Arama sonuçları: *

1. Lanelzy

Kickbox sporu ve kilo için supplement önerisi

Kickboxla ilgileniyorum ve aynı zamanda kilo almaya calisiyorum hangi supplementleri almalıyım
  2. Lanelzy

Supplement markası önerisi

eyw
  3. Lanelzy

Supplement markası önerisi

supplement alacağım ama markaları çok bilmiyorum şuana kadar gördüğüm protein ocean hiq grizzone vs var. önerdiğiniz marka hangisi
  4. Lanelzy

12-13k Televizyon önerisi

en az 45 inç 12-13kya kadar bütçeyle genellikle normal kanaldan çok netflix youtube vs. izleniyor
  5. Lanelzy

Hangi internet sağlayıcısını seçmeliyim.

Millenicom kullanıyorum ve çok memnunum önceden türknet kullandım ve müşteri hizmetleri berbat millenicomda ulaşmak vs çok kolay hız kaybıda yok istersen kod atabilirim
  6. Lanelzy

Gaming Kulaklık Önerisi

herkese teşekkür ederim ama g733 almayı tercih ettim öncedendd ürünlerini kullandığım için daha içime yattı
  7. Lanelzy

Gaming Kulaklık Önerisi

birde komple logi set dizmeyi düşünüyorum mouseyide yeni aldim öncekide g633 dü çok memnundum kablo bozuldu garanti 2-3 sene önce bitmesinde rağmen sıfır kablo gönderdi logi
  8. Lanelzy

G733 vs Void Elite vs Pro X vs Arctis 7X+ hangisini almalıyım

5k Bütçem var ve bunların arasında kaldım g733 e daha sıcak bakıyorum mousem vsde logitech
  9. Lanelzy

Gaming Kulaklık Önerisi

g733 nasıl
  10. Lanelzy

Gaming Kulaklık Önerisi

Bütçe max 5k Valorant Cs Bannerlord gibi oyunlar oynuyorum mousemde Logitech eski kulaklığımda g633 bozulduğu için yenilemek istiyorum sizce ne almalıyım
  11. Lanelzy

Çözüldü✓ 3-4K Kulaklık Önerisi

3-4bin TL arası oyun için kulaklık arıyorum
  12. Lanelzy

Ktm Duke 125 alınır mı?

2sene daha bekleyemem ehliyetsiz gezersem 16k :D
  13. Lanelzy

Ktm Duke 125 alınır mı?

sıfırı yok
  14. Lanelzy

Ktm Duke 125 alınır mı?

zaten küçük yaştan beri kullanıyorum ehliyetide 16da alıcam 125cc de 10-12k km vardır araba ehliyetine daha var
  15. Lanelzy

Ktm Duke 125 alınır mı?

gitmiyor o da ya
  16. Lanelzy

Ktm Duke 125 alınır mı?

ilk motorum değil küçük yaştan beri kullanıyorum 1708287386 o 2 zamanlı olanı diye biliyorum
  17. Lanelzy

Ktm Duke 125 alınır mı?

naked bakıyorum daha çok 1708276269 birde ehliyet yaşım geldiğimde değiştirip mt25 felan düşünüyorum
  18. Lanelzy

Ktm Duke 125 alınır mı?

sorun yok o konuda vs
  19. Lanelzy

Ktm Duke 125 alınır mı?

A1 ehliyetle kullanabileceğim motor bakıyorum bütçede sorun yok 200-250k baktığımda bu gözüme hoş geldi arada 200-300km vs yolda yapılacak
Top Bottom