Arama sonuçları: *

1. O

10 YILLIK LAPTOPLA CS DE +120FPS ve 120Hz İLE OYNANABİLİR MI? (HEMDE 1024P 16:9)

Valo oynatmaz diyenler 1 , Global olunmaz diyenler 2 yazabilir mi ?
  2. O

DA-G3 Stock Fan vs T6 Ultra oyun testleri

https://www.youtube.com/channel/UC_VI_7lnAVy5jCqSr0vYK-w/videos Konuyla ilgili faydalı olabilecek diğer konuları da bırakıyorum. https://forum.donanimarsivi.com/konu/da-g3-stock-fanla-r23-benchmark-testi-ve-isinma-sorununun-coezuemue.429335/...
  3. O

DA-G3 Sistemi için Snowman T6 Ultra Fanının montajı

Konunun çözümüyle ilgili internette detaylı bilgi bulamadığım için ben bilgilendirmek istedim Montaja başlarken kutu içeriğinde size bir ayak gönderiyor ama bu ayaklar am4 anakartlara uymadığı için mecburen stock ayarlar üzerine montaj yapmak zorunda kalıyorsunuz ama sonra şöyle bir sorun...
  4. O

DA-G3 Stock fanla R23 Benchmark testi ve ısınma sorununun çözümü

Konu malum stock fanla DA-G3 sistemi hem işlemci hem ekran kartı absürt sıcaklıklara çıkıyor özellikle işlemci için stok fanda uygun sıcaklık için voltajı yakalamak zor. Ben birkaç deneme yaptım onların üzerinden konuya girmek istiyorum. Bios ve windows stock haliyle yapılan test (voltaj 1.43 e...
  5. O

DA-G3 Gigabyte RTX 2060 D6 Ekran kartı Undervolt testi ve değerlerim

Stock ; 1850mhz 1.04volt Sıcaklık; 77 civarları Undervolt ; 1860mhz 0.875 volt Sıcaklık: 68 derece Güncel Undervolt: 1755mhz 0.825volt Sıcaklık: 64 derece İşlemci yükte olmadığı ve anakart fazla ısınmadığı için değerler bi tık düşük gözükebilir ama yükte biraz daha fazla gösterse de...
  6. O

da-g3 overclock undervolt ve testler hakkında

merhaba arkadaşlar da-g3 gelmeden önce bazı konularda 4.2ghz 1.15 voltajla stock soğutucuyla 70 derecelerde sorunsuz kullanıldıgını söyleyen arkadaşlar çıkmıştı bende abdullah abinin test videosundaki gibi fazla ısındırmayız diyordum ancak testleri yapmaya başladıktan sonra 4.0ghz a kadar stabil...
  7. O

DA-G3 (ve benzeri) toplama sistem alındıktan sonra ihtiyaç duyulacaklar listesi

Merhaba sistem topladıktan sonra sisteme dahil olmayıp dışardan alınması gereken donanımsal veya yazılımsal araçların listesini arıyordum denk gelmeyince bari biz açalım elimizdekileri paylaşım dedik. Önerilerinizi bekliyorum, kendimce araştırdığım fiyat performans ürünlerini de bırakıyorum...
  8. O

BenQ Zowie XL2411K Monitör Hakkında

Bu markayı alan veya araştıran oldu mu indirime girdiği sponsor siteler varmı
  9. O

165hz 1ms monitör 200hz yapılabilir mi?

240hz 24 inc monitöre 2 katı vermektense 165 hz alıp 200 e oc yapılsa mantıklı olmaz mı? Pek önerilmediğini biliyorum uzun yıllar fps oyunlarında sağlık bir şekilde oc'la kullanmakta benim için önemli ancak çok yüksek bir oran da oc olmayacağı için (%18) olabilir mi acaba diye düşündürüyor ama...
  10. O

Yardım 1ms 144Hz Sorunsuz Monitör önerisi

Aşağıdaki 1500TL bütçeli bütün monitörleri incelemedim ve hiçbiri içime sinmedi her birinde mutlaka kötü bir yorum gördüm ghosting ölü pixel renk bozulması ışık süzmesi freesycn 1ms sorunu vs ne yapacağımı şaşırdım, paramızla rezil olacaz kronik arızasız olmayan bir model yok gibi, bazı...
Top Bottom