Arama sonuçları: *

1. Y

Windows 10 sürüm 2004 resmi olarak çıktı !

Uzun zamandır beklenen güncelleme olan Windows 10 sürüm 2004 resmi olarak çıktı.Normalde Nisan ayında çıkacak olan güncelleme Mayıs ayının sonlarında çıktı.Kademeli olarak tüm kullanıcılara açılacak olan güncellemeyi Ayarlar / Güncelleme ve Güvenlik / Windows Update kısmından Güncelleştirmeleri...
  2. Y

Hangi İnterneti Tercih Etmeliyim?

Herkese merhaba arkadaşlar. İnternet servis sağlayıcısı ile modem arasındaki farkı bilmiyorum. TürkNet, Kablonet gibi markaları tercih etmeyeceğim. Eski ev internetimde 8'e yakın download 0.70 upload alıyordum. Artık hızlı bir internete geçeceğim. Altyapımın ne olduğunu bilmiyorum ve bunu...
  3. Y

Samsung Tab S6 mı İpad Pro

Samsung Tab S6 mı İpad Pro yu mu tercih etmeliyim?
  4. Y

Herkes internet sağlayıcısını söylesin

Herkes bilgisayar internet sağlayacısını söylesin Örnek:Vadafone,Turkcell,Türk Telekom,Türknet vb.
  5. Y

Yeni bir bilgisayar alındıktan sonra kurulması gereken programlar

Yeni bir bilgisayar aldım ve sizin önereceğiniz programları kuracağım bu oyun için de olur normal programlar da olur tavsiyelerinizi bekliyorum.
  6. Y

Selamun Aleyküm

Forum açılalı ortalama 3 gün oldu fakat benim malesef siteye erişim olmadı ve giremedim Allah'ıma şükür bügün girmeyi başardım tek kelime ile muhteşem olmuş.Forumda herkese yardımcı olmaya çalışacağımdan emin olabilirsiniz.Güzel bir forum olması dileğiyle.
Top Bottom