Arama sonuçları: *

1. OnuriS

Valorant Vanguart Başlatılamadı hatası

Merhabalar, iyi geceler dilerim. Aylardır çözemediğim bir sorun var Valorant Vanguart başlatılamadı hatası alıyorum her türlü yolu denedim Cmd komut sisteminde kodlu çözümlerde denememe rağmen sorun çözülmedi... Bilgisayarım AMD tabanlı bir bilgisayar olduğundan dolayı böyle hata alıyor...
  2. OnuriS

Direksiyon seti mi - Joystick mi ?

işten çıkıyorum o yüzden :,)
  3. OnuriS

para yok :,)
  4. OnuriS

tamam düşünürüm almak isterim seni takip etmeye başladım benden haber bekle ben sana geri döneceğim :)
  5. OnuriS

Ben zaten 2.el düşünüyorum alacaksam bile 0 mümkün değil alamam :D 1653826391 Malesef :(
  6. OnuriS

Merhabalar araba odaklı ETS 2 gibi direksiyon hakimiyeti yüksek oyunları sürekli oynayan birisiyimdir. Fakat artık bir direksiyon seti almak istiyorum fakat bütçem pek yetmiyor yetsede 2.el ürünlere yetiyor, onlara da pek güvenmiyorum açıkçası... Bir yandanda joystick'te düşünüyorum. Tek...
  7. OnuriS

GTA 5 Açılmıyor

Merhabalar Steamden aldığım orjinal Gta 5 oyunumu 2 gündür açamıyorum sorun tam olarak şu : oyun açılıyor menü kısmında hikaye moduna tıklıyorum oyun yüklenme ekranı yüklenirken birden oyun çöküyor oyun dosyalarını steamden doğruladım aynı sorun devam etti lütfen bana yardımcı olurmusunuz sorunu...
  8. OnuriS

Masaüstü için WİFİ USB önerisi

para yetmiyor aşko :D 1633109342 para yetmiyor aşko :D
  9. OnuriS

Hacı abi kablo yok olsa bile modemle aramda çok uzun bir mesafe var
  10. OnuriS

Merhabalar herkese ... 120 TL bütçem var bana önerebileceğiniz (Online oyun oynatabilecek - wifi kopma sorunu yaşatmayacak bilindik bir marka) bir wifi usb varmı ? NOT: 40 - 50 liralık dandik olanlardan değil 90 - 120 TL arası bir wifi USB istiyorum hemen şimdi alacağım önerileriniz için...
  11. OnuriS

Steam İndirme hızım çok düşük

Merhabalar steamden 13 tane oyun indirmem gerekiyor indirmeyi başlatıyorum ilk başta 800 - 900 kb/s hızında başlayıp 100 -150 kb/s hızına kadar düşüyor aynı evde aynı internette leptopta 900 - 1000 kb/s hızında indirme yapabiliyorum ama masaüstü bilgisayarımda indirme hızım çok düşük bunun bir...
  12. OnuriS

Turbox Rx550 4gb alınır mı ?

Bütçe demeyelimde en az 4 gb istiyorum Amd Radeon veya Geforce gtx serisi olur fark etmez
  13. OnuriS

Power supply ; Game tech GTP 500 500w 80 plus bronze sertifikalı 1626180919 Çankırı da oturuyorum Ankara'danda alabilirim
  14. OnuriS

Anladım değerli cevaplarınız için teşekkürler :)
  15. OnuriS

Malum ekran kartı fiyatları korkunç derecede yüksek 2.el de pek güvenmiyorum sizce bu ekran kartını almalıyım ? (anakartım Asus Tuf gaming plus 2 b450m amd ryzen)
  16. OnuriS

Anakart Önerisi ( AM4 - b450m ve üstü )

Reis ben o kartı alıcaktım ama mhz hızı düşük diye almadım gerçektende 3600 olduğuna eminmisin kutusunda falan belgesinde yazıyor mu ?
  17. OnuriS

Tomahawk max alıyım mı sizce ?
  18. OnuriS

Merhabalar başlıktanda gördüğünüz gibi anakart alacağım 4 slot ram 3000 mhz üzeri AMD işlemci uyumlu 1070 lira bütçe
  19. OnuriS

Anakart Önerisi (M2 SSD'li - 4 slot RAM'li)

Öneriniz için Teşekkürler alıyorum anakartı ... 1624203248 https://www.teknobiyotik.com/msi-b450m-pro-vdh-max-socket-am4-ddr4-3866mhz-oc-ultra-m-2-usb-3-1-matx-anakart-31627.html?ref=akakce&v=1.63.1 Güvenilir bir site değil mi ?
  20. OnuriS

Anakart Önerisi (M2 SSD'li - 4 slot RAM'li)

Çok özür dilerim işlemciyi yazmamışım AMD olcak
Top Bottom