Arama sonuçları: *

1. K

Android Galaxy a51 duvar kağıdı uzuyor

Knk fotoğraf kare değil 16 9 altları siyah fotonun sadece . İlk ayarladığımda düzgün gözüküyor zaman geöince bozuluyor
  2. K

Android Galaxy a51 duvar kağıdı uzuyor

Galaxy a51 kullanıyorum 2 resim bıraktım kişit ekranındaki duvar kağıdı bazen uzuyor telefonu yeniden başlatınca gidiyor bunu nasıl çözeceğim
  3. K

Öneri Müzik için kablosuz kulaklık önerisi

Arkadaşlar kablosuz kulaklığa ihtiyacım var kulakşçi kulakdışı farketmez en f/p ürün hangisi
  4. K

3d Yazici Kali̇brasyon Küpü Yardim!!

Arkadailar xyz kalibrasyon küpü bastım ilk baskı olarak y yüzü aşırı düzgün x ve z yüzü şekildeki gibi ne anlama geliyor ne ayar yapmam lazım (yanlışlıkla flamenti önerdiği sıcaklığın 5-10 derece altında basmışım)
  5. K

Ender 3 yazıcı tabla ayarı

Arkadaşlar ender 3 yazıcım var parçaları topladım vs. Ama nuzzle tablaya değmiyor en yüksekte olmasına rağmen nasıl halledebilirim
  6. K

Bu sorunu nasıl hallederim

Split çalışıyorum knk normalde başlarken kardiyo yapardım sadece artık bitirdikten sonrada yapayım o zaman
  7. K

Knk nası düşürmeliyim kardiyo falan arttırsam hallolur mu beslenmeye dikkat ediyorum çok fazla ve yağlı şeyler yemiyorum 2 ay önce 67 kilo civarıydum
  8. K

%16 falan diye biliyorum
  9. K

15 yaşındayım fitness yaşıyorum ancak bacaklarım üst vücuda göre baya kalın nasıl hallederim. Boy169 kilo 64
  10. K

İnstagram da gizli hesaplari stalklama

Açıkar mısın ben beveremedim ücretsiz şekilde
  11. K

Instagram İnstagram gizli hesap gösteren uygulama/site

Postegro eskiden reklamlıydı sanırsam bakıyordum oradan
  12. K

Knk nasıl kullanılacağını biliyorum boş hesap açıp oradan girerim
  13. K

Knk paralı ve çok pahalı
  14. K

Arkadaşlar gizli hesapları gösteren herhangi bir uyguluma site vb. Biliyor musunuz
  15. K

Yardım Kameranın yakınında çizil gibi bir iz var sıkıntı olur mu

Ben çekmedim zaten internetde bunu buldum 1647883728 Benim cihazım değil yani fotodaki
  16. K

Yardım Kameranın yakınında çizil gibi bir iz var sıkıntı olur mu

Arkadaşlar galaxy a51 kullanıyorum arka ana kameranın yakınjnda bir iz var tam pensin üzerinde değil sıkıntı olur mu oluyorsa nasıl anlarım olduğunu ekteki fotoda beyaz ile işaretlediğim yerde (fotonun üzerine kalem ile çizdim)
  17. K

Öneri Spor salonunda kullanılabilecek kulaklık önerisi

Arkadaşlar kablolu eğer sıkıntı yaratmıyorsa olabilir sesi güzel olsun dayanıklı olsun
  18. K

700 TL altı ayakkabı önerisi

Arkadaşlar şık duran , rahat , dandik olmayan , en az 1 tıl götürecek ayakkabı arıyorum öeride bulunur musunuz
  19. K

Kendime uygun saç stilini nasıl bulurum

Arkadaşlar kıvırcık saçım var hep yanları kesip üstten biraz kısaltırım ama farklı bir şey arıyor insan sizce böyle mi devam edeyim farklı bir stil önerir misiniz biliyorum yüz şekli fln çok önemli ama kıvırcık saça gidebilecek tarzlae önerirswniz mutlu olurum
Top Bottom