Arama sonuçları: *

• Users: Kartal34
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Kartal34

Bilgisayar alamayanlar…

Bilgisayar alamayanlar için bir iç dökme konusudur. Büyük ihtimalle bu konu yıllar sonra sayfalarca olacak ama ben göremeyeceğim, çünkü yarından itibaren forumu bırakıyorum.
  2. Kartal34

Oppo A74 VS SE 2020 VS Samsung M52

Sizce hangisi daha mantıklı? SE 2020: 5000TL M52: 5100TL A74: 3200TL Kamera umrumda değil. Hafıza en az 64GB olmalı ama fazlası da iyi olur tabi, Amoled ekran istiyorum mümkün olduğu kadar ama işlemci gücü olarak da yarı yolda bırakmasın istiyorum.
  3. Kartal34

iPhone SE 2020 vs Android telefon?

Siz olsanız ne yapardınız? Fikrinizi merak ediyorum çok ikilemde kaldım. İşlemci gücü vs Uzun pil ömrü, kaliteli ekran gibi bir şey oluyor bu 😅 Android cihazlarla kıyaslarken SE 2020 yi 5000TL olarak sayın.
  4. Kartal34

IOS iPhone SE ne kadar eder?

Telefondan cidden bıktım artık satıp o fiyata güzel ne cihaz varsa onu almak istiyorum. SE 2020 64GB aksesuarlı kutu (kulaklık bozuldu) ikinci elde ne kadar eder?
  5. Kartal34

GTS 250 vs GT 630 ?

GT 710 kötü dedi çoğu kişi o yüzden ben de biraz araştırdım ve bu iki modeli buldum. Hangisi daha iyi bunların?
  6. Kartal34

GT 710 1GB alınır mı?

Fiyatlar her gün artıyor acele bir kart almam gerek bu iyi midir iş görür mü? https://www.amazon.com.tr/dp/B075DCQ8JN/ref=asc_df_B075DCQ8JN1638806580000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B075DCQ8JN&linkCode=asn
  7. Kartal34

Telefon şarj olmuyor?

Bu durumu çok sık yaşamaya başladım. Cihazı şarja takıyorum şarj oluyor bırakıp gidiyorum, sonra bir süre sonra şarj almayı kesiyor mesela gece şarja bırakıyorum %5 ken sabah %8 olarak alıyorum telefonu. Buna ne sebep olur?
  8. Kartal34

DDR2 Sağlam RAM Önerisi?

DDR2 neredeyse tüm gün çalışacak bir sistem için RAM arıyorum. İkinci el birkaç bellek taktım ama haftada bir bozuluyor bellekler 😂 Sağlam uzun süre bozulmayacak bir RAM önerisi olan var mı? 2 tane veya 4 tane şeklinde olabilir anakart 4 slotlu. En az 4GB olsun toplam RAM miktarı, MHz önemli...
  9. Kartal34

Multi hesap ban sebebi mi?

Multi hesap ban sebebi mi? TP de sebepsiz yere banlıyorlardı ama burada da öyle mi yoksa bir sorun olmaz mı?
  10. Kartal34

İ5 10400F ile İ5 10400 takası?

Böyle bir takas istiyorum, bende 10400F var Tray (kutusuz) stok fanlı versiyonu. Sorum ise bunu nerede nasıl yapabilirim, tahminimce 10400 alıp dahili kartı hiç kullanmayan onlarca kişi vardır onları nasıl bulup teklif sunabilirim, ve son olarak böyle bir takasta üstüne kaç TL verirsem adil bir...
  11. Kartal34

iPhone SE KASMA SORUNU?

1 yıldır ilk defa bu kadar kasma yaşadım. Telefon en basit işlerde bile baya ısınıyor ve şuan bu mesajı yazarken bile klavye kasıyor. Neden olabilir?
  12. Kartal34

Her hafta 1GB RAM’im azalıyor?

Ne oluyor cidden anlamadım. Her hafta sistem açılmamaya başlıyor ve bir tane RAM’i çıkartınca düzeliyor. 4GB belleğim vardı bu sorun oldu 3GB ye düştüm, şimdi yine oldu ancak 2GB RAM ile çalışıyor sistem. Niye oluyor bu 😅
  13. Kartal34

6000TL TELEFON ÖNERİSİ

Max 6000TL telefon önerisi var mı? İstediğim şeyler: Uzun pil ömrü, oyun İçin iyi işlemci, uzun süre gidecek bir cihaz.
  14. Kartal34

Turbox İ7’si ile ne yapılır?

Bende Turbox İ7 si var ne yapılır bununla? Fall Guys kaldırıyor şuan başka ne kaldırır acaba 😅 (İ7 620M)
  15. Kartal34

Laptop HDMI çalışmıyor?

HDMI ile görüntü alamıyorum hiçbir şekilde, laptop ekranına görüntü geliyor. Neden olabilir kullanmam lazım o portu?
  16. Kartal34

20GB fiyatına 9GB internet verecekler?

Ben 20GB interneti iyi fiyata kullanırken şimdi bana ona %50 zam yapacağız dediler ve aynı fiyata devam etmek istersem 9GB verebiliyorlar. Ne yapayım sizce kabul etsem mi teklifi hiç mantıklı gelmese de başka çare yok gibi 😅
  17. Kartal34

Yüksek GHz verebilen güçlü işlemci?

Güçlü ve yüksek GHz APU işlemci var mı bildiğiniz? Ryzen olmasın ve 1000 lirayı geçmesin mümkünse.
  18. Kartal34

VOK yeni sistem bileşen tahmini?

Tüm bileşenleri ile (fiyata gerek yok) sistemi tahmin edebilecek var mı? Gereken parçalar: -İşlemci (Tam model lazım) -Ekran kartı (tam model lazım) -RAM (miktarı yeterli) -SSD (miktar yeter bunda da) Evet kâhin arıyorum bu arada, itopyada olan parçalardan seçin parçaları, veri tabanından...
  19. Kartal34

Sessiz CPU soğutucu?

LGA 1200 soket uyumlu, 100TL bütçede SESSİZ bir soğutucu lazım. Özellikle ses çok önemli. bir öneriniz var mı? Aydınlatma olarak ya ARGB olsun ya hiç ışık olmasın mümkünse, FRGB veya tek renk aydınlatma sevmiyorum.
  20. Kartal34

Mining fanı önerisi?

Mining soğutması İçin 12cm ve gerçekten iyi hava üfleyen bir fan arıyorum. Fan başı maks 100TL bütçem. Tavsiyeniz var mı?
Top Bottom