Arama sonuçları: *

1. D

ASUS Rog Strix G16 14900HX - RTX 4080

Merhabalar, iyi forumlar dilerim. Başlıkta da belirttiğim laptop ile ilgili fikirlerinizi, hem de coil whine ile alakalı yorumlarınızı merak ediyorum. Ürün Linki...
  2. D

Case 4U K1 Akıllı Saat

Merhaba değerli forum sakinleri, az önce Youtube'da gezerken @Abdullah Hacıgül 'ün bu saati önerdiğini gördüm. Normalde akıllı saatler ilgimi çekmez fakat tansiyon ölçebiliyor olması kendisine merak uyandırdı. Sorum şu insanların tansiyonlarını doğru biçimde ölçüp kayıt altına alabiliyor mu daha...
  3. D

Laptopun içine harici fan eklemek.

Bu kadar komik olma istersen. 1628359997 @Windows 11 aşığıyım bahsettiğim olay aslında daha önce yapılmış bir şey şöyle ki: https://teknoseyir.com/blog/laptop-sogutucusu-yapmak Benim merak ettiğim şey bu arkadaşın bağlantıları nasıl ve nerelere yaptığı.
  4. D

@AfniSoDeadly Dediğinizi düşündüm aslında kabloları birleştirip uzatarak yapılabilir ama elimde halihazırda bulunan başka bir laptopa ait fan bulunmakta. Onu değerlendirmeyi düşünüyorum.
  5. D

@ßeta Aynı işi görür büyük ihtimalle ama fanı bağladıktan sonraki aşamada CPU'ya ekstra bakır boru eklemek gibi bir planım var. O yüzden çok daha performanslı olacağını ve ekstra taşımak yerine içinde olmasının avantajı olacağını düşünüyorum.
  6. D

İşlemcim için fan önerisi

Tek fanlısı 410 TL, Duo olan çift fanlısı ise 580 TL. Çok zor değilse ve bütçe aşırı aşırı zorlanmayacaksa duo modeli gerçekten performans açısından kuvvetli.
  7. D

@başardık abi yetkin bir abiye benziyor bu konularda umuyorum ki konumuzu görür.
  8. D

İşlemcim için fan önerisi

Arctic Freezer 34 eSports önerebilirim tek fanlısı 400TL civarlarında ama yerinizde olsam 85 TL daha koyup duo modeli alırdım.
  9. D

Merhabalar, herkese iyi forumlar. Ben MSI GE70 2QE Apache Pro notebooka sahibim fakat yaklaşık 5.5 yıldır benimle beraber olduğu için artık bazı noktalarda kendisini soğutmakta güçlük çekiyorum. Bundan dolayı DVD Rom takılan bölümü çıkartıp oraya soğutma sistemi kurmak gibi bir plan oluşturdum...
Top Bottom