Arama sonuçları: *

1. ErenUzuntaş

Mavi Ekran hatası yüklenme başlamadan kapanıyor

WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR alıyorum ama yüklenme %0'da hiç ilerlemeden birkaç saniye içerisinde kapanıyor. Yüklenme tamamlanmadığı için de minidump dosyası oluşmuyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim, neden mavi ekran yüklenmesi başlamıyor? Memtest86, bellek tanılanama aracı, Intel'in işlemci testini...
  2. ErenUzuntaş

Yuvasından Kopan Klavye Kablolarını Hangi Noktalara Bağlamalıyım?

Bir süredir çalışmayan bir klavyem vardı. Açıp bakayım dedim, kabloları karttan kopmuşlar. Havya ile bağlayabilirim ama hangi renk kablo nereye gelecek anlayamadım. İnternette baktığım kadarıyla da bütün klavyelerin kablo renkleri aynı değil. Benimki ile aynı olan birisine rastlamadım. Resimde...
  3. ErenUzuntaş

Millenicom Başvuru Belgeleri Hakkında Yardım (çözüldü)

Merhaba, Biz millenicoma başvuru yaptık. E-mail üzerinden Belgeleri yolladılar ama anlamadığımız kısımlar var. Birincisi belgelerin fotoğraflarını çekip WhatsApp üzerinden yollayabilir miyim? ikincisi şu. Tüm belgeleri anladım ama şu belgedeki doldurmam gereken yerleri anlamadım. Sizden ricam...
  4. ErenUzuntaş

Android Type C to USB OTG Kablo önerir misiniz?

Alışveriş sitelerinde baktığımda 5 TL den başlayan fiyatlarla bir çok çeşit dönüştürücü gördüm. Açıkçası hiç birine güvenemedim. Telefona mouse, Klavye veya PC Kulaklığını bağlamak için bir dönüştürücü arıyorum. Yeni nesil girişli. Type C olacak yani. Telefonum Xiaomi Redmi Note 9. Varsa sizin...
  5. ErenUzuntaş

Çözüldü✓ ECS H61H2-M12 mi yoksa ASRock G41M-VS3 mü? (Ayrıca Farklı Sorularım)

Herkese merhaba, Öncelikle bu yazı benim forumdaki ilk tecrübem. O yüzden herhangi bir yanlışım varsa lütfen belirttin. Elimden geldiğince düzeltmeye çalışacağım. Foruma daha önceden kayıt olmuştum ama hiç içeride dolaşmadım çünkü bilgisayar hakkında pek bilgi sahibi birisi değilim...
Top Bottom