Arama sonuçları: *

• Users: Brain
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

Modemim salonda pingim var

Merhaba arkadaşlar bir FPS oyuncusu olarak ping değeri önemli size sorum şudur ki benim modemim salonda duruyor ve odama kadar cat6 kablo ile internetini sagliyorum fakat 27 ping alıyorum.Odama modemi taşımak için VDSL kablosunumu uzaktayım yoksa ethernet kablosu ile devamını ediyim.
  2. B

1000 TL kulaklik onerisi

Merhabalar ben öğrenciyim ve okul dışında FPS oyunları oynuyorum 1000 TL bütçem var biraz daha zorlayabilirim kulaklık önerisi istiyorum.
  3. B

Steam key nereden alınır

Merhabalar arkadaşıma yeni yıl hediyesi olarak Steam key almak istiyorum.Sizin daha önce aldığınız veya güvendiğiniz bir site varmı.İyi akşamlar.
  4. B

Ddr2 anakartim tetiklemiyor

Merhabalar benim 2 adet ddr2 anakartim var bir tanesi anakarta güç verdiğimde tetiklemiyor anakartim hiçbir parçasında gözle görülür bir deforme bulunmuyor birçok parçasını sokup öyle denedim ama hiç bir şey olmuyor.2. anakrtimda anakarta elektirik geliyor ama ekrana görüntü gelmiyor ramlarini...
  5. B

bu sistem apu mu?Apu değilse apu kadar iyi mi??

https://www.teknobiyotik.com/bilgisayar/oyuncu-bilgisayari/ekran-kartsiz-oyuncu-bilgisayari/amd-ryzen-5-3500x-3-6ghz-16gb-ram-480gb-ssd-oyuncu-bilgisayari.html bunu gibi birçok sistem daha var. bilgi verirseniz çok sevinirim
  6. B

apu mu ekran kartlı sistemmi?

Önerebileceğiniz apu ve ekran kartlı sistemleri bekliyorum Bütçe sadece kasa 6000 TL
  7. B

sizce ryzen 5 5600g alınır mı??

ince hesap ta 2956 TL ye satışta ama youtube da pek videosu yok. Abdullah abinin videosundan pek bir şey anlayamadım.Normalde ryzen 3 4300ge alacaktım ancak ryzen 5 5600g çıkınca onu almaya karar verdim.Sizinde fikirlerinize ihtiyacım var.
  8. B

Sizce bu bilgisayar alınır mı?=?

https://www.gaming.gen.tr/urun/25813/pc-hocasi-1650-intel-i3-10105f-gainward-gtx-1650-ghost-4gb-8gb-ram-240gb-ssd-gaming-bilgisayar/
  9. B

Hangi APU işlemci daha mantıklı?

ryzen 3 4300ge mi yoksa ryzen 5 pro 2400g tabi 2. si apu bir işlemciyse aralarında 49 TL gibi bir fark var ama ikisinin linkinide koyayım ryzen 3 4300ge...
  10. B

aralarında ne kadar fark var

ryzen 3 4300ge ve ryzen 3 2200ge arasında farklar nasıl uçurum kadarmı yoksa alınır mı?
  11. B

apu için ideal işlemci

sistem özellikleri msi b 450 a pro max anakart xpg 2*8 3200mhz cl16 ram geri kalanı pek önemli değil galiba amd ryzen 3 4300ge nin stokları az olduğundan başka işlemcilerede bakmak istedim
  12. B

bu site güvenilir mi?

işlemci alıcam ama tek bu sitede en uygun fiyat linkteki siteye güvenebilirmiyim https://www.teknobiyotik.com/donanim/islemci-cpu/amd-ryzen-tm-3-4300ge-7nm-3-5ghz-turbo-4-0ghz-4-core-8-threads-6mb-cache-am4-islemci-sogutuculu-33497.html
  13. B

Apu bir sistemde 144 hz oyun oynayabilirmiyim

Apu bir sistemde 144 hz oyun oynayabilirmiyim ve 144hz oynayabilmem için displayport gerekyormuş galiba bu konudada yardımcı olursanız sevinirim
Top Bottom