Arama sonuçları: *

1. S

instagram beles takipci lazım

beyler instada takipci lazım 25 30 falan ucretsız nasıl yaparım
  2. S

Çaycı hüseyin öldü mü

arkadaslar yine öldü diyolarda dogru mu bence ölmüstür bu sefer
  3. S

yavru dişi eşek nerden alınır?

Arkadaşlar bu yavru dişi eşekleri nereden alabilirim sahibinden de az vardı onlar da kriterlerime uymuyor.
  4. S

maket ev fotosu lazım

arkadaslar acil maket ev veya herhangi bir yapının fotosu lazım sizde de varsa cekebılır mısınız internettekiler cok buyuk
  5. S

sınıfta zorba var

beyler bizim sınıfta bı cocuk var arkadaslarıma falan vuruyo bana vuramıyo da yinede sinir oluyorum arkadaşlara vurduğundan. Obez bişey zaten ben bunu yarın dövim mi arkadaslarıma vurma niyetine.
  6. S

sonu "Game" olacak bir isim önerisi

beyler bir isim lazım sonunda Game olucak ama çok uzun olmicak. Bunun başına ne getirsem gerçekten güzel bir isim olur?? Ciddi soyleyın
  7. S

Masaüstünüz nasıl?‏‏‎‏‏‎

merak ettım konu actım. masaustunu at ıyı olur.
  8. S

hikayeli oyun saati yüksek olması iyi mi?

Arkadaşlar birkaç gün önce steam'de bir hikayeli oyunda afk kaldım ve bir kaç saat arttı. Mesela herkesin 10 saate bitirdiği oyunu ben 20 saatte bitirmiş gibi oldu/olacak. Haliyle bu da oyunlar kısmında gözüküyor. Şimdi bu hikayeli oyunlarda saatin fazla gözükmesi insanların bana küfür etmesine...
  9. S

sınıf arkadaşı problemi

ya beyler bizim sınıfta bi cocuk var surekli espri falan yapıyor ama hiç komik değil. kötü espri yaptığını söylerim ama arkadaşım diye söyleyemiyorum kalbini kırmak istemiyorum. Mecburen komikmiş gibi yapıyorum ama komik değil işte. bu duruma çözüm varmı?
  10. S

Sanaldan para kazanma taktikleri lazım

arkadaşlar bir ara bişeyler denedim tutmadı tekrardan sanaldan para kazanmam lazım. Sizin ugrastıgınız bir is falan varsa atarsanız iyi olur. Bir de birikim amaçlı kazanmayı düşünüyorum yani çok emek gerektiren işler yapmicam. Yani normal emekle kazanabileceğim bir iş lazım sanalda.
  11. S

Tantuni mi pizza mı?

Beyler ya et tantuni söylicem ya da pizza. Hangisini söylim? Doyurucu bakımından
  12. S

kafa dağıtmak için ne yapmalıyım?

Arkadaşlar gunluk hayatta canım sıkkın oldugunda nasıl kafa dagıtabılırım?
  13. S

2. dönem sınavları olacak mı?

Arkadaşlar depremden dolayı 2. dönemin sınavları olacak mı?
  14. S

minecraft premium nerden alınır

beler 1-2 saatligine minecraft kullancam ve daha da girmicem ztn cok girmiyorum mc ye ama suanlık lazım. sadece bana 1 saatligine yetecek premium nerden alinir beleşe? discord gamepass vermisti ama dolandirildim aldıgım gun denedim kod yanlıs cıktı. *** discordu
  15. S

dershaneye gitmeye gerek var mi?

beyyler şu *** dershanesine hic gidesim yok gitmeyince de hoca beni ariyor. sizce dershaneye gitmeme gerek var mi?
  16. S

takıntılardan nasıl kurtulabilirim?

arkadaslar cok kücük seylere takılıyorum yani takıntısı olmayanın dalga gececegi turden takıntılarım var. nası kurtulabilirim? uzundur takıntı olmuyordum birseye ama tekrar basladı ***
  17. S

şarkı önerir misiniz???

arkadaslar kendime uygun sarkı lazım. türkü falan haric her tür dinlerim. cakal uzi lvbel c5 reckol önerenlerin *** simdiden tesekkurler
  18. S

En sevmediğiniz yayıncı kim?

Arkadaşlar meraktan soruyorum. En sevmediğiniz yayıncı veya yayıncılar kimler? Benim : Jahrein
  19. S

sıkıntılarım var yardım ‏‏‎‏‏‎

yardım eder misiniz (zihinsel)
Top Bottom