Arama sonuçları: *

• Users: Kamil0.
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. K

Android Galaxy a51 duvar kağıdı uzuyor

Galaxy a51 kullanıyorum 2 resim bıraktım kişit ekranındaki duvar kağıdı bazen uzuyor telefonu yeniden başlatınca gidiyor bunu nasıl çözeceğim
  2. K

Öneri Müzik için kablosuz kulaklık önerisi

Arkadaşlar kablosuz kulaklığa ihtiyacım var kulakşçi kulakdışı farketmez en f/p ürün hangisi
  3. K

3d Yazici Kali̇brasyon Küpü Yardim!!

Arkadailar xyz kalibrasyon küpü bastım ilk baskı olarak y yüzü aşırı düzgün x ve z yüzü şekildeki gibi ne anlama geliyor ne ayar yapmam lazım (yanlışlıkla flamenti önerdiği sıcaklığın 5-10 derece altında basmışım)
  4. K

Ender 3 yazıcı tabla ayarı

Arkadaşlar ender 3 yazıcım var parçaları topladım vs. Ama nuzzle tablaya değmiyor en yüksekte olmasına rağmen nasıl halledebilirim
  5. K

Bu sorunu nasıl hallederim

15 yaşındayım fitness yaşıyorum ancak bacaklarım üst vücuda göre baya kalın nasıl hallederim. Boy169 kilo 64
  6. K

Instagram İnstagram gizli hesap gösteren uygulama/site

Arkadaşlar gizli hesapları gösteren herhangi bir uyguluma site vb. Biliyor musunuz
  7. K

Yardım Kameranın yakınında çizil gibi bir iz var sıkıntı olur mu

Arkadaşlar galaxy a51 kullanıyorum arka ana kameranın yakınjnda bir iz var tam pensin üzerinde değil sıkıntı olur mu oluyorsa nasıl anlarım olduğunu ekteki fotoda beyaz ile işaretlediğim yerde (fotonun üzerine kalem ile çizdim)
  8. K

Öneri Spor salonunda kullanılabilecek kulaklık önerisi

Arkadaşlar kablolu eğer sıkıntı yaratmıyorsa olabilir sesi güzel olsun dayanıklı olsun
  9. K

700 TL altı ayakkabı önerisi

Arkadaşlar şık duran , rahat , dandik olmayan , en az 1 tıl götürecek ayakkabı arıyorum öeride bulunur musunuz
  10. K

Kendime uygun saç stilini nasıl bulurum

Arkadaşlar kıvırcık saçım var hep yanları kesip üstten biraz kısaltırım ama farklı bir şey arıyor insan sizce böyle mi devam edeyim farklı bir stil önerir misiniz biliyorum yüz şekli fln çok önemli ama kıvırcık saça gidebilecek tarzlae önerirswniz mutlu olurum
  11. K

14 yaş fitness yapabilir mi

yaşım 14 lise 1 e gidiyorum boyum 169 kilom 65.5 fitness salonuna yazılmak istiyorum sağlıklı bir yaşam için hemde biraz güçlü olmak istiyorum bu konuda kararlıtım başladıktan sonra bırakmayı düşünmüyorum yaş uygun mudur ? spor salonuna bu yaştakileri alıyorlar mı ? ayrıca biraz kiloluyum nasıl...
  12. K

Güvenlik amaçlı bıçak taşımak için gerekli şartlar neler

Arkadaşlar 18 yaşından küçüğüm dışarıda gezerken pek tekin olmayan yerlerde biri saldırırsa diye taşımayı düşünüyorum çünkü bu tekin olmayan yerlerden geçmek zorunda kalıyorum , sorumluluklarımın ve karpuz keser gibi kimseyi kesemeyeceğimin farkındayım bahsettiğim gibi sadece güvenlik...
  13. K

THE FOREST DOĞMA YERİ

arkadaşlar ile 4 kişi co-op forest oynuyoruz uçaktan uzağa ev yaptık bir suyun kenarına ama ölen kayıt almama,ıza rağmen ta uçakta doğuyor biz bir şeyi yanlış mı yapıyoruz
  14. K

oyuncu laptopunda cpu kaç derece olmalı

oyun oynarken ve boştayken kaç derece normal ve en fazla kaç dereceyi görmeli yazarsanız sevinirim
  15. K

Samsung galaxy a51 android 12

Samsung galaxy a51 sahibiyim acaba cihaza android 12 güncelleme gelecek mi veya gelir mi gelirse ne zaman gelir
  16. K

A51 in üzerinde gelen ekran koruyucu

Arkadailar a51 kullanıyorum üzerinde takılı gelen ekran koruyucusu var dün galibe kedim çizmiş yarım santim uzunluğunda bir çizik var alt ekrana geçmişmidi
  17. K

Nasıl kilo veririm YARDIM

Arkadaşlar 5-6 kilo fazlam var bir türlü kilo veremiyorum günde 6000-14000 adın atıyorum beslenme şeklimi değiştirmem gerektiğini düşünüyorum nasıl kilo verebilirim birkaç öneri verirseniz çok mutlu olurum
  18. K

fareyi hareket ettirince bilgisayardan ince bir cızırtı geliyor

arkadaşlar laptop kullanıyorum fareyi hareket ettirince tiz bir ses geliyor ama mousepadi ile imleci hareket ettirince bu ses gelmiyor sorun neyden kaynaklanıyor olabilir
  19. K

Yardım a51 arka kapaktaki jelatin nasıl çıkarılır

arkadaşlar a51 256/8 modeli var arka kapak normalde parlak ama şuan mat gibi arka tarafta "jelatin var sanırım bunu nasıl çıkarabilirim
  20. K

samsung galaxy a51 kılıf önerisi

a51 e kılıf almak istiyorum şık ve sağlam olursa çok iyi olur aynı zamanda kaliteli kılıf markaları önerir misiniz
Top Bottom