Arama sonuçları: *

• Users: Esnaf
  • Order by date
  1. E

Mavi ekran problemi yaşıyırorum

Son zamanlarda Memory Management ve System Service Exception isimli mavi ekran hataları alıyorum. :Çözümlerine baktığımda SFC/SCANNOW isimli komudu cmd ye yazıp sistem taraması yaptım. Ve bana böyle bir yazı gösterdi Windows Resource Protection found corrupt files but was unable to fix some of...
  2. E

Depolama olarak ne almalıyım ?

Kanka ben m2 + hdd kullanıyorum ve ekstra olarak bir sata ssd almaya karar verdim hdd yavaş ama çok yükleme ekranı olmayan (ARK gibi 1 kere giriyon bitiyo) bunu gibi oyunlarda iş görüyo ama sürekli bir şekilde yükleme ekranına sokan oyunlarda kafayı yiyebiliyosun Sonuç olarak : Bence ARK gibi...
  3. E

Dying Light - Hellraid alınır mı?

Herkese merhabalar ben bazı arkadaşlarımla dying light aldım oynadım ve bitirdim. Dying light 2 çıkacağı için arkadaşlarımla yeniden bitiriyoruz şu anda ama benim merak ettiğim bir olay var. Dying Light'ın Hellraid isimli bir dlc si var ve fazlasıyla kötü yorumlu. Ama bu dlc ye kısa süre önce...
  4. E

Yardım Live update sonrası siyah ekran

Cevap verdiğiniz için çok teşekkürler ancak bios pilinin nerde olduğunu yazarsaniz çok iyi olur ve yeniden teşekkürler
  5. E

Yardım Live update sonrası siyah ekran

Herkese merhaba arkadaşlar ben b550 m a pro bir ana kart kullanıyorum ve dragon centerdan bios update yaptıktan sonra siyah ekran yedim yaklaşık 20 dakika bekledikten sonra hala hiçbirşey olmadı ekran kartınin fanları çalışiyo şuan ne yapmam lazım lütfen yardım edin
Top Bottom