Arama sonuçları: *

1. ilmakseverle

"Corsair HS60 Pro" mu? "Razer Kraken Tournament Edition" mu? , alınmalı?

Hala Razer Kraken Tournament Edition kullanan biri bekliyorum yok mu ya bu kulaklığı kullanan yardımcı olabilecek?
  2. ilmakseverle

Cevaplar için teşekkür ederim. Benim için önemli olan 2 şey var ses kalitesi ve rahatlığı. Eğer pedleri ağrı yapıyor diyorsanız şüphe duyarım corsairden. Ses kalitesi olarak razerin daha önde olduğunu biliyordum ancak corsair konusunda bir fikrim yoktu. mikrofon çıkarabilme konusuna gelirsek çok...
  3. ilmakseverle

Kulaklığın ses kalitesi nasıl? Müzik dinlemek, film izlemek, oyun oynamak için yeterli mi? mikrofonu kaliteli mi ve ses sekme sorunu yaşıyor musun? Ne kadardır kullanıyorsun herhangi bir sorunla karşılaştın mı? Sence Razer yerine Corsair mı almalıyım?
  4. ilmakseverle

Aşı yaşı tam olarak kaç oldu?

Eğer aile hekimine giderseniz randevu istemiyorlar. Aşı olmak istediğinizi söylemeniz yeterli oluyor.
  5. ilmakseverle

Aşı yaşı tam olarak kaç oldu?

Eğer 18 yaşından küçükseniz ailenizin onayı gerekiyor. Aileniz ile bir sağlık ocağına ya da aile hekimliğine gidin. %90 vuracaklar.
  6. ilmakseverle

Bütçemi zorlar ama araştıracağım teşekkürler.
  7. ilmakseverle

Önceki kullandığım kulaklık Rampage Drop'tu kulaklarımı çok acıtıyordu ve ses sekme sorunu vardı. Ne dinliyorsam Discord'dan mikrofon bastığım zaman duyuyordu arkadaşlarım. O yüzden uzak durmayı düşünüyorum Rampage'den. Razer'in çok daha ses olarak kaliteli olduğunu duydum ama malzeme kalitesi...
  8. ilmakseverle

Bütçem bunun çok üstünde aralarında 200 tl var daha iyi bir kulaklık almayı tercih ederim. Bu ikisi arasında kaldım.
  9. ilmakseverle

Corsair HS60 Pro Razer Kraken Tournament Edition Bu ikisi arasından hangisi alınmalıdır? Fiyat farkı çok yok aralarında 30 lira oynuyor razer bir tık daha pahalı. Razer'in kalitesiz olduğu yorumlarını okudum çabuk bozuluyormuş. Corsair ise sağlamlık konsunda çok iyi bir firmadır. Ses...
Top Bottom