Arama sonuçları: *

1. ekşisözlükyazarıdeğilim

Sizce israil Türkiye savaşı cıkarmı?

şuanlık hayır bir gün belki
  2. ekşisözlükyazarıdeğilim

Trendyolda satıcı olmak

hali hazırda bir şirket varsa pazaryerleri mantıklı diğer türlü açmakla uğraşırım işlede ilgilenirim reklamını vs yaparım diyorsan yapabilirsin bence denemesi bedavaya yakın
  3. ekşisözlükyazarıdeğilim

SİZCE BİR ERKEK HANGİ ÜRÜNLERİ KULLANMALI

hacı şakir sabun + şebeke suyu
  4. ekşisözlükyazarıdeğilim

yurtdışına ucuza uçak bileti nasıl bulurum

bazı bankaların firmalarla kampanyaları oluyor bir göz gezdir
  5. ekşisözlükyazarıdeğilim

❌İndirim Bitti! Ray-Ban 4181 Güneş Gözlüğü 1.700 TL!

Yetkili satıcı olmayan yerlerden marka ürün almayın.
  6. ekşisözlükyazarıdeğilim

13 yaşında bıyıkları mı jiletle aldım zararı olur mu

ben o yaşlarda jiletle ters alıyordum tertemiz oluyordu sorun olmaz o yaşlarda da bıyığınızı alın kötü duruyor :D
  7. ekşisözlükyazarıdeğilim

Ben artık pes ediyorum.

borçlarını kapat hayatına devam et.
  8. ekşisözlükyazarıdeğilim

İş yerinde mesai ücreti yatmaması

sizin sistemi bilmem ama mesai bitiminde çalışanlar gider konuşur kasada var ise money hepsini veya bir kısmını veya hiç almaz ama not edilir deftere maaş zamanı mesai ücretiyle beraber alır.
  9. ekşisözlükyazarıdeğilim

iPhone 11+ 18k verip iPhone 13 alırmıyım? (2. el)

sanmam 18 k + iphone 11 128 gb olduğunu düşünerekten telefoncu 13k verse 31k yapar arada 5 k fiyasko var direk 11 almak isteyen birine daha pahalı bir fiyattan satıp sonra alman daha mantıklı olabilir.
  10. ekşisözlükyazarıdeğilim

KÜÇÜK KARDEŞİMİZİ MUTLU EDİYORUZ

tabii ki de hayır oyunda milletin anasına bacısına allahına kitabına sövsün diye bir velede bir bilgisayar almayacağım çalışsın toplasın değer bilsin. biz böyle öğrendik papa
  11. ekşisözlükyazarıdeğilim

Yardım Sıfır iPhone 13 mü 2. El 14 mü

13 kullanıyorum al geç
  12. ekşisözlükyazarıdeğilim

saçım dükülüyo ne yapabilirim

benimde önler açıldı yine idare eder de önde saç seyrek baya yani kafamı kaldırsam saçın arkası gözükür eskiden ne saçım vardı be orman gibi keşke yine öyle olsaydı her saç modelini yapardım o saçla şimdi saçı hafif eğilimli kaldırmak dışında kötü duruyor kırık falanda çok saç dökülmesine karşıt...
  13. ekşisözlükyazarıdeğilim

İspiyonculuk mu bu annemi ağlattım la

13 kardeşi kontrol edemezsin uyuşturucuya bulaşmasın da çalışsın adam gibi hafta sonu içsin cinselliğini gidersin bunlar sorun değil adam gibi otursun karşınızda konuşun eroine hapa bulaştıysa bağımlılık varsa tedaviye yatırın düzelir zamanla alkol sigara sorun değil.
  14. ekşisözlükyazarıdeğilim

COMNET EV İNTERNETİ FİBER VDSL2

beyler bir şey sorucam bizim dairemize şuan kablolu internet bağlanmıyor en son 2 yıl önce kablosuz modem bağladığımızda bunu söylediler kablosuz dediğimde telefon hattına bağladılar sanırım çünkü kablolar açıkta ve birbirine bağlı şekilde internet veriyor sözde kablosuz anlayacağınız bu firma...
  15. ekşisözlükyazarıdeğilim

18 Yaş altı birine kayganlaştırıcı veyahut prezervatif satılır mı?

getirden söyle ben hep öyle yaparım
  16. ekşisözlükyazarıdeğilim

sigara tavsiyesi

parliament iyidir boğazı rahatsız etmez
  17. ekşisözlükyazarıdeğilim

Sıcak fırsat konumun kitlenip Reklam Amaçlı Paylaşımdan 2 uyarı yemem hakkında

1.cisi link her hangi bir yönlendirme sitesi, ara site üzerinden para kazandıran bir link değil (bahsettiğim şeyi bilenler anlar) 2.cisi linkte hepsiburadaki 251/250 tl kuponun geçerli olduğu ürünlerin listesi bulunmakta 3.cüsü ben herhangi bir linke tıklamayla veya herhangi bir üyelikle gelir...
  18. ekşisözlükyazarıdeğilim

🔥İndirim Anker kulaklıklarda 251/250TL kupon

umarım etmezler 1725263492 kaldırdılar r50i için
  19. ekşisözlükyazarıdeğilim

🔥İndirim Anker kulaklıklarda 251/250TL kupon

ah be dostlar kaldırmışlar çok iyi fiyattı
Top Bottom