Arama sonuçları: *

1. T

Çözüldü✓ Hangi ekran kartını almalıyım?

sağolun yardım ettiğiniz için
  2. T

192bit 256bit olayları ne fark ediyor mu çok?
  3. T

MSI MAG A550BN 550W 80 Plus Bronze 120mm Fanlı PSU MSI B450M-A PRO MAX 4133MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI mATX Anakart AMD Ryzen 5 5600G 3.9GHz 16MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm MPK İşlemci Ekran kartı almak istiyorum, dar boğaz olmamasını istiyorum ve güç kaynağımın yeteceği bir şey almak...
  4. T

Vdi dosyasına zipten çıkartamıyorum

12gb lık bir vdi dosyam var. Breezip kullanıyorum fakat hata veriyor çıkartırken ne yapmam lazım ?
  5. T

ram değiştirdim driver hata verdi

merhabalar ramim bozulduğu için yeni bir ram aldım ve taktım taktıktan sonra driverları güncellemek için amd software yazılımına girmek istedim ve resimdeki gibi hata verdi ne yapmam lazım
  6. T

Amd software dan sürümüm güncel mi göstermiyor

16gb ram vardı apu bilgisayarımda 8 gb bozuldu çıkarttıktan sonra sürümüm güncel mi diye bakmak istediğimd 1668541321
  7. T

Bilgisayarım açılmıyor bıos ayarlarında kalıyor

Bilgisayardan o kadar anlamıyorum başka yolu var mı
  8. T

1668418443 Sağol
  9. T

Ssd i var baktım görüyor
  10. T

Bilgiyarın tuşunu bastığımda direkt bu ekran çıkıyor. Esc ye basıp kapatıp tekrar açmayı denesemde olmuyor
  11. T

Bilgisayarım 2 gündür herhangi bir oyun oynarken mavi ekran veriyor. Bazen de donuyor ve kendini yeniden başlatıyor. Bugün de league of legends oynamak için açtım fakat bilgisayarım dondu ben de yeniden başlatmak istedim ve yeniden başlatılırken bıos a girdiğini gördüm şimdi bıos ayarlarından...
  12. T

Steam oyun açamıyorum

Teşekkür ederim
  13. T

Steam oyun açamıyorum

Nasıl sürücüleri yükliycem acaba
  14. T

Steam oyun açamıyorum

Ekran kartım yok amd ryzen 5 5600g var
  15. T

Steam oyun açamıyorum

Merhabalar itopyadan yeni bir bilgisayar aldım ve steam i kurup csgo yu yükledim açmaya çalıştıktan sonra fotoğraftaki gibi hata alıyorum ne yapmalıyım 1640788674 Fotoğraf bu
Top Bottom