Arama sonuçları: *

1. Aith3Nn

ASRock B450M-HDV ve Ryzen 5 2600 Bugün Alınırsa Pişman Eder Mi?

Peki dikkat etmem gereken şeyler var mı? Her ramle uyumlu olmuyor yazanlar vardı da.
  2. Aith3Nn

ASRock B450M-HDV ve Ryzen 5 2600 Bugün Alınırsa Pişman Eder Mi?

Anakart: ASRock B450M-HDV R4.0 3200mhz(OC) M.2 AM4 mATX İşlemci: Ryzen 5 2600 Anakart markasını ilk defa duyuyorum. Bir çok forumda gerek olumlu gerek olumsuz bir sürü yorum gördüm o yüzden tam karar veremedim. Bu ikiliye 2.500 TL vermek mantıklı mı? İlerde bana sorun çıkarma ihtimalleri var mı...
  3. Aith3Nn

Öneri Online Hikayeli Oyun Önerisi

Merhabalar. Kız arkadaşımla tatilde evlerimize geldik ve birlikte vakit geçirmek istiyoruz. It Takes Two tarzı hikayeli ve online mobil oyun tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler :)
  4. Aith3Nn

Xbox Oturum Açma Sorunu

Xbox game pass indirimdeyken aldım ve bilgisayara yükledim. Fakat satın aldığım hesaba giriş yapamıyorum. Geçenlerde babam Microsoft hesabını açmıştı onunkine giriyor ısrarla. Hesap değiştirme gibi bi seçenek de çıkmıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Bir de bir ay içinde kesinlikle oynamam...
  5. Aith3Nn

Yardım Android Chrome Yüklenmiyor

Dün LineageOS 20 yüklü telefonuma format attım. Tüm programları yükledim hiç bir sorun yok fakat Chrome'u indiremiyorum. Play Store'dan yüklerken bekleniyor deyip duruyor. APK olarak yüklediğimde ise bu uygulama telefonunuza uyumlu değil diyor. Formattan önce sorunsuz kullanıyordum. Yardımcı...
  6. Aith3Nn

Yardım Bios'da EIST kısmında Turbo Boost var

Biosumun başka herhangi bir yerinde Turbo Boost ile alakalı hiç bir bölüm yok. EIST kısmını aktif ettikten sonra Turbo Boost açılıyor. Aktif edip görev yöneticisine girdiğimde normalde 3.39 Ghz olan temel hız 3.40 Ghz'e çıkıyor. Aktif kullanmam daha mı iyi olur? EIST VALORANT'ta fps düşürür mü?
  7. Aith3Nn

Yardım İşlemcim tam performansını kullanmıyor

sanırım sıcaklıkla alakalı min 95 derece gösteriyor stok fan yeterli olmadığından mıdır yoksa termal macun değiştirmem gerektiğinden mi?
  8. Aith3Nn

Yardım İşlemcim tam performansını kullanmıyor

i7-3770 işlemcim en ağır stres testlerinde bile 2 Ghz'i geçmiyor VALORANT'da aldığım FPS çok çok düştü. Bunu nasıl artırabilirim?
  9. Aith3Nn

Format Atınca FPS'im Düştü

update güncellemelerini de yaptım ama hala eski seviyeye ulaşmadı
  10. Aith3Nn

ekran kartını güncel başka güncellemem gereken özel driverlar var mı? ve vsync i nereden açıp kapatıcam
  11. Aith3Nn

Geçenlerde VALORANT oynarken gecikme olduğunu hissettiğim için format attım ama attığıma atacağıma pişman oldum. Format öncesinde sabit olmasa da drop yemeden 144 fps alabiliyordum. Şu an aşırı drop yiyorum ve çoğunlukla 80-90 fps civarında alabiliyorum. Aklıma gelen her türlü ayarı yaptım ama...
  12. Aith3Nn

Sony Vaio Wifi Çalışmıyor

Programlar ve özelliklerden kullanmadığım şeyleri silip yeniden başlattım ve wifi'ın çalışmadığını fark ettim. Kurtarma işlemini yaparken hazırlanma ekranı çok uzun sürdüğü için geri çıktım. Silinen driverı nasıl geri kurarım? Kurtarma ekranının uzun sürmesi normal mi?
  13. Aith3Nn

Lenovo v17 82GX0098TX09 Alınır mı?

https://www.weblegelsin.com/lenovo-v17-intel-core-i7-1065g7-36gb-1tb2tb-ssd-mx330-freedos-17.3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-82gx0098tx09-10681 linkteki laptop fiyatına göre nasıldır? oyun vs için kullanılmayacak fiyatını karşılar mı? bir de satıcıyı ilk kez görüyorum hakkında bilgisi olan var mı?
  14. Aith3Nn

İşlemcim Turbo Frekansına Çıkmıyor

o ayarlara erişim yok kurcalayamıyorum maalesef. dediğiniz programın kullanımı hakkında bilgi verebilir misiniz?
  15. Aith3Nn

turbo boost adında bir ayar yok maalesef
  16. Aith3Nn

asboard h61 https://www.izoly.com/asboard-h61-intel-1600mhz-ddr3-usb-3.0-1155pin-matx-anakart--424 1675286824 .
  17. Aith3Nn

bios üzerinde bulamadım başka bir isimle olma ihtimali var mı?
  18. Aith3Nn

İşlemcim i7 3770. Intel'in sitesinde Turbo Boost ile 3.90 Ghz'e kadar çıkacağı söyleniyor fakat VALORANT'da en zorlandığı durumlarda bile 3.40 Ghz'i geçmiyor. Bunu nasıl sağlayabilirim? Bir de performansı artırmak için Windows, Bios vs ayarları nasıl olmalı?
  19. Aith3Nn

550 TL Altı Mekanik Klavye

Dediğim gibi 550 lira altında mekanik klavye arıyorum. Şimdiye kadar en aklıma yatan Rampage KB R206 modeli. Önerileriniz varsa bekliyorum.
  20. Aith3Nn

İşlemcim Ekran Kartımdan Kötü FPS Artırmak İçin Hangi Ayarları Yapmam Lazım?

İşlemcim i7 3770 ekran kartım ise RX 580 8 GB. Ekran kartı ağırlıklı oyunlarda sorun olmuyor fakat VALORANT gibi işlemci yoğunluklu oyunlarda napacağımı tam olarak bilemiyorum. Bios, Windows, driver, oyun içi vs yapmam gereken ayarlarda yardımcı olabilir misiniz? İşlemcim ve anakartım overclock...
Top Bottom