Arama sonuçları: *

• Users: Redorphin
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. R

Hangi modemi almalıyım vdsl altyapı

Keenetic Carrier DSL AC1200 4x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB 4xFE VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router https://app.hb.biz/4pwGXXOeM8jD Superonlinedan Turknete geçiş yaptım superonline ın modemini iade yapacağım o yüzden yeni modem bakıyorum.Bu modem sizce nasıldır biraz bakındım güzel...
  2. R

Başlangıç seviyesi makina

Merhaba arkadaşlar yeni hobi edinmek amacıyla fotoğraf çekmeye başlamak istiyorum.Makınayi deneme amaçlı olduğu için ikinci el almayı düşünüyorum.Önerebileceğiniz bir makina varsa söylerseniz çok sevinirim.
  3. R

3000TL Spor ayakkabı

3000TL bütçe var spor ayakkabı almayı düşünüyorum.Tercihen Nike fakat farklı markada olur.Basketbol ayakkabısı tarzı bir ayakkabı istiyorum fakat günlük kullanicam salonda değil.Tavsiyelerinizi bekliyorum
  4. R

PCX125 KASK ÖNERİSİ

Merhaba 1800 lira bütçem var şehir içinde takmak için yarım kask arıyorum.Şehir dışı için LS2 tam kaskım var.Pcx125 için
  5. R

Kulak içi kulaklık önerisi

Arkadaşlar merhaba oyun oynarken kullanmak için kulak içi kulaklık arıyorum mikrafonlu olursa güzel olur.Bütçem aşırı fazla değil yardımcı olursanız sevinirim
  6. R

Monster Abra A5 Switchable Graphics

Arkadaşlar merhaba Monster Abra A5 v16..6.8 model laptop kullanıyorum.NIS özelliğini açabilmek için switchable graphics özelliğini biostan açmak lazımmış fakat benim bios ekranımda o seçeneği bulamadım.Yardımcı olur musunuz? 1686041371 GPU Switch diye geçiyormuş özellik.
  7. R

FİFA23 gamepass geldi

Arkadaşlar dün itibariyle fifa 23 gamepass e gelmiş fakat oyunu indirmede sorun yaşıyorum gamepassten giriyorum yükle tuşuna tıklıyorum ea in uygulamasına atıyor ama ne indirme başlıyor ne bir şey.Nasıl çözebilirim
  8. R

FİFA 23 ULTİMATE edition

Arkadaşlar fifa 23 ultimate edition alınca tam olarak elimize ne geçiyor bize ne veriyor oyun
  9. R

3000Tl ayakkabı önerisi

Arkadaşlar 3000tl bütçem var ve ayakkabı almak istiyorum daha çok günlük giyeceğim spor bir ayakkabı istiyorum.Tercihim nike ama güzel ayakkabı varsa bildiğiniz bakarım.Önerilerinizi bekliyorum
  10. R

XMAX 125 ABS HAKKINDA

Arkadaşlar yaşım 16 A1 ehliyeti almayı ve motor almayı planlıyorum.XMAX 125 abs ve pcx 125 arasında kaldım kullananlar deneyimlerini aktarirlarsa çok sevinirim.Gönlüm xmaxten yana.
  11. R

fifa 23 indirim ne zaman

fifa 23 almak istiyorum bahar indirimlerini kaçırdım en yakın ne zaman indirime girer
  12. R

FİFA 22 SEÇİM SORUNU

Fifa 22 aldım ea play ile ve yükledim oyunda kariyer modunda mesela gol sevinci seçerken falan seçenekler arası geçiş yapılmıyor takılıyor bunu nasıl düzeltirim
  13. R

CAYMA BEDELİ Turktelekom

arkadaşlar şuan türk telekom kullanmaktayım ve taahhüt yaptırmış ailem.Superonline a geçmeyi düşünüyoruz superonline cayma bedelinin bir kısmını ödüyor mu? 1 yıldan kısa süre kaldı 1682160171 4 ay kalmış arkadaşlar
  14. R

İNTEL GRAFİKLERİ KONTROL MERKEZİ AÇILMIYOR

Arkadaşlar intel grafikleri kontrol merkezi açılmıyor daha doğrusu açıldığında bir hata veriyor ve uygulamada yaptığım değişiklikler uygulanmıyor.Nasıl çözerim bunu
  15. R

OPERATÖRLER DEĞİŞTİRME TAAHHÜT

Arkadaşlar merhaba şuan türk telekom evde internet kullanicisiyim ve pek memnun değilim.Turkcell superonline a geçmeyi düşünüyorum 25mbps fiber taahhütsuz kampanyasına sitedeki.Gecişte superonline taahhütun bir kısmını vs karşılıyor mu işlem nasıl oluyor yardımcı olabilir misiniz? İnternetten...
  16. R

Bilgisayarımdan "Bip" Sesleri Gelip Kapanıyor

Bilgisayarımdan rastgele zamanlarda (genellikle oyun oynarken) bir anda bip bip diye birbirini takip eden sesler geliyor ve bir anda kapanıyor.Sebebi nedir ve nasıl çözerim.Kendi yapabileceğim bir şey yoksa servise yollayacağım.Abra A5 v16.6.8
  17. R

CSGO oyundan atma sorunu yaşıyorum

Arkadaşlar bir kaç gündür csgo oynarken bir anda oyundan atıyor hiçbir şey yokken.Daha önce yaşayan var mı varsa nasıl çözdü yardımcı olursanız sevinirim.
  18. R

35000 PC TOPLAMA TAVSİYE

Merhaba arkadaşlar 35000 TL bütçem var kasa+ekipmanlar şeklinde.Monitor 240hz civarı olursa iyi olur genelde rekabetçi oyunlar oynuyorum.Ekipmanlar benim için çok önemli ve asus tavsiyesi yaparsanız sevinirim Asus hastalığım var😁. Yanıtlarınızi bekliyorum
  19. R

Freedos bilgisayara win10 kurarken hata veriyor

Yeni bir laptop aldım freedoslu bir şekilde internetten videolarını izledim ve ne deniyorsa aynısını yaptım ama kurulum ekranında Windows gerekli dosyaları yükleyemiyor gibi bir hata alıyorum.(Diski seçtikten sonraki ekranda) Ne yapmalıyım nasıl düzelir bu hata
Top Bottom