Arama sonuçları: *

1. O

Ekran kartından gelen ses

Arkadaşlar oynadığım gta 5 oyununda fps144 e ve vsnyc özelliğini aktıflestırıp ayarları ultraya aldıgımda kasadan cızırtı şeklinde insanı çileden çıkartan bir ses geliyor lakin bu ayarları fps i 100 e ve normal ayarlara aldiğimda ses gidiyor birde ayarları ultradayken msi afterburner...
  2. O

Corsair spec delta rgb sorunu

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi corsair spec delta kasasını kullanıyorum sorunum şöyle ki öndeki rgblerin en alttaki olanı diğer üstteki rgblere gore farklı reaksiyon veriyor mesela en üst iki rgb kırmızı yanarken alttaki sarı yanması gibi ve sadece yeşil renkte sabıtlediğimde en alttaki...
  3. O

DA Yeni Sistem Kurulumu Hakkında

Arkadaşlar Abdullah abinin son paylaştığı sistemi aldım öncellikle ekran kartımın montajını kendim yaptım lakin sormak istediğim 1. Husus: Ekran kartımı doğrumu taktım emindeğilim pc yi kurdum driverları nvıdıanın sitesinden güncelledim ilk defa ekran kartı taktıgımiçin mesela su kablonun ucu...
  4. O

144 hz monitör

Arkadaşlar Abdullah abinin son paylaştığı sistemi aldım monitör olarak da bunu https://www.itopya.com/aoc-238-24g2u-2xhdmi-dp-vga-144hz-1ms-freesync-full-hd-gaming-monitor-/ Almayı düşünüyorum uyumlu olurmu eger uygunsa bugün siparişi vereceğim
Top Bottom