Arama sonuçları: *

• Users: hako_altf4
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. H

Fifa 23 kendini siliyor

Arkadaşlar fifa 23 kendini siliyor. Epic Gamesden fifa 23e bastığımda oyunu yükleme ekranına gidiyor. Oyun dosyalarına baktım ve duruyorlar. Ne yapmam gerekiyor?
  2. H

Cities skylines metrolar arasında hat kuramıyorum.

Merhabalar cities skylines oynarken istediğim iki metro istasyonu arasında durak oluşturamıyorum. Amacım ''A mah.>Bmah.>C mah.>çarşı>A mah. '' yapmak ama A mahallesinden B mahallesi doğrultusunda durak eklediğim zaman ''A mah.>çarşı>C mah.>B mah.>C mah.>çarşı>A mah.'' durumu oluşuyor...
  3. H

Bilgisayarımı açarken phyton çalışıyor. Virüs olabilir mi?

Selamlar yazılımla herhangi bir bağlantım yok ve bilgisayarımda uygulamasıda yok ama bilgisayarımı açtığımda görev çubuğunda bir kaç saniyeliğine phyton görüyorum sonra kendiliğinden gidiyor. Bundan bir süre önce crackli bir uygulama indirdim. Kullandığım anti virüs uygulaması trojen benzeri...
  4. H

1000tl Bütçeye Gaming Kulaklık Önerisi

Merhaba 1000tl bütçem var ve oyuncu kulaklığı almayı düşünüyorum ne alayım?
  5. H

Oyun ekran kartımın tamamını kullanmıyor.

Gta 5 oynarken oyunun kastığını fark ettim. Kontrol ettiğimde ekran kartımın sadece yüzde 70 civarının kullanıldığını fark ettim. Bu sorun yeni aldığım akım koruma prizi yüzünden oluyor olabilir mi? Ekran kartı: GİGABYTE RTX 3060 12G GAMİNG OC İşlemci: AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor 3.70 GHz
  6. H

Çözüldü✓ Corsair 4000X kasanın part numarası nerededir?

Merhaba kasamda oluşan bir problem için Corsair desteğe ticket göndermek istiyorum ama kasamın part numarasını bulamıyorum. Seri numarasını buldum part numarasını bulamadım.
  7. H

gta 5 şirkete garaj alamama

Merhaba arkadaşlar ben gta 5 şirket alarak ceo olmuştum ama şirkete garaj almamıştım şimdi garaj alcak param var ama nerden alındığını bilmiyorum.
  8. H

CORSAİR ICUE yazılımı 4000x kasayı görmüyor

merhabalar ICUE yazılımım corsair 4000x kasasını görmüyor.
Top Bottom