Arama sonuçları: *

1. A

Anakart besleme onarımına 10k para istediler, normal mi?

Merhaba arkadaşlar ben geçenlerde laptopumun termal macun değişimini kendim yaptıktan sonra açılmadığını fark ettim kendini Acer yetkili servis diye tanıtan bir yere götürdüm geldiğimde özel servis olduğunu öğrendim neyse dedim laptopu bıraktım 2 hafta sonra arıza tespiti yapıp anakart besleme...
  2. A

Oppo enco w11 telefonla konuşulmuyor

Merhaba. Ben oppo enco w11 kulaklık kullanıyorum. Herhangi biri ile telefonda konuştuğum zaman söylediklerine göre sadece gürültü sesi geliyormuş, hiçbir şey anlaşılmıyormuş. Telefon modelim oppo reno 5 lite.
  3. A

Müzikte James Donkey 710 mu yoksa Razer blackshark v2 x mi?

Tamam çok teşekkür ederim. Ayrıca ses yüksekliği olarak nasıldır?
  4. A

Müzikte James Donkey 710 mu yoksa Razer blackshark v2 x mi?

Arkadaşlar merhaba. Neredeyse 2 senedir James Donkey 710 kullanıyorum ve blackshark v2 x kulaklığını geçmeye karar verdim. Fakat blacksharkın müzik kalitesi nasıl bilemiyorum. James donkeyin bassından ve ses kalitesinden aşırı memnunum. Razerdada aynı kaliteyi bulabilir miyim?
  5. A

Gamepower Calypso Gerçekten Optic-Mekanik mi?

tamam teşekkür ederim
  6. A

Gamepower Calypso Gerçekten Optic-Mekanik mi?

Merhaba. Ben neredeyse 1 seneden fazla süredir bu gamepower calyspo klavyesini kullanıyorum. Kendisinden aşırı memnunum harika klavye. yalnız kendi sitesinde klavyeye optik mekanik denmesine rağmen razer huntsman, bloody (modeli unuttum) gibi optik mekanik klavyelerin switchlerine hiçmi hiç...
Top Bottom