Arama sonuçları: *

• Users: Atkn
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

sadenet adındaki dolandırıcılar

geçtiğimiz ay bulunduğum adrese fiber altyapı geldi ben de geçen hafta mevcut internetimi fibere geçirmek istedim. Sabah biraz uyku sersemiydim ve internete turknet iletişim yazıp ilk linke tıkladım meğerse sadenet reklamıymıs. Bana sanki türknetmiş gibi tanıttılar kendilerini ve sadenet...
  2. A

gaming kulaklık önerisi

fiyat performans gaming kulaklık önerisi verir misiniz? Çok iyi bir şey olmasına gerek yok komforlu ve pahalı olmasa yeter
  3. A

Asus TUF H7 Core 600TL'ye Alınır Mı?

https://www.turkcell.com.tr/pasaj/hobi-oyun/oyuncu-aksesuarlari/oyuncu-kulaklik/asus-tuf-gaming-h7-core-oyuncu-kulakligi?seller=1&color=1010556&utm_source=akakce&utm_medium=cpc&v=1.82.2 600 liraya bu kulaklık alınır mı?
  4. A

Çalışan kişi için uygun telefon önerisi

Babam için telefon alıcaz ancak hangi telefonu alıcağımızı bilmiyoruz. Çok kullanmıyor sadece whatsapp ve çağrı yapıcak ancak montaja vs gittiği için iş ortamında kullanılabilecek bir şey lazım yani kolay bozulsun istemiyoruz. Uygun fiyatlı ve sağlam telefon önerir misiniz?
  5. A

Fiberin vdslden ne farkı var

Bulunduğum bölgeye fiber altyapı geldi ama suan kullandığım internetten ne farkı olur bir fikrim yok. Operatörlerden paketlere baktığımda 50-75-100mbps gibi fiber paketleri olduğunu gördüm. 75mbps vdsl kullanıyorum ve yine 75 mbps lik bir fibere geçsem ne gibi bir fark yasarım.
  6. A

Yardım Ev interneti için hangi operatöre geçmeliyim

Türknet harici bir internet sağlayıcısından internet alıcam ama hangisini almam en mantıklısı? Bulunduğum yerde fiber altyapısı da var fiber bir internet almayı düşünüyorum paketin yanında ona uygun bir modem de lazım. Sizce güncel olarak en iyi sağlayıcı hangisi bütçeye de uygun olan iyi bir...
  7. A

Türknetin sorun çözememesi

Sabah uyandığımda internette arıza vardı sisteme girip sorgulama yaptım arıza olduğunu farkettiler ve işlem açtılar ama sonrasında hiçbir bilgi vermediler. Suan saat 17.42 destek kaydını açalı yaklasık 7 saat oldu ama arıza ile ilgili ne zaman soru sorsam kaçamak cevaplar verip geçtiler. Yarına...
  8. A

Wifi nasık bu kadar kötü olur

Laptopumda ethernet girişi yok bundan dolayı kablosuz bağlantı kullanmak zorundayım. Cihazla modem arası 2 metre bile yok ama bağlantı inanılmaz dalgalanıyo valorant oynarken pingim 10 ama sürekli çıkıp iniyo hiç durmuyo yerinde hani mobil internet bundan daha iyidir. Türkneti arıyorum bu sorun...
  9. A

forza 5 steam xbox ı nasıl bağlarım

Gamepassten forza 5 oynuyordum ve xbox hesabım da steam hesabıma bağlı oyunu steamden aldım parayla ama oyun yüklü olmasına rağmen tekrar indirmemi istiyor steam eğer indirirsem yeni bir hesap mı verir yoksa xboxtaki hesabı kullanmaya devam edebilir miyim? Ayrıca tekrar indirmekten kurtulabilir...
  10. A

forza horizon 4 açılmıyor

oyunu bugün aldım indirdim yaklasık 1 saat de oynadım ama sonra birden oyundan attı sonrasında da oyunu açıyorum introyu geçip meniye geliyor ama devam et dediğimde hata filan vermeden oyun otomatik kapanıyor ekrana hiçbir şey de çıkmıyor. Sistemim oyunu kaldırıyor sistemle alakalı değil forza 5...
  11. A

Work and travel kaça patlar

Önümüzdeki yaz gitmeyi planlıyorum tahmini kaça patlar bu sene gidenlerden bir iki arkadaşa sordum uçak ve kalıcak yer harici 4-4.5 vermişler seneye kaça gidilir bir bilgisi olan var mı mesela 5 kişi birden gidicez min kaça gelir kişi başı
  12. A

bannerlord hız sorunu

m&b bannerlordda sürekli olarak aşırı yavaşlıyorum. Oyun orjinal epicten aldım ve sürekli yeni kayıt açıyorum her kayıtta aynısı sürüsüyle at alıyorum orduyu büyütüp küçültüyorum moralleri yüksek tutuyorum ama 2-2.5 a filan düşüyo hız bir noktadan sonra sebebini anlamıyorum. Oyunu silip tekrar...
  13. A

Laptopuma format atamıyorum

Lenovo ideapad 5 pro laptopum var bir usb ye windows kurdum format için ama bilgisayar bios ekranı yerine ideapad stat menüye giriyor orada da boot mode ayarı uefi tek seçenek olarak görünüyo internetten videolar izledim hepsinde start menü yerine biosun kendi ekranına giriyor ve boot mode...
  14. A

Windows oturum açma sorunu

1-2 haftadır laptopu açmıyordum simdi girmdim oturum açma sorunu diye bir hata veriyor oturumu kapat aç yapsam da değişmiyor yt den baktım ama çözümlerin hepsinde windowsa girip yapıyorlar ama ben windows logosuna bassam da acılmıyor arama bile açılmıyor formattan başka çare var mı yardımcı...
  15. A

İnternet hızım yüksek ama stabil değil nasıl çözebilirim

Bir süredir türknet kullanıyorum ve yüksek hızından memnunum ama son zamanlarda şöyle bir sorun var internet hızım düşük olmamasına rağmen sürekli anlık ping yükselişleri yaşıyorum. Oyunda 10 ping ble olsam ışınlanmaya başlıyorum. Laptopumda ethernet girişi yok o yüzden kablosuz internet...
  16. A

valoranta giremiyorum

2 gündür valoranta giremiyorum yüklenme ekranında takılıp kalıyo alt taba da atılmıyo oyunu silip tekrar yükledim hala aynı. Alt taba atamama durumu olmasa istemciden kaynaklı diyicem ama pc kapatmadan kapanmıyo da oyun nasıl düzeltebilirim bir bilgisi olan var mı?
  17. A

nvidia driver sorunu

Sisteme ekran kartı için driver kurucam ama nvidianın kendi sitesinden girip donanımı seçiyorum indirilen driverı kurarken uyumlu aygıt bulunamadı diye hata veriyor. Biraz araştırdım dosyalarına bakıp hangi donanıma uyumlu olduğunu kontrol edince benim ekran kartına uyumsuz olduğunu gördüm...
  18. A

Türknet ile yaşadığım sorun hakkında

Geçtiğimiz aylarda türknete geçtim ve hızından da faturamdan da mutluyum ama son günlerde yaşadığım olay canımı sıktı. Son 1 haftadır internet hızımda inanılmaz dalgalanma ve sıkça kopma oluyor bu nedenle arıza kaydı oluşturdum ve bana sistemde herhangi bir sorun gözükmediğini ve muhtemelen...
  19. A

Taşınabilir disk önerisi

Belge resim vs tutmak için uzun süre kullanabileceğim bir taşınabilir disk almak istiyorum 1tb yeterli olur ama eğer indirimde uyguna gelen filan varsa 500gb de işimi görür bir bütçe belirlemedim henüz ama ne kadar uygun olursa o kadar iyi bana sorun çıkarmıyıcak uygun fiyata bir öneriniz var mı?
  20. A

11k notebook önerisi

https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-5-pro-amd-ryzen-7-5800h-16gb-512gb-ssd-rtx3050-freedos-16-wqxga-120-hz-tasinabilir-bilgisayar-82l5007htx-p-HBCV00000QNFR9?magaza=Hepsiburada...
Top Bottom