Arama sonuçları: *

• Users: Yusufx
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Yusufx

Oyuncak Nissan GTR R-34 Nerden bulabilirim?

İnternete fiyatları yüksek küçük araba olmasına rağmen bugün awm de çoğu mağazayada baktım çok nadir anladığım kadarıyla hiç bir yerde yoktu r35 alıp çıktım bunların olduğu bir alışveriş sitesi var mı?
  2. Yusufx

Yardım Arkadaş yeni ikinci el kasa aldı fanlar çalışıyor RGB'ler çalışmıyor

Arkadaş ikinci elden Corsair 4000X aldı aldığı kişide rgblerin çalıştığını söylüyor pc yi toplamış kablolar falanda takılı ARGB kontrolcuye başka sata kablosu falanda taktı hiç bir şekilde RGB'ler yanmadı sadece fanlar çalışıyor benim kasa rampage mesela direk RGB'leri gitti fanların ama buda...
  3. Yusufx

Yardım Arkadaşa monitör önerisi lazım

Normalde bendeki g2412 yi aldıracaktım itopyada internet stoğu yok alamıyor başka bildiğiniz güzel monitörler varmı IPS 144hz üstü lenovo legion falan gördüm
  4. Yusufx

Çözüldü✓ Yeni alınan sistemde klavye sök tak yapınca çalışıyor

Arkadaşım yeni hazır sistem aldı ama klavye çalışmıyor sonra sök tak yapıyor usb yi çalışıyor her seferinde aynı şeyi yapıyor klavyeyle ilgili bir sorun yok uzun süre ben kulandım hatta bios danda USB keyboard dı açmış herhalde bir yerde görüp oda çözmemiş. @Kürşat Kütükçü
  5. Yusufx

Yardım Furmarkta RTX 2080 87 Derece!

@semih.1 RTX 2080 aldı garanti etiketide üzerinde 4 yıldır bakım falandamı ne yapılmamış sizce termal macun değiştirse işe yarar mı?
  6. Yusufx

Yardım Tam moduler power eksik kablo mu var?

Arkadaşım ikinci el power aldı ama sanırım molex kablosu eksik göremedik o yüzden fanları çalıştıramadı normal mi bu yoksa molex kablosu mu alması gerekiyor fanlar için @Kürşat Kütükçü
  7. Yusufx

Windows açılırken sürekli başlangıç ayarı seç diyor

Kaç aydır bios pilini çıkarıp takmamada rağmen bu ekranı atıyor her pc yi açtığımda ve bana çok sıkıntı yaratıyor 1705824712 @M.A.Y. ama zenci
  8. Yusufx

Yardım Grand RP giremiyorum Easy Anti chat hatası

Grand RP GTA'nın roleplay sunucusu gibi bir şey fortnite da falanda bu hatayı veriyorlarmış youtubeda gördüm sürekli bu hatayı veriyor sil yüklede yaptım hiç bir çözüm bulamadım
  9. Yusufx

XPG vs Team Force ram hangisi alınmalı?

Arkadaş Ryzen 5 3600 ile birlikte kulanıcak Nays ile XPG daha ucuza geliyormuş galiba ikiside aynı gibi geldi bana hangisi hızını cidden veriyordur 2 tane alıcak...
  10. Yusufx

iCloud'u kırılmayan eski IPAD ile ne yapılır ? ( Windows kurma vb )

Eskiden forumdada konusunu açmıştım galiba çok iclodunu kırmayı denediğim bir tablet vardı baya denedik kıramamıştık sürümü çok eski diye jailbreak yapılmıyordu benim arkadaşta köşede halen duruyormuş diyorum ki onu alıp başka bir işletim sistemi kurabilir miyiz veya ne olarak kulanabilirim ?
  11. Yusufx

Yeni kulaklık geldi yapmam gereken ayarlar nedir?

Asus Tuf H3 aldım yapmam gereken ayarlar nedir özelikle mikrofonu için.
  12. Yusufx

Yardım Asus ROG Strix Scope RX Klavye Alınır mı?

Asus rog serisinin aşığı olarak bu klavyeyi almayı düşünüyorum ve zaten çoğu kişi kaliteli diyordu benim için önemli olan Sessiz bir klavye ve buda kırmızı switch sessizdi diye hatırlıyorum normalde membran kulanıyorum malzeme kalitesi ve uzun süre kulanım istiyorum...
  13. Yusufx

Çözüldü✓ ASUS TUF Gaming H3 Silver 7.1 Kulaklık Alınır mı?

Maksimum 1600TL bütcem mevcut rampage kulaklık kulanmaktan kafam ağrıdı süngeri yok hiç birşeyi yok artık kulaklık ve klavye alma vakti geldi benim için klavye için konu açıcağım asıl konumuz kulaklık Benim için mikrofon kalitesi, ses kalitesi, kablo kalitesi, sünger kalitesi derilerde özelikle...
  14. Yusufx

Eski monitör için DVI kablosumu yoksa VGA TO HDMI mı daha mantıklı?

Arkadaşım yakkın bir zamanda RX580 alıcak monitöründe anladığım kadarıyla DVI girişi bulunmakta rx580'de var DVI girişi direk DVI kablosumu almalı sizce yoksa VGA Kablosu var zaten VGA to HDMI donuşturucumu almalı hangisi daha mantıklı?
  15. Yusufx

Yardım Hoparlörden anlayan gelsin

Logitech in hoparlörü var uzun zamandır çalıştırmıyordu sonra su siyah olan ana kabloyu bastırayım dedim çok cızırtılı bir ses ile çalıştı sorun nedir sizce @Kürşat Kütükçü
  16. Yusufx

4000 Serisi için SUPERLER ÇIKTI!

Bugün ki fuarda açıklanmış ( Beklediğim hamle yapıldı sonunda VRAM'leri artırdılar. ) Kaynak: https://shiftdelete.net/nvidia-rtx-40-super-serisi/amp
  17. Yusufx

USB Disk yazma korumalı hatası alıyorum.

Çok önceden vatan bilgisayardan lisans aldığımızda 30GB'lik bir USB vermişlerdi onda rufusla bir iso yazdırıcaktım farkettim ki disk yazma korumalı internete olan yöntemleride denedim çözüm bulamadım.
  18. Yusufx

Major Geeks sitesi güvenilir mi?

Windows Sergei indirmek istiyorum güvenilir midir? https://www.majorgeeks.com/files/details/sergei_strelecs_winpe.html
  19. Yusufx

USB'ye Windows Sergei Kurmak istiyorum

Kendime formatlık vb usb hazırlamak istiyorum windows sergei çok mantıklı geldi oraya bütün isoları yükleyebiliyoruz galiba ve programlarda var yapması zor mu? @MuratTheFounderOfGariban
  20. Yusufx

🔥İndirim 🔥 Ryzen 5600 - 4060Tİ 16GB ( 25.800TL ) 🔥

Şuanda gördüğüm fiyatlarda bu fiyata 8GB 4060 modeli var eğer yanlışım varsa düzeltin Bu sistemde 16GB VRAM, Ryzen 5600 ve bolca özelleştirme mevcut. https://www.gamegaraj.com/urun/space-5a-p4060ti/
Top Bottom