Arama sonuçları: *

• Users: nuui
  • Order by date
  1. N

Yardım Wi-fi adaptör bağlantı kopma sorunu

Kablo iyidir.
  2. N

Philips smart control uygulamaya özel sorun oluştu hatası

Bu iletişim kutusu yerine JIT hata ayıklamayı çağırma hakkında detaylı bilgi için bu iletinin sonuna bakın. ************** Özel Durum Metni ************** System.Xml.XmlException: Kök öğesi eksik. konum: System.Xml.XmlTextReaderImpl.Throw(Exception e) konum...
  3. N

ASUS TUF GAMİNG H7 KABLOLU

400 LİRAYA ALINIR MI ? Kullanan arkadaşlar yorum yazarsa sevinirim. Deneyimlerini bekliyorum.
  4. N

Acil/ 400- 450 lira bütçeyle kulaklıklar?

drop plus neden bu kadar övülüyor , sebepleriyle yazarsanız sevinirim. Aynı fiyat bandında sanki daha iyi altenatifleri var.
  5. N

ses kartı var mı?
  6. N

Üniversitelerin açılacak olması bütçemi zorluyor. Razer BlackShark v2 ve Corsair Void üzerindeydim. İlk başta 300 liraya kadar düşünüyordum. Daha sonra biraz daha ekledim 400-450 yaptım. Mobilde 'de kullanacağım , type c dönüştürücüm var fakat 3.5mm olması daha iyi. Şuan da iyice kararsız...
  7. N

Razer Kraken X Lite ın frekansları da diğer kulaklıklardan iyi .Kararsız kaldım. Asus 'un 2 mikrofon olması cezbettirdi ve 53 mm.
  8. N

Asus h7 yi neden öneren yok drop plusdan geri bir kulaklık mı?
  9. N

Herkese merhaba , bütçem 400- 450 lira. ASUS TUF GAMING H7 Drop Plus Logitech G332 Razer Kraken 7.1 Corsair HS50 Pro Stereo Cooler Master CH321 USB Ses Kartlı Mikrofonlu RGB Oyuncu Kulaklığı Bu ürünler hakkında bilgisi olan var mı ? Hangisini tercih etmeliyim?
Top Bottom