Arama sonuçları: *

• Users: Dragonman
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Dragonman

Çözüldü✓ bluetooth adaptör önerisi

merhaba arkadaşlar pc de ders çalışırken bluetooth kulaklıgıma baglanıp kablosuz daha rahat edebilmek amaçlı adaptör alacagım. çok pahalı bir şey istemiyorum saglam bir öneriniz var mı fiyat performans
  2. Dragonman

kasadan gelen bu tuhaf sesin kaynagı nedir?

merhaba ses dosyası ekleyecegim fan sesi dışında bir ses geliyor bunu ses dosyasında duyabilirsiniz bu neden oluyor ve nasıl çözebilirim rahatsız edici olmaya başladı çünkü
  3. Dragonman

udemy geri ödeme talimatı iptali

merhaba arkadaşlar bir kurs aldım ve bunu geri iade etme butonuyla iade gönderdim henüz bilgi gelmedi ama bu iade işlemini nasıl iptal edebilirim lütfen yardım edin indirimden yararlanmıştım boşa gitmesini istemiyorum:(
  4. Dragonman

ergonomik koltuk veya oyuncu koltugu önerisi lütfen

merhaba arkadaşlar bel ve kafa destegi olan bu fiyata saglam bir fp koltuk arıyorum önerilerinizi bekliyorum terletmeyecek ve günlük 8 10 saat gibi belki üstü oturmalarda belimi ve kafamı agrıtmayacak önerirseniz sevinirim(bel fıtıgı da var bu arada ben de onu da göz önüne alırsak ne almalıyım?)
  5. Dragonman

akıllı telefon devlet vergi indirimi 2.imei

merhaba arkadaşlar 1 ay önce telefon aldım vergi indirimi için henüz başvuru yapmadım faturada 2.imei yazmıyor satıcı ekleyebiliriz diye mesaj attı yazmıştım 2.imei satıcıya göndersem sıkıntı olur mu 2.imei yazmamı istedi ?
  6. Dragonman

tecno camon 20 pro dynamic island güncellemesi

merhaba arkadaşlar tecno camon 20 pro kullanıcısıyım düz tecno camon 20 lere dynamic island özelligi geldi lakin benim telefonumda henüz yok ortalama ne zaman güncelleme alır?
  7. Dragonman

Pupil London Erkek Eye 103 Spor Ayakkabı

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B095CQML29/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1 amazon üzerinde indirimde 399tl alınır mı arkadaşlar?
  8. Dragonman

vergisiz telefon muhabbetinde internetten aldıgımız iban kime ait olmalı?

merhaba arkadaşlar vergisiz telefon ve leptop kapsamında aldıgım kart ibanı bize ait olmak zorunda mı yoksa aile bireylerinin kartlarını da kullanabilir miyiz?
  9. Dragonman

❌İndirim Bitti! a34 9500 TL olacak mı tekrardan?

merhaba arkadaşlar vergi indiriminden yararlanmak isteyenler için geçen günlerde samsung a34 modeli 9500 TL'ye düşmüştü aklımda redmi note 12 var sizce beklemelimiyim tekrardan a34 9500 TL bandına düşer mi yoksa 9500 bandında olan telefonlardan alıp geçeyim mi?
  10. Dragonman

Koltuk Indirimi Var Mı

hawk fab v4 için bir indirim yaparmısın kral acil lazım güzel bir indirim gelirse mutlu oluruz indirim başladıgından beri oyuncu koltugu paylaşmadın.
  11. Dragonman

vergi indirimli telefon üniversite ögrencilerine

merhaba arkadaşlar vergi indirimine dahil telefonlardan almayı düşünüyorum. hangisini almalıyım not: samsung a34 vergi indirimine dahil degil ama indirim yapıldıgında bize yönelik 9500tl ye düşüyor yani indirimde alabiliyorum.
  12. Dragonman

oyuncu koltuğu indirimi olur mu arkadaşlar beklemelimiyim?

Hawk Gaming Chair Fab V4 Siyah Kumaş Oyuncu Koltuğu Exvega Vesta Kumaş Profesyonel Oyuncu Koltuğu Beyaz Duman 2024 Serisi bu ikisinden birini almayı düşünüyorum fab v4 4350 TL exvega 4990 TL beklemelimiyim almalımıyım?
  13. Dragonman

Huawei Matepad 11.5 yazılım mühendisliginde kullanılır mı?

merhaba arkadaşlar bu ürün üzerinden okul da kodlama çalışabilirmiyim. dev c++ python gibi uygulamalarda çalışabilir miyim yoksa leptop almam mı daha mantıklı. bu tablet olarak geçiyor çünkü.evde güçlü sistemim var o yüzden alt seviye bir ürün taşınabilir yeterli olacak bana.
  14. Dragonman

Resident Evil 7 Biohazard alınır mı?

merhaba arkadaşlar serisini oynamadım ama 161 TL'ye düşmüş almalı mıyım?
  15. Dragonman

bilgisayar kendi kendine kapanıp açılıyor?

merhaba arkadaşlar.bilgisayarı açtıgım zaman ilk 2 3 dakika içerisinde kapanıyor ve sonra tekrar kendi kendine açılıyor ne yapmam lazım internetteki güç ayarları başlangıç ve kurtarmadı ki yeniden başlatmayı vs denedim olmuyor.lütfen yardım edin sıktı bu durum.
  16. Dragonman

bilgisayarı açtıgımda kendi kendine kapanıp açılıyor

merhaba arkadaşlar bilgisayar 1 senelik ve bu olay 1 haftadır var. Bilgisayarı ilk açtıgımda 30 saniye falan sonra pc kapanıyor ve 4 5 saniye sonra tekrar açıyor bu sorunu nasıl çözebilirim. 3 tane uyguladıgım çözüm: 1-)gelişmiş sistem ayarlarından başlangıç ve kurtarmaya girip yeniden...
  17. Dragonman

bu site güvenilir mi?

https://omegletv.chat/tr bu site güvenilir mi
  18. Dragonman

güvenilir bir sitemi bu omegle sitesi

https://omegletv.chat/tr bu site güvenilir mi arkadaşlar rastgele e posta ile hesap açtım görüntüm ile troll denedim de başıma bir şey gelmez degil mi?
  19. Dragonman

hava astsubaylık mı sivil üni de yazılım mühendisligi mi?

merhaba arkadaşlar . Yazılım mühendisligi 1.sınıf ögrencisiyim. Aynı zaman da Hava astsubaylıgı kazandım çok kararsızım hangisine gitmemi önerirsiniz?
  20. Dragonman

hangi oyuncu koltugunu almalıyım?

bütçe 4.5k kafamda şu 2 koltuk var. öneriniz var mı bunlar dışında yok ise de bu 2sinden hangisini almalıyım ...
Top Bottom