Arama sonuçları: *

• Users: GolluM1
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. GolluM1

Steam'de Yorumlar Gözükmüyor

İlk defa böyle bir şey oldu yorumları göremiyorum.
  2. GolluM1

Aşırı yemek yiyorum ve çok zor doyuyorum

Çocukluktan beri yemek yemeyi sevem bir insanımdır yemek yemek beni aşırı mutlu ediyor . Dayımda benim gibiymiş ona benzediğimi söyledi ailem. Boyum 1.94 aralarında kilom 114 yaş 19-20 kısacası doymuyorum ne yapmam gerekiyor bunun için midem o kadar genişlemiş ki dünyayı yesemde pek etkisi...
  3. GolluM1

CoD Modern Warfare 2 Remastered türkçe yama var mı ?

Bilenler var mı ben bulamadım eski oyunun yaması var olur mu Remastered versiyonuna
  4. GolluM1

Kingdom Come oynamaya değer mi ?

Öneren var mı
  5. GolluM1

10-20 saat arası süren oyun önerisi

Maximum 10-20 saat süren oyun önerisi bekliyorum.
  6. GolluM1

Fantastik Edebiyat ile ilgili kitap önerisi.

Bekliyorum. High Fantasy (Epic Fantasy ) tarzı
  7. GolluM1

Sleeping Dogs tarzı oyunlar

Bekliyorum.
  8. GolluM1

Cyberbug 2077 reload sorunu

Yeni güncellemeden sonra oyun slow motion tarzında mermi yenilemesi yapıyor önceden yoktu gayet hızlı yapıyordu oyuna girip çıkıyorum gene aynı bazen düzeliyor bazen gene aynı durum yaşanıyor nasıl çözebilirim bunu ?
  9. GolluM1

Ligue 1 ligindeki maçları nereden izleyebilirim ?

Messi Parise geçtiği için izlemek istiyorum Champions league ve ligdeki maçları. Pek aram yok bilmiyorum nereden izleniyor bilenler varmı ücretleri neler ?
  10. GolluM1

Sadece diyetle sporsuz kilo verilir mi ?

20 KG gibi fazlam oldu karantinada aşırı yedim 1 ayda 5-10 arası vermeyi düşünüyorum. Spor konusunda ise karantinadan önce body yaptım 2 seneye yakın soğdum artık gitmek istemiyorum bezdirdiler.
  11. GolluM1

Cyberpunk 2077 son durum nasıl ?

İlk çıktığı zaman oynamıştım pek sıkıntı yoktu pc de 150 saate yakın oynamama rağmen bir sıkıntı görmemiştim. Tekardan oynamayı düşünüyorum. Şimdi nasıl oldu bilenler var mı?
  12. GolluM1

Batman neden Jokeri öldürmüyor ?

Sürekli kurtarıyor Joker ne yapsın etsin genede bir türlü öldürmüyor isterse yapar ama sürekli kurtarıyor.
  13. GolluM1

Üniversiteler ve yurtlar için 1 biontech aşısı yeter mi ?

Bilenler var mı ?
  14. GolluM1

İş imkanı olan bölümden boş bir bölüme yatay geçiş

Bugün son gün başvuru için, sevdiğim ama boş bir bölüme geçeceğim ileride büyük ihtimal iş bulamam. Siz olsanız ne yapardınız ?
  15. GolluM1

Rainbow six bilerek vuran takım arkadaşları hakkında

Bunlara oy kullanma şeyi var ama hangi tuş bilmiyorum araştırdım bulamadım bilenler var mı ? Ben bu oyunun toxic kitlesi az bilirdim ama sebepsiz yere bayağa iyi oynarken 1 sıradaydım bilerek üst üste 2 kere 2 el vuruldum hiç bir neden yok toxic rus kaynıyor oyun göründüğü gibi değilmiş kitlesi...
  16. GolluM1

Yardım Rainbow six sunuculara bağlanmıyor

Bir pazar günüm vardı onuda rezil etti. Sunuculara bağlanmıyor iade de edemiyorum 2 haftayı geçmiş giriyorum sunucu arıyor sonra offline oluyor oyun. Nasıl halledebilirim bunu. ?
Top Bottom