Arama sonuçları: *

1. E

İki laptop arasında renk dışında fark var mı acil nolur bakın

Arkadaşlar aşağıdaki iki model arasında renk dışında bir fark var mı? Acil cevap yazarsanız sevinirim. https://www.n11.com/urun/asus-rog-strix-g17-g713ie-hx002-r7-4800h-16-gb-512-gb-ssd-rtx3050ti-173-dos-fhd-dizustu-bilgisayar-2122550?magaza=gamers-arena...
  2. E

Acer Nitro 5 An515-45 Alınır mı?

Merhaba, tam tamına 15.000 TL bütcem var bu laptop alınır mı ? Araştırdığıma göre için mux switch yokmuş, çok büyük bi problem çıkarır mı ? Ne işe yaradığını bilmiyorum ve de aldığımda ram eklemeyi kesinlikle düşünüyorum. Acer Nitro 5 AN515-45 Amd Ryzen 7 5800H 8 GB 512 GB SSD RTX3060 144 Hz...
  3. E

Acer Nitro 5 Serviste Ram Yükseltme Fiyatı Nedir

Yok almadım daha
  4. E

Acer Nitro 5 Serviste Ram Yükseltme Fiyatı Nedir

Merhaba, Acer Nitro 5 An515-45 modelini almayı düşünüyorum ancak üründe 8gb ram bulunuyor müşteri hizmetlerini aradığımda kendim takmak istediğimde garanti kapsamından çıkacağını, yetkili serviste taktırmam gerektiğini söylüyor fakat fiyat bilgisi vermiyor bu fiyat hakkında bir bilgisi veya...
  5. E

FİFA 21 Almaya Değer mi ?

Sistemin yeterli olur mu orasını bilmiyorum yaklaşık 1 ay önce yaz indirimlerinden 60 TL'ye yakın bir fiyata satın aldım futbolu gram takip eden biri değilim fakat oyun gayet eğlenceli ama şu saatten sonra o fiyatlara almak pek mantıklı değil çünkü fifa 22 çıktığında(Eylül`de) serverlar boşalacak...
  6. E

Yardım 3 ay xbox alamıyorum

beni bu 3 ay ücretsiaz gamepass konusuna yönlendirir misin
  7. E

Orijinali satılmayan eski oyunları nereden indireceğim?

teşekkürler ama istedğim oyunlar bu sitede bulunmuyor 1628843796 teşekkürler 1628843821 size özelden yazamıyorum hocam
  8. E

Özelden nasıl yazılıyor bilmiyorum forumu yeni kullanmaya başladım.
  9. E

Bu zamana kadar bilgisayarımda hep orijinal uygulama kullanmaya çalıştım fakat bazı oyunlarınorijinalini bulmam mümkün değil bazı eski oyunları oynamak istiyorum mesela nfs underground ama orijinallerini bulamıyorum bu oyunları indirebileceğim bir torrent vs. sitesi önerir misiniz? veya başka...
Top Bottom