Arama sonuçları: *

• Users: Hamzakimya
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. H

Çözüldü✓ İnno3d 1650 ortalama kaç TL olmalı

Arkadaşlar temiz az kullanılmış 1650 kaç TL olmalı
  2. H

Çözüldü✓ Rtx 2060 Sizce kaç TL olmalı

12 gb zotac rtx 2060 kaç TL olmalı ? ( kutu fatura garanti var) garanti süresi tahminimce 1 yıl falan daha vardır. Alternatifleri nelerdir?
  3. H

1660 super ederi nedir

1660 süperim var. Satmak istiyorum ama fiyatıyla ilgili kafamda soru işaretleri var. Asus Tuf gaming 1660 super model ekran kartı 2025 in ikinci ayina kadar garantisi devam ediyor . Faturayı kaybettim ama kutunun içindeki warranty card duruyor. Garanti hala geçerli midir ? Ben 3500 e okeyim...
  4. H

Yurtdışı cihazı sim yok sorunu

Merhaba arkadaşlar tanıdık bir arkadaştan yurtdışı iPhone 14 pro aldım. Telefonda bazen sim gidiyor ve Simi okumuyor . Sonra düzeliyor . Bunun sebebi nedir, çözümü nedir? Yardım ederseniz çok sevinirim.
  5. H

İşlemcim çok mu sıcak

Kasama yeni ekran kartı aldım Rx6700xt . Oyunlarda test ederken işlemcimin 92 derece olduğu farkettim. Daha önceden de bu kadar yüksek derecede çalışıyor muydu bilmiyorum. Bugün ekran kartının sıcaklığına bakarken denk geldim. Ne yapmam gerek ? İşlemci Ryzen 5 3600. ( Fotoğraftaki kullanım...
  6. H

4060 vs 6700xt hangisini almalıyım

Merhaba arkadaşlar ikinci elden 8500 e 4060 mi almalıyım ( sıfıra yakın, hazır sistemden çıkarılıp kullanılmamış) yoksa 8-9 bandına rx6700 XT mi almaliyim (ikinci el)
  7. H

10.000 TL Ekran Kartı Önerisi

Merhaba arkadaşlar. Elimde Ryzen 5 3600 var. Bu işlemci ile darboğaz yapmayacak bir ekran kartı önerisi istiyorum . Fiyat aralığı+2000 oynayabilir. Biraz uzağım konuya. Aklıma rtx 4060 geldi ancak 8GB' mış. 12 GBlara yönelmem gerektiğini söyleyenler oldu . Yardımcı olursanız sevinirim.
  8. H

Huawei d16(i9 13.) mi yoksa Macbook air (m2 , 13") mu

Arkadaşlar ikisi arasında kaldım , daha önce Macbook da kullanmadım Huawei de . Kullanan arkadaşlar varsa fikir alabilirim
  9. H

ekran piksel piksel oluyor

merhaba acer an51545 kullanıyorum . lol oynarken ve rdr2 oynarken ekran piksel piksel oluyor . görüntüleri ekliyorum aşağıya . anlamadım ama epeydir böyle . diğer oyunlarda böyle bir şey olmuyor .
  10. H

ea 2k dan mezuna kalınır mı

merhaba arkadaşlar . bu sene YKS ' ye ben de girdim ve ea 1997. si oldum . aklımda psikoloji vardı . boğaziçi psikoloji veya ODTÜ psikoloji yazmayı düşünüyordum ama artık ODTÜ ' ye gitmek istemiyorum ve sıralamam sanırım bogaziçi psikolojiye yetmeyecek gibi (açıklanmadan bilemeyiz elbet ama...
  11. H

40 gün kala ea geçilir mi

Merhaba arkadaşlar 12. Sınıf öğrencisiyim . Sınava sayisaldan girmek için çalışıyordum yıl boyunca . Ancak sayisali neden okuduğumu bilmiyorum . Ve eşit ağırlıkta istediğim bir kaç bölüm olduğunu farkettim . Size sorum şu 40 gün kala coğrafya tarih edebiyat çalışsam EA da ilk 4 bine girebilir...
  12. H

Dükkan için Monitör önerisi

Merhaba arkadaşlar amcamın kırtasiyesi için ekran alacağım. 20 inç veya 24 inç farketmez ama ekran günde en az 12 saat açık kalacak . Önceki monitör cortladı. Hz 60 olsun 144 olsun farketmez 2500 TL ye kadar çıkabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler
  13. H

Yazıcım yazmıyor,garip simgeler basıyor

Merhaba yazıcım 1 haftadır her çıktıyı fotoğraftaki gibi çıkarıyor sebebi nedir bulamadım
  14. H

5 ayda ayt edebiyat sosyal biter mi

Merhaba arkadaşlar ben sayısal öğrencisiyim. Ancak artık sayısaldan bıkkınlık geldi . Sayısal derslerim iyi ancak bana göre degilmis gibi geliyor .bu sene 12. Sınıftim . Açıköğretime geçip liseyi bitirdim . Malumunuz sınav 5 ay sonra . Ayt mat ve tyt mat bitti . Tyt Fen de bitti. Ayt fenin...
  15. H

elektro gitar önerisi(solagim)

Arkadaslar daha once enstrüman çalmadım . Elektro gitar öğrenmek istiyorum . Ona göre bir şey önerirseniz sevinirim . Konu hakkında nerdeyse hiç fikrim yok . Ona göre yardımcı olursanız sevinirim .
  16. H

Aliexpress gümrük sorunu

Merhaba arkadaşlar aliexpress ten mi pad 5 icin smart pen aldım . Alırken fiyatı 900 küsurdü. 300 civarı da tr gümrük parası aldı . Bugün kargo takip sitesine girdiğimde şöyle bir ekran çıktı karşıma ceviriden çevirdim ama tam olarak anlamadım . Yardımcı olabilecek var mı
  17. H

valorantı yükleyemiyorum

arkadaslar valorantı yüklerken install dosyasına tıklıyorum ve karşıma bu çıkıyor bi türlü yükleyemedim . çözümünü bilen var mıdır
  18. H

hangi laptopu tercih etmeliyim

merhaba arkadaslar şu iki laptoptan birini aklacağım ama hangisini alacagıma karar veremedim mühendislik okuyorum hangisi 3D tasarım yaparken daha iyi i7 11. nesil mi yoksa amd 5 5600h mı...
  19. H

İkinci el ekran kartı

Sarı siteden ikinci el ekran kartı almayı düşünüyorum. Alırken ne gibi yollar izlemeliyim ? Nelere dikkat etmeliyim ? Yaşlı ekran kartı alırsam (2-3 yıllık ) ne gibi sorun çıkar ? Ve ekran kartını aldıktan sonra testlerinde sorun çıkmazsa 1 hafta sonra aniden bozulabilir mi?
  20. H

1660 super Ekran kartı enim pcde çalışmıyor diğer pcde çalışıyor

Merhaba arkadaslar bundan bi 5 ay once PC almıştım . Hiç bir sorunla karşılaşmamıştım ama bugün ekrana görüntü vermedi PC açılıyor çalışıyor ama ekrana görüntü vermiyordu . Ben de diğer bilgisayarımdaki GT 710 u taktım ve görüntü aldım . Diğer bilgisayarımada 1660 ı taktim PC açıldı. Ama diğer...
Top Bottom