Arama sonuçları: *

• Users: XneOn
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. X

Garanti bbva müşteri olma

Garanti bbva mobil uygulaması üzerinden müşteri olmuştum kurye gelecekti.kurye bugün geldi imzaları attım.SMS ile şifre gelmesi lazım SMS gelmedi.5 saat oldu.sms geç mi geliyor acaba.müşteri hizmetlerinide arasam henüz garantili olmadığımdan konuşamıyorum.
  2. X

hdd regenaratör usb sıfırladı

Arkadaşlar HDD Regenerator'den bad sector temizleyecektim fotoğraftaki create bootable flash a bastım ve USB gitti sıfırladı içindekiler gitti mi nasıl kurtarabiliriz normalde 15 GB olan USB 1.91 GB düştü adı değişti.
  3. X

hdd den ses geliyor fps düşüyor

hdd den bu ses geliyor ve bu ses geldiğinde hdd de olan oyuunları oynuyorsam fps 3 saniyeliğine 0 a düşüyor bunun bir çözümü var mıdır değişim şart mı? birde hdd den geliyor değil mi yanlış bilmiyorum
  4. X

işlemci ısınma pc kasma sorunu

ryzen 3 3100 işlemcim var. boşta 70 75 derecelere kadar çıkmaya başladı oyunlarda da öyle. böyle değildi ne oldu bilmiyorum. 60 derecelerden bir anda 70 e fırlıyor ve kasanın içinden dıt diye ses geliyor pc 3 saniye çöküp geri geliyor yaşayan veya çözümü bilen var mı? 1689365229 termal macunu...
  5. X

15 16 bin TL telefon önerisi

bütçem 15-16 bin TL.Şu an mi 11t pro gözüme güzel geldi. İPhone 11 diyenlerde var fakat 2019 yılında çıkmış bir telefon. Herkeste var pek bir havasıda kalmadı zaten. Kullanan arkadaşlarım fiyatına göre alınmaz diyor. Şu an iPhone 7 kullanıyorum şarj sıkıntısını yeterince çektim bir daha çekmek...
  6. X

İphone 7 iOS 16 beta

İphone 7 im var kilit ekranını düzenlemek için iOS 16 yüklemek istiyorum betasını yüklersem bir sıkıntı olur mu? Geri şu an ki sürüme dönebilir miyim?
  7. X

telefon önerisi verin

bütçem 7000-8000 TL alınabilecek en iyi telefon nedir?
  8. X

Öneri Telefon önerisi 7-8k

Bütçem 7-8k civarları sizce 0 android mi alayım yoksa bütçeyi biraz arttırıp 2.el iphone 11 mi karar veremedim iphone 7 den memnumdum ama 2.el sıkıntı gibi bu devirde
  9. X

11.sınıf sınıfta kalır mıyım

2 dönem genel ortalamam 50 nin yukarısında fakat 4 dersten kalıyorum.sınıfta kalır mıyım 1655133815 edebiyattanda kalmıyorum
  10. X

Rapor alma bahaneleri

Arkadaşlar malum okulun son günleri devamsızlık hakkı bitmiş rapor almam gerekiyor.Bizim sağlık ocağına direk giremiyorsun internetten sıra alıyorsun.ben sırayı geçen hafta aldım ve bugün randevum var.Hangi yalanı söylesem bilemedim.İshalim desem sırayı geçen hafta aldın geçmedi mi...
  11. X

better discord kullanan arkadaşıma ban attırma

better discord kullanan arkadaşımı nasıl şikayet edebilirim.bi arkadaşıma çok tilt oldum şikayet edeyim ban yesin nerden ediliyo
  12. X

teknobiyotik termal macun

https://www.teknobiyotik.com/arctic-mx-4-en-yuksek-performansli-termal-macun-4gr-ar-actcp00002b.html burdan termal macun alıcam fiyat çok uygun geldi çakma falan değildir demi bir sotunu var mıdır?
  13. X

Yardım Ekran kartı termal macun

Xfx rx470 4gb ekran kartım var.Termal macun süreceğim.bilgisayarcıya sordum gd900 adlı termal macunu sürüyor ve 100 TL ücreti var sizce gidip bilgisayarcıya mı sürdüreyim yoksa kendim 100 TL’ye termal macun alıp kendim mi süreyim. Not:Kendim ekran kartının içini hiç açmadım tecrübesizim
  14. X

Yardım rx 470 ısınma sorunu uv yardım

xfx rx 470 4 gb ekran kartım var baya ısınıyor.uv yapıcam ayar söyler misiniz?
  15. X

bein connect ne kadar

2022-2023 sezonu için bein connect alıcamda bu resimdeki paket bu sezonun az maç kaldığı için mi fiyat bu sonraki sezon fiyatı ne olur tahminen?
  16. X

Yardım Acil yardım gpu clock

Xfx rx 4704 GB ekran kartım var.boşta gpu clock çok fazla mouse yi oynatmadığımda 300 sabit oluyor oynatmaya başladığımda 1200 lere kadar çıkıyor. Buda sıcaklığa etki ediyor.ekran kartı boşta 60 dereceyi görüyor fan açılınca düşüyor sonra geri çıkıyor.bunu nasıl 300 e sabitliyebilirim ekran...
  17. X

Arkadaşım uyurgezer ben korkuyorum

Sa bi arkadaşım uyurgezer dün gece evden çıkmış gitmiş bende bu durumu öğrendim ve korktum uyuyamıyorum acaba banada olur mu diye yarın okul var ne yapıcam 17 yaşındayım şu ana kadar hiç öyle bir şey olmadı ama korkuyorum
  18. X

Yardım XFX RX 470 4GB U.V Nasıl Yapılır?

xfx rx 470 4 gb ekran kartıma undervolt yapıcam ayarları bilen biri varsa atabilir mi 1650323949 Kimse bilmiyor mu cidden?
  19. X

Yardım rx 470 undervolt yardım

xfx rx 470 4gb ekran kartım var ısınıyor undervoltta yardım edebilecek var mı?
  20. X

Yardım rx 470 boşta gpu clock çok fazla

xfx rx 470 rgb ekran kartım var boşta gpu clock kendi kendine artıyor 1226 mhz ye kadar çıkıyor buda sıcaklığı arttırıyor normalde 300 sabit olması lazım bunu nasıl düşürebilirim boşta 58 dereceye kadar çıkıyor kart lütfen yardım edin teşekkürler
Top Bottom