Arama sonuçları: *

1. K

Çözüldü✓ 3060 5600 mu 4060 i3 13100F mi

Butcesi yok varolan durumda 4060 almasi daha mantikli diyorsunuz yani?
  2. K

hocam 3060li sistemi 5600 islemci yapinca fiyat olarak ayni oluyolar.
  3. K

https://www.itopya.com/teknopanda-karakiz-7intel-core-i3-13100fgigabyte-geforce-rtx-4060-windforce-oc-8gb16gb-ddr4512gb_h24133 https://www.itopya.com/ali-bicim-ivjamd-ryzen-5-5500msi-geforce-rtx-3060-ventus-3x-oc-12gb16gb-ddr4500gb-nvme-m2gefor_h23694#kategori_8 Arkadasim bu iki sistemden birini...
  4. K

F/P KRALI SİSTEM CUMARTESİ GELİYOR

Kart 4060.Abdulah abinin RTX 4060 8GB BÜYÜK BİR TEHLİKE Mİ? YOKSA ALINIR MI? adlı videosunun 4, saniyesinde kutunun arkası ters bir şekilde gösteriliyor çevirince ise hikayedeki kutu ile birebir aynı olduğu görülüyor. İyi forumlar (Üstteki kişi de benzer şeyleri yazmış mesajı silmek istedim...
  5. K

X570 p anakartta olan 2x8 rami 4x8 yapmak

Selamlar elimde 5600x islemci ve x570p anakart var.2x8 ramlerimi 4x8 yapmak istiyorum sizce sorun yasar miyim tavsiyeleriniz nelerdir? Dual Channel destegi devam eder mi? Sahip oldugum ve ekleyecegim ramler bunlar GSKILL 16GB (2x8GB) Ripjaws V Siyah 3200MHz CL16 DDR4 Dual Kit Ram.
  6. K

Çözüldü✓ Pc de cd rom yokken cd takilmis gibi ses geliyor

Hdd yi tamamen söktüm ses kesildi problem olarak düşündüğüm şey "HDD'lerin içindeki disk bilgisayar açıldığında çalışma hızına erişmek için bir süre ses çıkarabilir. Bilgisayarınızda HDD varsa sebebi budur."imiş iyi forumlar
  7. K

Çözüldü✓ Pc de cd rom yokken cd takilmis gibi ses geliyor

Selamlar gecen gun pc ye hdd taktim o gunden beri pc yi acarken cd yi takmisim calistirmisim gibi ses geliyor 1 sn sonra kesiliyor bunun sebebi hdd nin yazmaya baslamasindan dolayi mi windows hdd ye kurulu degil ama cevaplarinizi bekliyorum 1657842766 Hddyi deaktif etmeme ragmen ayni ses...
  8. K

Çözüldü✓ Kasanin onunndeki 3 isiktan ilki yanmiyor kalan 2si yaniyor

Kasanin o panelini soktum 1 fandan gelen kabloya baktim zaten cok saglam bir kablo degilmis yerine geri taktim sorun cozuldu
  9. K

Çözüldü✓ Kasanin onunndeki 3 isiktan ilki yanmiyor kalan 2si yaniyor

Merhaba gorundugu gibi isiklar yaniyor fakat biri yanmiyor hepsi calisiyor sadece rgb de sorun var.Dun hdd taktim o sirada kabolara da dokundum o yuzden olabilir mi hangi kablo oldugunu bilmiyorum genelde rgb kapali kullaniyorum fakat diger parcalarda da bir sorun olmasindan cekiniyorum
  10. K

Gamepass i YILLIK olarak nasil alabilirim

arkadaslar selam bu gamepass i satin almak istedigimde sadece 1 aylik aliniyor yanlis bilmiyorsam xbox da yillik olacak sekilde satin alabiliyormusuz ben pc icin nasil alabilirim
  11. K

Arkadaslar sizce sistem alinir mi

aynen onu ekledim 80+ sertifikali tek psu yu ekledim bir de ama bildigim uzere thermaltake iyidi ya gamepower cok kotu demislerdi
  12. K

Arkadaslar bir bakar misiniz hangi psu yu alayim seceneklerden 1630014160 Duzeltme agalr 650w 80+ bronze + 3200mhz ram corsair
  13. K

bu fiyata alinabilecek iyi bir sistem mi kral bir sey eklemem gerekiyor mu bi baksana
  14. K

Arkadaslar selamlar normalde teknopanda karakiz 2 yi alacaktim ama stokta yok sizce bu sistem nasil ekran karti 2 fanli isinma sorunu yasarmiyim bu fiyata daha iyi bir sey biliyorsaniz lutfen link atar misiniz...
  15. K

Sizce hangi pc yi almaliyim

Merhaba buyuk ihtimalle ay sonu pc alacagim o yuzden arastirmaya koyuldum bu iki sistemden birini dusunuyorum 3070 olanin islemcisi darbogaz yapar mi sizce hangi sistem(NOT:Sistemi depodan elden teslim alacagim kargo sirketleriyle cok sorun yasanlari gordum)...
  16. K

Uçak bakım teknisyenliği hakkında sorum var

sadece 4. sorunun cevabini biliyorum Evet,kendisi ve ailesi(anne,babasi) ucretsiz ucus hakkina sahip oluyor yurtdisi dahil
  17. K

Bu Sistem alinir mi ?

itopyadan internetteki urunun aynisini ayni fiyattan magazaya gidip alabiliyor muyuz acaba bilginiz var mi
  18. K

Bu Sistem alinir mi ?

elden teslim alacagim zaten oyle bir secenekleri varmis
  19. K

Bu Sistem alinir mi ?

https://www.gaming.gen.tr/urun/95747/ultima-3060ti-amd-ryzen-5-5600x-asus-rtx-3060-ti-tuf-gaming-v2-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ ARKADASLAR BU SISTEM ALINIR MI FIYATI IYI MI ? BIR DE SITE GUVENILIR MI PEK DUYMADIM KULLANAN OLDU MU HIC
  20. K

Hangi Sistemi Almalıyım

1 aya alicam zaten piyasa arastiriyorum yazarim itopyaya gene girmezse alirim pny yi ypacak bir sey yok 1627754231 darbogaz olamamasi icin hangi islemciyi kullanayimm 5600x beslemez mi 1627754839...
Top Bottom