Arama sonuçları: *

1. tomahawk

Yardım Çalışan anakart Görüntü vermemeye başladi

İnşallah yakmamışındır o 4 pin takmayla. Yanlış yerlere voltaj geldiyse kısadevre falan sıkıntı
  2. tomahawk

Öneri 3K ya kadar Oyuncu veya Ofis Koltuğu Tavsiyesi

Ya onu gördüm de, bir de normal kullanıcıların şikayetleri var baya bi. Çok popüler olmayan youtuber bi arkadaş ta ürünü almış yamuk yumuk gelmiş hem de 1 ay sonra gelmiş ürün, sürekli oyalamışlar. İade etmek istemiş 1ay sonra iade almışlar ürünü, parasını da 1 ay sonra almış. Totalde 3 ay kayıp...
  3. tomahawk

Allah Allah psu eski mi ? 6pinlik soketi kullanırsın kullanmasına da şöyle bi sıkıntı olabilir. Aynı pinler aynı çıkışı veriyor mu o önemli, riske girme bence gidipte kısadevre falan olmasın
  4. tomahawk

Psudan sırf işlemci için çıkan 8pinlik soket yok mu onu neden takmıyorsun ?
  5. tomahawk

Şöyle ki hangi pin hangi işe yarıyor ona göre takması gerekiyor. Eğer 4 pinle çalışabilecek bir şey ise uygun pinleri bulması gerekiyor. Öyle kafadan 4pin takmayla çalışmaz.
  6. tomahawk

Haaa doğru, 8pinlik yere 4pinlik soket takarsan tabi çalışmaz.
  7. tomahawk

Bu kablonun adı ne? Nereden alabilirim?

Kopan kısmının fotosunu atabiliyor musun ? Alternatif ucuz yollu öneri verebilirim ona göre
  8. tomahawk

Ram slotlarını kontrol edin. Ramden dolayı gelmeyebilir, ya da ekran kartı vs kontrol edin. 8pinlik giriş dediğiniz ne girişi ?
  9. tomahawk

https://exvega.com/exvega-andromeda-profesyonel-kumas-oyuncu-koltugu-masaj-ozellikli-siyah/ Bu markayı önerir misiniz ?
  10. tomahawk

Hawkın 3.3kya falan var da bunlar da değişik kalitesiz duruyor ya
  11. tomahawk

Yıl 2023, geçen sene 2k olan koltuklar şuan 8k falan olmuş. Mutfak sandalyesinde otura otura birtaraflarımız yamulacak ya. Bilgisayar başında gün içersinde 10+ saat oturuyorum, yazılımcı olmam ve bir çok oyun oynamam da sebebiyle. Dolayısıyla oyuncu koltuğu alma gereksinimi hissediyorum artık...
  12. tomahawk

Yardım GTX 1650 Ekran kartım Potansiyelinin Altında Performans Gösteriyor

Bu sıralar ekran kartımdan olması gerekenden daha az performans aldığımı hissediyordum. Gpu Benchmark test yaptım birçok platformda ve hepsinde olması gereken gpu performansı potansiyelinin altında performans olarak çıktı. Ekran kartım Gigabyte GTX 1650 Windforce OC 4GB, Çift fanlı versiyonu...
  13. tomahawk

Pc birden donup kendini resetliyor

Arkadaşlar windows güvenilirlik geçmişinde pcnin yeniden başlamadan önceki sorununu kaydettiği bir yer buldum. Sorun olarak Üstteki resimde Donanım Hatası yazıyor. İnternette biraz araştırdım ve ekran kartı driverlarından dolayı olabilir diyorlar. Ekran kartım Gigabyte Gtx 1650 4gb çift fanlı...
  14. tomahawk

Arkadaşlar sorun tekrar teşkil etmiştir :( Pc tekrar dondu kilitlendi ve kapattı direk kendini. Bu sefer farklı olan şey pc açılmadı monitör falan gelmedi resetleyince geldi.
  15. tomahawk

Psu yeni ayrıca başka bir kasam daha var ama sürekli olan bir şey olmadığı için denemek çok zahmetli :( . Bu arada PRİME 95 stress testi yaptım 2.5 saat boyunca ve hata ve uyarı vermedi sonuç olarak 0 hata ve uyarı.
  16. tomahawk

Bu sorunu bayağı uzun bir süredir yaşıyorum. Aralarda oluyor sürekli olmuyor Allahtan. Ama ben sürekli forumlarda orda burda arıyorum bir çözümü, aynı sorunu yaşayıp çözen var mı diye fakat bir türlü çözüm bulamadım. Yapılabilecek çoğu şeyi denedim, bilgisayarlarla aram iyidir aslında fakat şu...
  17. tomahawk

Sıcaklıktan yana bir problem değil. Ayrıca dün formatladım pcyi yani dediklerinizle alakalı bir problem görünmüyor. Donanımsal bir sıkıntı yaşıyorum gibi geliyor 1629809411 1629809430 Bu pencerelerden birinde mi yazması gerek error vs şeyler ? 1629810169 Bu arada işlemcinin max frekansı 3.6GHz...
  18. tomahawk

Bu arada 2gün önce prime 95 testi yapmıştım stress test. Program 10 15 dk sonra otomatik durdurdu stress i bi hata görmedim ama bakmamıştım pencerelere
  19. tomahawk

2yıl olmamıştır garantisi duruyordur yani öyle bir şey olabilirse garantiye göndersem mi ? 1629808242 Veya nasıl anlayabilirim. İşlemci testi falan var mı acaba
  20. tomahawk

Pcyi formatladım tertemiz ettim. Şuan bir sıkıntı yok gibi ama olabilir her an korkutuyor beni. Youtube dan müzik dinlerken bazen şarkı drrrr ses yapıp düzeliyo genelde resetlediğinde bu sorunu veriyor öncesinde :/ umarım olmaz tekrar
Top Bottom