Arama sonuçları: *

1. AsiVein

HAZIR SİSTEM TAVSİYESİ ALMAK İSTİYORUM

TAVSİYEN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER AMA SIVI SOĞUTUCUSUZ VE 16 GB RAMLİ HALİYLE BİLE DİĞERLERİNİ EKLEYİNCE 45 K YA YAKLAŞIYOR MUHTEMELEN GAMEGARAJDAKİMNİ ALICAM GİBİ KASADA SORUN ÇIKARSA İLERDE DEĞİŞTİRİRİM KASAYI
  2. AsiVein

Çoğu kaynakta 1080pde darboğaz yapar diyorda hocam ondan çekindim.
  3. AsiVein

Hocam öneriler için çok teşekkürler ama 2 k oyunlarla işim olmadığı için 4060 ti tercih ediyorum eğer gamegaraj değil sadece başka sitelerdede maksimum 41 k bandına pc biliyorsanız önerirseniz sevinirim.
  4. AsiVein

KASA DEĞİŞTİRME SEÇENEĞİ YOK HOCAM MAALESEF
  5. AsiVein

Hazır sistem aldığım için onu tercih etme şansım yok msi lı pclerdede anakartlar çok kötü
  6. AsiVein

amd istemiyorum hocamda jetstream 18 k msi 20 k yani arada 2 k fiyat farkı var dediğin gibi bi fiyat farkı yok 1721035789 gelen zamlardan sonra uygun şuan itopya gibi sitelerde boş olan sıvı soğutmasız vs pcler 39 k yani gelen zamlardan sonra en uygun bulduğum bu
  7. AsiVein

Merhaba iyi günler 4060 ti 16 gb'lı hazır sistemler bakıyordum msi ventusta karar kılmış ancak msi olan sistemlerde anakart seçeniği a620 olduğu için tercih etmedim şimdi gamegarajda bir sistem buldum ancak sistemde ekran kartı palit ve hiç kullanmadığım bir marka daha öncesinde asus kullandım...
  8. AsiVein

Ram'imin frekansını yükseltmek istiyorum

Zaten hata verdikten sonra biostan tekrar girip auto ya çektim bilgi için teşekkürler :) 1630077850 Merhaba anakart'ım 2666 hz destekliyor demişsiniz de az önce yine bios tan ram'in frekansını 2666 hz ile 2533 hz denedim volt ta yükselttim yinede açmadı anlamadım?
  9. AsiVein

RAM:crucial ballistix ddr4-3200 ANAKART:ASUS PRIME H310M-R R2.0 1630074590 İŞLEMCİM İ3 9100F
  10. AsiVein

Merhaba benim ram im şuan 2400 mhz ile çalışıyor bende bios tan 3200 mhz yapmak istedim ancak pc açılmadı korumaya aldı normalde ram im 3900 mhz ye kadar destekliyor neden böyle oldu anlamadım anakart'tan dolayı olabilir mi bilgilendirirseniz sevinirim.
Top Bottom