Arama sonuçları: *

1. E

Powerline adaptör oyun performansı

Arkadaşlar selam, Modem-bilgisayar mesafesine göre kablo çekme şansımız yoksa genelde wi-fi ile çözüm bulmaya çalışıyoruz. Powerline adaptör ile bağlantı kurulsa wi-fi den daha iyi bir çözüm olmaz mı ? İnternet hızında düşürme yaptığı biliniyor, peki ping yükseltiyor mu ? Bu şekilde oyun...
  2. E

RTX 3060 GAMING X 12GB GDDR6 192bit SEPETTE 11.425 TL

Arkadaşlar merhaba Vatan da MSİ RTX 3060 ekran kartı sepette %15 indirim ile 11.425 TL ye geliyor. Almak isteyen dostlar için paylaşmak istedim. Selamlar. https://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-rtx-3060-gaming-x-12gb-gddr6-192bit-nvidia-ekran-karti.html
  3. E

Arkadaşımla durumumuz

Beyler selam, forumdaki kız konularını okuduğumda yetmedimi kız konuları vs diyordum. Maalesef bu konuda bir çıkmaza düştüm. Ben geçen yaz yurtdışındaki kuzenimin ankaradaki arkadaşıyla tanıştım. Normal bir tanışma konuşmalar vs oldu. Sonra bu kız ankaraya döndü, bir iki ay sonra bi sevgilisi...
  4. E

Workstation işlemci önerisi

Arkadaşlar merhaba, bir yakınım deprem bölgesinde CAD çizimleri yapmak üzere bir workstation laptop almak istiyor. Laptop için bütçemiz max 30 bin TL. Üzerine yoğunlaş, modellere bak diyebileceğiniz işlemci var mı ? Ram minimum 32gb düşünüyoruz. Sizce yeterli midir ?
  5. E

Telefona gelen sms i Whatsappa ya da maile yönlendirme.

Arkadaşlar merhaba, işyerinin mesaj gelen bir ortak telefonu var. Ben bu gelen sms i whatsapp ya da mail yoluyla bana iletilmesini istiyorum mümkün müdür ? Buna benzer bir program var mı ?
  6. E

Acer laptop görüntü yok

Arkadaşlar merhaba bir arkadaşım bilgisayarının ekranının çalışmadığını söyleyerek bana laptopu bıraktı. Laptop markası acer aspire e5-e571 z5wah Bataryayı söküp adaptörle çalıştırıyorum ışığı yanıyor fan dönüyor normal bir şekilde çalışıyormuş gibi görünüyor fakat ekran hiç çalışmıyor...
  7. E

Dosya Sisteminin RAW' a Dönüşmesi

Arkadaşlar merhaba bilgisayarım durduk yere kurtarma moduna geçti. İnternetteki yöntemleri uygulamaya çalıştığımda disk yapısı bozuk veya okunamaz durumda hatasını aldım. Bir ilerleme kaydedemeyince SSD' yi harici olarak laptopa bağladım. Diskin dosya sistemi RAW olarak gözüküyor. İçinde Önemli...
  8. E

Ana ekrandaki Beyazlık Çözümü

Arkadaşlar merhaba, bir kaç aydır yaşadığım bir problem vardı onun geçicide olsa bir çözümünü buldum. Aşağıdaki ekran görüntüsünde Windows 10 pro işletim sistemli ve çift ekranlı bir bilgisayardaki ana ekran problemini görüyorsunuz. Klasörleri ve Google Chrome gibi sayfaları tam ekran olarak...
  9. E

MSI Laptop Klavye sorunu

Öncelikle herkese selam, arkadaşımın MSI GL62 6QC bilgisayarından var. J ve 9 tuşları düzgün çalışmıyor. Nasıl derseniz söyle ki j tuşuna tek bastığımda yazmıyor fakat Fn+j Shift+j capslock+j ya da herhangi bir harfle basarsam yazıyor. Aynı sorun 9 içinde geçerli. 9 dada tek basınca...
  10. E

Everything-1.4.1.1009 sürümü hakkında

Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Everything programının 1.4.1.1009 sürümünü indirdim kurdum. Yazılımla uğraşan bir büyüğüm Everything in son versiyonunda(1.4.1.1009) malware olduğunu söyledi. Sizlerin bu konuda bilgisi var mı?
  11. E

DGS İçin 4 Yıllık Bölüm Seçimi

Selamlar 2 yıllık Kontrol ve Otomasyon teknolojisi mezunuyum. DGS'ye gireceğim bölümlerim şunlar ; Bilgisayar Mühendisliği Elektrik Mühendisliği Elektrik-Elektronik Mühendisliği Elektronik Mühendisliği Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Endüstri Mühendisliği Havacılık Elektrik ve Elektroniği...
  12. E

Ekranın üstü gözükmüyor.

Arkadaşlar merhaba bilgisayarımda belirli aralıklarda chrome ya da dosya gezgini açtığımda ekranın üstü resimde belirttiğim gibi oluyor ve üstte gözükmeyen kısımdaki işlemleri yapamıyorum ( Alttaki 2. resimdeki araçlar). Ekran kartı sürücüsünü tekrar kurunca düzeliyor. Daha önce başına gelen...
  13. E

Bilgisayarın fiyatını belirleme

Arkadaşlar merhaba, arkadaşımda aşağıda yazdığım sistem var. Satmak istiyor fakat ne kadar yazacağını bilmiyor. Hangi aralıkta fiyat yazmalı ? Teşekkürler. MSI B360-A PRO intel B360-A Socket 8.-9. nesil 1151 DDR4 2666Mhz USB3.1 Anakart MSI GeForce RTX2060 SUPER GAMING X 8GB GDDR6 256 Bit DX12...
Top Bottom