Arama sonuçları: *

1. Anıl Genç

2000 TL Bütçe Modem Önerisi

Merhaba arkadaşlar. Yeni ev için güzel bir modem almayı planlıyorum. Türknet ve TürkTelekom olacak 100-20 lik hızlarda. Maksimum bütçem 2000 TL ama 1500 e de öneriniz varsa hayır edmem tabi ki :D
  2. Anıl Genç

RX 6800 XT İçin 650 W Psu yeterli olur mu ?

Selam arkadaşlar elimde rtx 3060 vardı dün onu sattım yarın ekran kartı almaya gideceğim rx 6800 xt modeli için anlaştım. Aklımda ki soru 650 W +80 gold psu um sorun çıkartmadan çalıştırmaya yetecek mi. Tüm pc detaylarını iletiyorum. İşlemci: Intel Core i7-11700KF Ekran Kartı: RX 6800 XT Msi...
  3. Anıl Genç

Does not support this Operating System: WNT_10.0P_64 Hatası alıyorum

Yeni bir pci 4.0 m2 ssd aldım taktım formatımı attım fakat windows yüklendiğinde lan bağlantısı olmadan yüklendi. Sonrasında asus sitesinden b 560 prime plus anakartım için lan driveri indirip flasha attım başka bir pc den kurulumda sürekli bu hatayı alıyorum Does not support this Operating...
  4. Anıl Genç

does not support this operating system wnt_10.0p_64 Hatası

does not support this operating system wnt_10.0p_64 hatası almaktayım yeni m2 ssd aldım format attım ardından lan bağlantısı olmadığı için asusun kendi sitesinden anakartın LAN driverını indirdim laptopumdan flash ile masaüstü pc me attım fakat sürekli bu hatayı alıyorum bios ayarlarına kadar...
  5. Anıl Genç

Windows 10 dan Windows 11 geçilir mi ?

Arkadaşlar fazla zamanım ve verileri oyunları tekrar indirmekle yüklemekle uğraşıcak vaktim olmadığından güncelleme ile windows 11 e geçsem problem yaşarmıyım
  6. Anıl Genç

İnce Hesap Ekran kartı indirimi 3060 Ti

https://www.incehesap.com/msi-geforce-rtx-3060-ti-gaming-x-8g-lhr-gaming-ekran-karti-fiyati-50530/ arkadaşlar fiyat olarak 8200 e veya altına düşer mi ?
  7. Anıl Genç

Gainward RTX3060 Ghost tekrar indirime girer mi ?

Gainward RTX3060 Ghost geçtiğimiz günlerde biliyorsunuz indirime girmişti 5799 TL gibi bir fiyat ile Hepsiburada da. elimde GTX 1070 var ve artık ihtiyaçlarımı karşılayamadığı için yeni bir ekran kartı alıp, kendisini satmak istiyorum. Abdullah abiye instagramda da yazdım fakat cevap veremedi...
Top Bottom