Arama sonuçları: *

• Users: BurakAkgn
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. BurakAkgn

AÖF için Üniversite sınavına girmeme gerek varmı?

öncelikle selamlar 4 yıllık Mütercim ve Tercümanlık ögrencisiyim bu sene kayıt oldum bu bölüme ayrıca yanında 2 yıllık bir bölüm daha okumak istiyorum (açıktan) bunun için üniversite sınavına girmeme gerek varmı? veya başvuruları nereden yapabiliyorum?
  2. BurakAkgn

Kamerası güzel telefon önerisi

Selamlar kamerası güzel bir telefon arıyorum. Fiyat maksimum 15 veya 16 olabilir aradığım özelliklerde öncelik kesinlikle kamerasının güzel olması, 3 4 sene beni tarayıcı, ınstagram vb. kastırmaması. daha önce biraz araştırdım ve kamera Diyafram açıklıgı, Sensör boyutu gibi bazı özelliklere...
  3. BurakAkgn

işlemci için sogutucu önerisi

arkadaşlar yaklaşık 2 yıldır termal macun degişmedim. işlemci ryzen 5 3600 stok fanla kullanıyorum. malum bu sıcaklarda aşırı ısınıyor pc torrent oyun indirmemde sıcaklıgı etkiliyor olabilir belki fakat şimdilik termal macunu yenilememem sorun gibi duruyor sabah sıcak saatlerdeyken işlemci 86...
  4. BurakAkgn

cs go oyun bulma süresi neden uzun

evet arkadaşlar şu anda oyun bulmaya çalışıyoruz fakat en düşük süre 45 dk civarı görünüyor neden böyle acaba? serverlarla ilgili bir sıkıntı mı oldu acaba
  5. BurakAkgn

Call of duty 3 zombie chronicles vs doom eternal

arkadaşlar soru başlıkta ikisinden birini almayı düşünüyorum siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?
  6. BurakAkgn

Steam Yaz indirimi oyun önerisi

arkadaşlar şuanlık bunları düşünüyorum alınmaz dediginiz varmı veya şu oyun kesinlikle alınmalı dediginiz oyun varsa ekleyebilirim . not : racoon cıty edition resident evil 2 ve 3 paket olarak daha uygun oldugu için ekledim steam hesabım : https://steamcommunity.com/profiles/76561199000490137/
  7. BurakAkgn

Kyk interneti ile oyun indirmek

Arkadaşlar selamlar Kyk interneti ile torrentten nasıl oyun indirebilirim önerisi olan varmı Torrent önermiyoruz diyecek arkadaşlar lütfen baska konuya gidin bosverin beni
  8. BurakAkgn

Ydt sınavında ne tür farklılıklar olucak

Selamlar bu sene ydt sınavına hazırlanıyordum Açıklamalara göre sınavlarda 2.donem konuları çıkmayacak bunun Ydt sınavına etkisi nasıl olacak?
  9. BurakAkgn

Depremde evimiz ağır hasarlı

Arkadaşlar konu dışı olmaması için burayı seçtim alabileceğim kadar fikre ihtiyacım var şimdiden kusura bakmayın Sorunum evimiz. Evimiz yıkılmadı fakat ağır hasarlı olarak gösteriliyor. sormak istediğim soru şu ağır hasarlı binamızdaki eşyalarımızı almamıza izin verilecek mi? Birde...
  10. BurakAkgn

Steam 40-50 TL oyun önerisi

selamlar hesabımda steam cüzdanımda 34tl var kartımda da biraz var almamı önerebileceginiz bir oyun varmı? not : online bir oyun olsa iyi olur https://steamcommunity.com/profiles/76561199000490137/
  11. BurakAkgn

steam kış indirimlerinde ne almalıyım

arkadaşlar selamlar kış indirimlerinde oyun almayı planlıyorum aklımda herhangi bir oyun yok her tür olabilir. bütçem 100 TL maks
  12. BurakAkgn

Çay Makinesi alırken nelere bakmalı yım?

Selamlar çay makinesi almayı planlıyorum alırken hangi özelliklerine dikkat etmeliyim yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  13. BurakAkgn

Sonbahar indirimi oyun önerisi

selamlar steam sonbahar indirimlerinde hangi oyunları almayı planlıyorsunuz ? ben bunları düşünüyorum. alınmaz dediginiz bi oyun varsa yazarsanız sevinirim?
  14. BurakAkgn

ek gelir için ne yapabilirim

Arkadaşlar selamlar durumumu şöyle açıklayayım. Benim Babam eyt(Erken yaşa takılan) birisi bugün 25 yıldır çalıştıgı işten atıldı neden bilmiyorum. işsiz maaşı alıcak bundan sonra fakat bende bu yaşımda adama yük olmak istemiyorum dil bölümü okuyorum mezunum internetten kendime yetecek kadar...
  15. BurakAkgn

televizyon alacagız önerileriniz neler?

arkadaşlar selamlar babam yeni televizyon almayı planlıyor şuan düşündügü televizyon...
  16. BurakAkgn

10k pc toplama tavsiyesi

selamlar 10k ya şuan nasıl bir pc toplayabiliriz. ben kendimce hepsiburadadan 6500xt ve i5 10400f pc topladım daha iyi ne alınabilir tavsiyelerinizi bekliyorum
  17. BurakAkgn

8000 TL toplama pc tavsiyesi

selamlar arkadaşımın bütçesi 8000e uygun bir kasa sizce nasıl bir şey çıkar bu fiyata rx 6400 veya 6500 xt li bir sistem toplanabilir mi acaba?
  18. BurakAkgn

Cadılar bayramı indirimi oyun önerisi

Selamlar son çare olarak alabildigim kadar oyun almayı düşünüyorum yaninda önerdiginiz veya bu oyun alınmaz dediginiz oyunlar varsa söylerseniz sevinirim
  19. BurakAkgn

Kreatin bana zarar verir mi?

arkadaşlar öncelikle selamlar yaklaşık 3 4 aydır spor yapıyorum. cogu sporcununda kullandıgı gibi kreatin kullanmak istiyorum. fakat doguştan gelen atnalı böbrek denilen bi rahatsızlıgım var bu rahatsızlık günlük hayatımı etkilemiyor. sadece 2 böbrek alt bölgelerinden birleşmiş durumda ve 1...
  20. BurakAkgn

Cs go rank kasıcak takım

csde tek başıma nova oldum fakat yeni gelen oyunculardan dolayı gümüşe kadar düştüm. varmı cs de rank kasıcak bir takım
Top Bottom