Arama sonuçları: *

1. N

Hangisini Almalıyım 2 sinden birini şimdi alacağım

https://www.hepsiburada.com/gigabyte-g5-kf-e3ee313sd-intel-core-i5-12500h-16gb-512gb-ssd-rtx4060-freedos-15-6-fhd-ips-144hz-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00003YEYQW?url_src=ios-product-detail bu mu yoksa bu mu...
  2. N

Ram CL düşürme Ve overclock

stok haliyle devam ozaman teşekkürler
  3. N

Ram CL düşürme Ve overclock

İyi forumlr donanım arşivi g3 sisteme sahibim anakartım gigabyte b450 s2h ramlerim 3200 mhz corsair vengeance lpx ramlerimi gecikmesini düşürmek istiyorum daha önce ram oc yapmadım bilen birisi yardımcı olabilirse sevinirim
  4. N

Hangi fanı almalıyım

İyi günler herkese iyi forumlar donanım arşivi g3 sisteme sahibim fakat hava sirkülasyonunu biraz daha iyileştirmek istiyorum 2 fan arasında kaldım 2 side aynı fiyat kullananların tavsiyelerini almak isterim Gamepower air turbine...
  5. N

Bu fan alınır mı? Gamepower

memnunmusunuz bendese aynı işlemci ve ekran kartı var bende düşünüyorum kasanın üstüne almayı fakat gamepower ile rampage arasında kaldım 2 side 300 tl şuan https://ty.gl/nha7d9d1ir bu ürün sizce hangisini almalıyım
  6. N

Rehber NVIDIA Ekran Kartları İçin UnderVolt Rehberi

çok teşekkürler konuyla alakasız bir şey danışmak istiyorum ctr hybrid oc ile ilgili bilginiz varmı acaba veya böyle bi rehberiniz varsa atabilirmisiniz
  7. N

Rehber NVIDIA Ekran Kartları İçin UnderVolt Rehberi

1630683897 rehberiniz çok güzel fakat bir sorum olacaktı 875 e çektigimde benchmark bitti puanladı fakat 850 ye çektigimde benchmark yarıda kesildi fakat pc kapanmadı dediğiniz kapanma bu mudur acaba ?
  8. N

Çözüldü✓ Ryzen 5 3600 ve t6 ultra ve undervolt oc

t6 ultra soğutucu var üzerinde şuan kaç dk test etmem gerek ve hangi uygulamada acaba
  9. N

1629386166 @keremgencer_ değerlerim böyle çıktı
  10. N

kapansın sıkıntı yok yanmasın da 1628977469 t6 fanı montajını yaptım şimdi sıra oc de yardımcı olabilirmisin silikon testi nasıl yapacağım hangi değerleri gireceğim
  11. N

tamamdır teşekkürler
  12. N

tamamdır gece yapıp buraya yazacağım peki core performance boost açık haldemi yapayım şuan kapalı halde cok ısındıgı için kapatmıştım
  13. N

tamamdır bu gece deneyeceğim şuan işteyim fakat oyunlarda 90 dereceyi buluyor stress testine sokarsam yanma riski varmıdır şuan üstünde stok soğutucu mevcut
  14. N

hayır malesef bilmiyorum
  15. N

Ryzen 5 3600 Undervolt Sonuçlarım

iyi günler çok güzel olmuş banada yardımcı olabilirmisiniz t6ultra soğutucu ve arctic mx4 macun aldım gelince montajını yapıcam bende sizin gibi stabil yüksek performans da çalıştırmak istiyorum hangi programları kullanıyoruz
  16. N

Herkese iyi forumlar öncelikle G3 sistem kullanıyorum oldukça fazla ısınıyor valo vs oyunlarda 80 90 derece arası oluyor stok soğutucu soğutamıyor bende araştırma sonucu t6 ultra aldım ve yanına arctic mx4 macun aldım geldiği zaman montaj yapacağım bu fandan sonra kaç ghz ve nekadar volt...
Top Bottom