Arama sonuçları: *

• Users: krldogukan
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. krldogukan

monster abra v20.4.2 alınır mı

arkadaşlar abra a5 v20.4.2 alınır mı ? https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v20-4-2/
  2. krldogukan

acer nitro 5 an alınır mı ?

acer nitro 5 an alınır mı ? arkadaşlar yazılım ve oyun oynanacak bir problem yaratır mı ...
  3. krldogukan

36.000 TL max laptop

arkadaşlar maximum 36.000 TL bütçem var bana yazılım ve oyun oynayacak bir laptop lazım max bütçem 36.000 TL bunun üzerine daha çıkamam
  4. krldogukan

40.000 TL laptop önerisi ?

arkadaşlar max 40.000 TL bütçem var 16 gb ram ve minumum 512 gb ssd lazım hem oyun oynanacak hemde yazılım yapılıcak yardım ederseniz sevinirim
  5. krldogukan

steam ekstra abonelik alınabiliyor mu ?

arkadaşlar bildiğiniz gibi steam dolara geçiyor bende dolara geçmeden ea play senelik almak istiyorum fakat 1 yıllık 250 TL dolar olduktan sonra pahalanıcak bende pahalanmadan 1 yıllık alıp daha sonra tekrar 1 yıllık alabilirmiyim yani 1+1 500 TL ye alabilirimiyim üzerine
  6. krldogukan

Acer Nitro 5 AN515-58 alınır mı ?

arkadaşlar üniversiteye gidicem hem biraz yazılım yapabiliceğim hemde oyun oynayacağım için bu bilgisayarı buldum nasıl alınır mı ...
  7. krldogukan

25.000-30.000 TL arası laptop önerisi lazım ?

arkadaşlar üniversiteye gidicem 25.000 ile 30.000 TL arası 16 gb ramli bir laptop arıyorum kısmen yazılım yapılıcak
  8. krldogukan

casper excalibur g870 alınır mı?

arkadaşlar g870 excalibur alınır mı https://www.amazon.com.tr/dp/B0BYT6CFRD/ref=asc_df_B0BYT6CFRD1686182400000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B0BYT6CFRD&linkCode=asn
  9. krldogukan

Gigabyte g5 laptop alınır mı? ?

arkadaşlar max bütçe 40.000 TL 32 gb ram olmak zorunda bu laptopbu buldum alınır mı? https://www.teknosa.com/gigabyte-g5-kfe3ee313sda44-intel-core-i512500h-156-32-gb-ram-2-tb-ssd-rtx4060-fhd-ips-w11-pro-gaming-laptop-p-785355460
  10. krldogukan

30.000 TL laptop öneri

arkadaşlar max 33.000 laptop lazım vatan teknosa media mark trendyol veya hepsiburadadan olmak zorunda başka siteler olmaz yardım ederseniz sevinirim
  11. krldogukan

papara steam iade gözükmüyor ?

arkadaşlar bugün papara kartıma 120 TL para yatırdım steam e 80 yatırmaya çalıştığımda karttan parayı çekti fakat ödemeyi beklemeye aldı steam sonra bende iptal ettim fakat papara kartıma gelmedi yada herhangi bir mesajda gelmedi paranın boşa gitmiş olamsından korkuyorum hiç bir mesaj gelmedi
  12. krldogukan

Apple iPad Air alınır mı? ?

arkadaşlar bu tablet alınır mı?...
  13. krldogukan

MAX 12K KALEMLİ TABLET

arkadaşlar öğretmen için max 12k KALEMLİ tablet önerir misiniz?
  14. krldogukan

SANDİSK PLUS 1tb alınır mı? ?

Arkadaşlar 1 tb ssd almak istiyorum bu sandiskplus ssd buldum nasıl alınır mı? https://www.teknosa.com/sandisk-plus-sdssda1t00g26-1-tb-25-sata-3-ssd-p-784950013
  15. krldogukan

Teknorya Saticisıdan Ürün Alinirmi

Teşekkürler herkese
  16. krldogukan

Fallout new vegas old world blues türkçe yama problemi

Arkadaşlar normal oyunu türkçe yamalı bir şekilde oynadım dlc olarak HONEST HEART VE DEAD MONEY dlc lerini yamalı bir şekilde oyandım fakat kalan 2 dlc yani OLD WORLD BLUES ve LONESONE ROAD dlc lerini bir türlü türkçe yapamadım aşağıdaki videoda adam dosyaları çıkarmış fakat ben...
  17. krldogukan

Metro exodus Gold edition epic games türkçe yama?

arkadaşlar Metro exodus Gold edition satın aldım fakat epic games üzerinden gold edition versiyonlu türkçe yama var mı kurulumu anlatıcak şekilde
  18. krldogukan

SKYRİM S.E mod önerisi ?

arkadaşlar skyrim s.e yi bitirdim fakat modsuz bir biçimde yeniden başlamayı planlıyorum bunun için grafik modu işte detaylı karakter yapma ekranı ve diğer NPC karakterlerin yüzünü değiştirmeye yarayan modlar önerirsimisiniz kullandığınız kaliteli hata vermicek modlar
  19. krldogukan

Lucifer 5. sezon 2.kısım fragman

28 mayısta lucifer dizisinin 5. sezonun 2. kısmı geliyor fragmanı buraya bırakıyorum bu sezon çarpılıcaz gibime geliyor hadi hayırlısı
  20. krldogukan

monitörümde ölü piksel varmı ?

pardon
Top Bottom