Arama sonuçları: *

1. E

Thunderbolt kablosunu çıkarıp geri takınca monitöre görüntü vermiyor

Yakın zamanda Thunderbolt çıkışından görüntü almak için INCA marka Type-C'den DisplayPort'a kablo aldım. Şöyle bir sorun var, bilgisayarı kapatıp açtığım zaman veya Type-C ucunu çıkarıp taktığım zaman görüntü geri gelmiyor. Sadece monitördeki DisplayPort ucunu söküp takarsam geri geliyor. Sorun...
  2. E

Corsair Sabre RGB Pro Wireless Alınır Mı ?

Deneyiminiz nasıl? ben de düşünüyorum da.
  3. E

Pulsefire Dart Wireless vs Gladius II Wireless

https://www.hepsiburada.com/msi-gg-clutch-gm41-kablosuz-oyuncu-mouse-p-HBCV00000ARN3W şuna denk geldim nasıldır sizce? micro usb girişli olması dışında büyük eksisi var gibi gelmedi
  4. E

bakacağım teşekkürler. Pulsefire Dart hakkında bilginiz var mı?
  5. E

şu an en fazla 800 - 900 aralığına çıkabilirim 1665919171 karşıma çıktı araştırırken ama hakkında hiçbir bilgim yok. Kullandınız mı veya kullanan varsa yazabilir mi deneyimlerini
  6. E

Wireless mouse arıyorum. Rekabetçi FPS oyun fazla oynamıyorum. Bir tek lol var oynadığım. Araştırmalarım sonucunda en son bu ikisi arasında kaldım, hangisini önerirsiniz? pulsefire dart gladius II
  7. E

Trekking bisiklet tavsiyesi

Küçük bir yerde yaşıyorum o yüzden ilan bulmak biraz sıkıntı oluyor. Oturduğum bölgede şunu buldum deore set var 26 jantmış boyuma sıkıntı olur mu bilmiyorum SALCANO CİTY SPORT bir de shimano altus üzer mi o kadar normal bir kullanıcıyı Carraro Sportive 230 carraro 227 bunları da buldum ama...
  8. E

Decathlondaki mekanikmiş onu çıkarttım geri kalanları hidrolik. İlk olarak sıfıra kaliteli en azından f/p bir şey bulmaya çalışıyorum olmazsa yine 2. ele yönelirim Teşekkür ederim. Trekking bisikletler lastik kalınlığı vb. şeylerden dolayı dağ bisikletine göre daha kolay hızlanıyordu sanırım...
  9. E

evet ben de sonradan fark ettim v fren pek içimden geçmiyor hidrolik tercih etmeye çalışıyorum. Burada bayiler var arayıp var mı yok mu soracağım ondan sonra dediğiniz gibi gidip görerek alacağım. İlk Peugeot'a bakacağım ama olmama ihtimaline göre attıklarımdan birini de yorumlar mısınız Gerçi...
  10. E

sayfayı www ile değiştirince fiyat 7.800e çıkıyor anlamadım. Bir de vites kolunda falan Altus-Shimano eşit seviye aksesuarlar mı yoksa kalite farkları var mı?
  11. E

Trekking bisiklet arayışındayım. Genel olarak şehir içinde ve hafif patika yollarda kullanırım ondan dağ bisikleti tercih etmedim. Uzun süredir bisikletten uzaktım o yüzden markaların kalitesi hakkında bilgim yok. Birkaç model buldum yorumlarsanız sevinirim. Başka önerilere da açığım. Bütçe...
  12. E

Yardım TUF F15 vs MSI Bravo 15 vs IdeaPad 3

TUF'u sipariş ettim bile
  13. E

TUF'u aldım hocam zaten, içindeki rami öğrenmeye çalışıyorum şimdi takivye için bilginiz var mı?
  14. E

@Nachi @Azexxes @Radeon RX 5500M TUF olanı aldım zaten diğerlerinin fiyatı arttı. Şimdi RAM ekleyeceğim de kullandığı RAM hakkında bilginiz var mı markası, CL değeri falan? Asus'a mesaj attım onlar dönesiye size de sorayım dedim. Güncelleme: Bilgisayar gelince CPU-Z ile bakacağım, etiketlediğim...
  15. E

Bunu görmüştüm, takip ediyorum.
  16. E

Daha çok oyun ağırlıklı. Premiere pro, photoshop ile de uğraşırım ara ara ama öyle büyük işler değil basit eğlencelik şeyler. 1628520120 Teşekkür ederim. D.B.'nin mantığını biliyordum ama etkisi hakkında bilgi bulamıyordum internette o konuda eksik var. Link için de teşekkür ediyorum ben de bu...
  17. E

Asus'un G513IH modelinde D.B. özellikli 1650 var, onun sayesinde 1650Ti performansında olduğunu söyleyenler var. O konuda bilginiz var mı? Bunun hakkında internette bir şey bulamadım.
  18. E

Anladım, o zaman TUF tek kaldı. Bir de Dynamic Boost özelliği hakkında bilginiz var mı 1-2 sorum var da.
  19. E

İki MSI'ın da fiyatı artmış maalesef. TUF rakipsiz kaldı sanırım. O da biterse diye soruyorum Dell G15 5510 Rtx 3050 bu nasıldır, işlemcisi kartı rahat besler mi? Elimde hem sata hem M.2 SSD var o yüzden 256GB olması bana sorun olmaz.
  20. E

Hocam neden böyle dediğinizi de açıklar mısınız tek fark işlemci sanırım. 5600H, 4800H'a göre fark edilir öne geçiriyor mu?
Top Bottom