Arama sonuçları: *

1. ramazan55

B450M-HDV R4,0 ACİL YARDIM!!!

B450M-HDV R4,0 Anakartım var üzerine işlemci almayı düşünüyorum AMD Ryzen 5,5600x kaldırırmı?
  2. ramazan55

Yardım Monitör iç ekran kenarlarında siyahlık var onları nasıl yok edebilirim ?

bu kenarındaki siyahlıklar 1588678360 fotoğrafta gözün siyahlık nasıl yok edilir veya ekran genişletilir?
  3. ramazan55

Yardım Monitör iç ekran kenarlarında siyahlık var onları nasıl yok edebilirim ?

olmadı malesef başka önerin?
  4. ramazan55

Yardım Ekran kartım galax rtx 2060 bunu daha önce sormuştum çok ısınıyor ekran kartı ve çok ses yapıyor ne yapabilirim?

evet fan sağlıklı çalışıyor riverler os hepsi güncel ama termal macunu henüz bakmadım 2 ay oldu pc alalı çok olmadı
  5. ramazan55

Yardım Ekran kartım galax rtx 2060 bunu daha önce sormuştum çok ısınıyor ekran kartı ve çok ses yapıyor ne yapabilirim?

bilmiyorum olabilir 650w güç kaynağı denerim bakarım ona göre
  6. ramazan55

fan ayarlarını yapamadım biostan denedim çok karışık yardımcı olurmusunuz bu konuda?
  7. ramazan55

evet öyle ama oyunlarda 80 derece oluyor 1586814996 500w +85 ECO BR
  8. ramazan55

kullanmadığımda 35 36 oyunlarda 75 80 oluyor csgo gibi oyunlarda
  9. ramazan55

ekran kartı 2 fanlı kasada 3 fan var önünde üstünde havalandırma var kasa yukarıda açık bir yerde
  10. ramazan55

önünde üstünde havalandırma var 1586813209 yok bi sorun baktım iyice fanlarda ekran kartında sorun yok 75 80 derece oluyor sıcaklığı oyunlarda sadece csgo pubg lite bu tarz oyunlarda
Top Bottom