Arama sonuçları: *

1. O

creatin ne işe yarıyor ne zaman hangi koşullar altında kullanılmalı

kanka boş yapmışsın sanki bi tık ama
  2. O

supplement kullanımı için doktor kontrolü

reisko valla kreatin kullanıyorum bi süredir (1 sene) doktor kontrolüne falan gitmedim sadece bol su içmek yeterli oluyo öyle kafaya takılacak bir şey değil kullanırsın 1 ay kadar sana kötü bi etki bırakırsa ki bırakacağını sanmıyorum o zmn kesersin ama dediğim gibi günde su cidden çok içiyorum...
  3. O

Her şeyi Çok Takmak Ve Sosyal Anksiyete

kanka önce sana dediğim 3 kitabı okumanı tavsiye ederim sonra etrafında varsa spor salonu yazılabilirsin
  4. O

Her şeyi Çok Takmak Ve Sosyal Anksiyete

kanka valla inan bana kimsenin umrunda değilsin önce kendi özgüvenini topla eziklik psikolojisinden çık özgüvenle alakalalı kitaplar var (iktidar,30 adımda özgüven,üzüntüyü bırak yaşamaya bak) bu kitaplar sana çok çok faydalı olur onun haricinde kimseyi düzeltemezsin sen önce kendini düzelt...
  5. O

120K Bandında Motor Arıyorum

pulsar 200 yada dominar 250 kesinlikle az bir şey arttır bütçeyi düzgün al (uzun vadelide dominar 250 taş gibi motor)
  6. O

okul harici nerden arkadş edinilir

arkdaşlar sorum bu kadar son zamanlarda kendimi yalnız hissediyorum etrafımda çok kişi var ama böyle dostum hiç yok neden bilmiyorum varmı dertleşilebilecek birisi
  7. O

yeni halka arz alınır mı

arkdaşlar avrupa kent gyo halka arz edilecek sizce alınır mı tahminleriniz neler
  8. O

monitörüme şimdi bişeyler oldu

ytde shorts izliyodum bi anda ekranın üstünden çizgiler inmeye başladı bütün ekran çizgi çizgi oldu sonra geçti ama şuan ekran boğuk duruyor ve en aşağıda siyah bi çizgi oluştu ne yapıcam neden olmuştur bu durum
  9. O

arkadaşlar motor alıcam detaylı bi bilgiye ihtiyacım var

kanka ne yalan diyeyim dış görünüşü çok hoşuma gitmedi ya 1685312289 https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-0-km-mondial-wing-50-plaka-ruhsatli-satisa-hazir-enjeksiyon-lu-1101987136/detay...
  10. O

kanka şöyle diyeyim sana babamı çok zor ikna ettim motor almaya anca 50 yi kabul etti 50 liklerdede en çok bunu beğendim hem 50 likler 80 cc yapılabiliyormuş 80 cc yapsam bence şehir içi işimi görür
  11. O

arkadaşlar motor almayı düşünüyorum yaşım 17 ehliyet alacağım a1 125 cc ye kadar kullanabiliyorum mondial turismo 50 cc düşünüyorum benim pederde 125 lik şimdi sana fazla dedi bende ısrar etmedim sizce 30 bin TL bütçeye başka ne motor alınabilir sıfır tercihimdir ama temiz 2. el olursa oda olur...
  12. O

logitech g402 mausemi satmak istiyorum kaça satmalıyım

arkadaşlar elimde logitech g402 mouse var hiçbir sıkıntısı yok tertemiz kutusu yok kaça satmalıyım sizce kaça koyayım ?
  13. O

1080p monütör ve ryzen 5500

6600 al rahatına bak
  14. O

4000 TL kadar monitör önerisi

https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-asus-tuf-gaming-vg247q1a-23-8-1ms-full-hd-freesync-oyuncu-u-fiyati,1432797794.html kanka bunu alıcam ben tavsiye ederim internet kafede çok kullandım
  15. O

Gaming fare + mouse pad

steel series rival 3 alma steel series sensei ten al alıcaksan
  16. O

arkadaşlar işlemci alacağım hangisini önerirsiniz ?

niye ki 5500 olmaz mı bu anakarta
  17. O

a 320 m s2h 1682975801 yani monitör olarak 165 hz alıcam o kadar yüksek performansa ihtiyacım yok (csgo lol falan oynuyorum) 1682975870 bütçem çıkmıyor ya malesef
  18. O

arkadaşlar ryen 5 5500 mü alayım yoksa ryzen 5 3600 mü fiyatları hemen hemen aynı hangisini önerirsiniz ekran kartım rx 570
  19. O

arkadaşlar bu monitörü almayı düşünüyorum site güvenilir mi

https://www.laptop.com.tr/urun/167453/asus-tuf-gaming-vg247q1a-freesync-238-165hz-1ms-gaming-monitor/?ref=akakce&v=1.3.6 arkadaşlar bu monitörü alıcam sitede asus yetkili satıcısı diyor da tam güvenemedim daha önce duymamıştım ne yapayım sizce
  20. O

Ryzen 5 3600 Işlemciye Anakart Önerisi

hocam hallettim teşekkürler yinede
Top Bottom