Arama sonuçları: *

1. Q

300-400 TL`ye kadar bluetooth kulaklık önerir misiniz ? (Kulakiçi)

Sorum başlıktaki gibidir.Modellere baktım ancak hepsinde bir sorun var.En azından yorumlar böyle.
  2. Q

BENQ Zowie XL2411K Monitörde Ghosting Var mı ?

İyi günler. BENQ Zowie XL2411K monitörde GHOSTİNG sorunu var mı ? Kullanan vs. yardımcı olabilir mi ?
  3. Q

Ghosting Olmayan Monitör Önerir misiniz ?

Arkadaşlar 2000 TL ye kadar Ghosting olmayan monitör önerir misiniz ? Teşekkür ederim.
  4. Q

Hangi İSS Daha İyi ?

Sözleşmemiz bugün bitti.Sizce hangisine geçmeliyim ? 16 Mbps ADSL Kullanıyorum
  5. Q

BENQ Zowie XL2411K Ghosting Var mı ?

İyi günler.BENQ Zowie XL2411K monitörde ghosting sorunu var mı ?
  6. Q

BENQ ZOWİE XL2411K Hakkında Bilgi ?

İyi günler.Bu monitörü kullanan varsa iyi-kötü yanlarını vs. yazıp bilgi verebilir mi ? En çok olmasını istemediğim şey GHOSTİNG acaba bu monitörde GHOSTİNG var mı ?
  7. Q

Monitörler Hakkında Bilgi ?

İyi akşamlar. Monitör arayışındayım.Genelde CS ve Valorant oynuyorum.Bundan önce 2 tane monitör değiştirdim sırf Ghostingten dolayı.Oyunlar için hangi paneli seçmeliyim ? En önemlisi ghosting olmaması bıktım artık bu lanet şeyden.İnternette araştırıyorum bazıları IPS,bazıları VA,bazıları ise TN...
  8. Q

Sıfır Ghosting Monitör Önerisi

Arkadaşlar şimdiye kadar 2 monitör değiştirdim ikisindede ghosting vardı ki monitör değiştirme sebebim ghosting olmasıydı.Ancak en son aldığımdada ghosting var.Sizden ricam Sıfır ghosting olan 144 hz monitör önerebilir misiniz ? Ghosting o kadar fazla oluyorki 144 hz miş gibi değilde sanki 60 hz...
  9. Q

2.El Ürün Satıcam Neler Yapmam Lazım ?

İyi akşamlar . Monitörümü satıcam . Ancak korkularım var internette sık sık rastladım.Birisi sağlam bir ürün satıyor alan kişi de ürün bozuluyor ve parasını geri istiyor ancak satan kişi sağlam sattığı için kabul etmiyor.Bundan dolayı alan kişi mahkeme vs. diyor . Böyle bir şey olursa mahkeme vs...
  10. Q

Bu kutu fiber kutusu mu?

Teşekkür ederim.
  11. Q

Bu kutu fiber kutusu mu?

ben adsl 6mb kullanıyorum yani artık 30 40 üstü alabilir miyim ?
  12. Q

Bu kutu fiber kutusu mu?

Arkadaşlar köyde oturuyorum.Köyün girişinde bu kutudan var acaba fiber kutusu mu ?
Top Bottom