Arama sonuçları: *

1. E

Fps drop ve oyundan atma

Selamlar. Gta 5 oynarken oyunda arada drop yiyorum. Ve de roblox oynarken de bir süre sonra oyundan atıyor. Diğer oyunlarda sıkıntısız çalışıyor fakat Gta 5 ve robloxda bu hataları alıyorum. Örnek olarak fortniteyi koydum. Bilenler yardım edebilir mi. Lazım olursa diye bilgisayar özelliklerim...
  2. E

Robloxda biraz oynadıktan sonra oyundan atıyor

Merhabalar roblox oynarken bi 10 dakika oynadıktan sonra oyundan atıyor. Bilenler yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler.
  3. E

Mousemi çevirirken ekran bulanıklaşıyor

Teşekkürler hallettim
  4. E

Hocam ekran kartı rx 6650 xt monitör gamebooster gb-2417ff 1700942115 Aynen hocam 1700942154 Bir deniyeyim hocam
  5. E

Öncelikle herkese merhabalar. Mousemi çeviriken ekranım bulanıklaşıyor ve pixelleşiyor ama sadece birkaç oyunda. Bununla valorant ve Apexte karşılaştım. Çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.
  6. E

Laptopumun özelliklerini yükseltmek istiyorum

Merhaba ben laptopumun teknik özelliklerini yükseltmek istiyorum şuan bilgisayar alıcak kadar bütçem yok o yüzden yükseltmek istiyorum ve şuan 1000 TL bütçem var laptoplarda ekran kartı değişmiyo diye biliyorum laptopumun özeliklerini nasıl yükseltebilirim (ekran kartı eğer oluyorsa ssd ram gibi...
Top Bottom