilde veya renklerini değiştirerek onu pazarlasak satsak nft gibi şeyler yapsak satışa koysak her hangi bir telif davasıyla karşılaşırmiyiz?
  19. mwasnq

Aras kargo adres yetersizliginden kargomu getirmedi

Şimdi ben vodafoneden Milka sipariş etmiştim aras kargoyla yollamislar cumartesi teslim edilmesi lazimdi ama baktigimda adres yetersiz olduğu icin teslim edilememiş adres harbidende yanlış ama beni neden aramadılar boşuna bırakmadım ben telefon numaramı oraya şuanda pazar günü çalışmıyolarmış ne...
  20. mwasnq

Öneri Düşük sistem isteyen rahat hikayeli oyun önerisi

Arkadaşlar sistemim pek iyi değil düşük sistem isteyen chill oyunlar varmı ücretsiz olursa iyi olur sistem özelliklerim bunlar. 4gb ram intel(R) Celeron(R) N4000 CPU @ 1.10ghz intel(R) UHD graphichs 600
Top Bottom