Arama sonuçları: *

1. P

Hangi sistemi satın almalıyım ?

e e napcam o zaman kronik sorunluysa sıkıntı çıkarmasın onlar gün geçtikçe
  2. P

hocam ssd özelleştiremiyoruz ya adata 240gb olanına alıcam yada sandisk 480gb olanı 1628527896 bide bende 320gb hdd var şuan onuda montelerim
  3. P

ya bu saatden sonra böyle monitörler satılmaz gibime geliyo miladi geçti gibi
  4. P

hocam şuan monitörüm var aslında ama 60hz 10ms gecikmesi var 18.5 inç 11 senelik ekran yani oyun zevki hiç vermez dönüştürücü kullansam bile
  5. P

hocam fr3800deki sistemin ssd si kronik diyorlar onun bide adata 240gb versiyon olan var onu mu alayım kronik sorunluysa. 1628527595 satıp üstüne para koyup 2.el r7 1700x yada 2700 alabilirmiyim
  6. P

buda 1200af ama 1200af iyi sıkıntı çıkarmaz diyorsanız alabilirim sıkıntı olmaz
  7. P

bütçem artmaz hocam ama gönlüm 1200af almak istemiyorum miladi geçti diye düşünüyorum çok ısınma sorunu var windows donduruyor diyen var bilemiyorum.
  8. P

5k ama 4k sı pc 1k sı monitör
  9. P

İyi Akşamlar dostlar bi tane bilgisayar alıcaz arkadaşa 2 tane sistem arasında kaldık hangi sistemi önerirsiniz ? E spor oyunları ve pcden online pes-fifa serisi oynayan birisi. 1.Sistem : https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-fr3800-super-firsat-sistemi.html 2.Sitem ...
  10. P

320Tl bütçeye mekanik klavye önerir misiniz??

kankam az buz fark olsa alırdımda 100tlyi geçkin fark var zor bu klavye ama saol.
  11. P

320Tl bütçeye mekanik klavye önerir misiniz??

Arkadaşlar mekanik klavye alıcam önerilerinizi bekliyorum rgb yada rainbow olması sıkıntı değil ama rgb olursa daha iyi olur red yada blue switch olmasıda önemli değil önerin sağlam bişey alayım.
  12. P

780 Metre Santral uzaklığı çok mu fazla ?

peki hangi servis sağlayıcısını kullanıyorsunuz ?
  13. P

satın aldığın paket 16mbps mi ?
  14. P

hocam onlarında kendine ait altyapısı yok varsa bile benim dairemde yok onlarda ttnetin müşteri hizmetlerine aktarım sağlamaz mı ? 1628182052 16mbps pakette mi 8mbps alıyon
  15. P

ne kullanıyon kanka sağlayıcı
  16. P

boş port var diyor ama vdsl mi artık orasını bilmiyorum ama bizim mahallenin geneli adsl olduğu için bilemiyorum var mı
  17. P

benim için 12 de iyi 7-8 lere kadar düşmesin bide ping fazla uçmasın yeter bana
  18. P

Arkadaşlar merhaba yeni bir internet sağlayıcısına geçmeyi düşünüyorum. Gıbırnet diye bi firmadan altyapı sorgulattım 780metre santral uzaklık ve adsl 16mbps internet sunduklarını söylediler. Fiyatıda bütçeme uygun geldi geçmeyi düşünüyorum. Sizce 780metre santral uzaklığı internet hızımı aşırı...
Top Bottom