Arama sonuçları: *

• Users: Jaess
  • Order by date
  1. Jaess

Trafik cezası ilerde mesleğimi etkilermi?

Benim arkadaş geçen ehliyetsizlik + egzozdan yedi 20 bin TL.
  2. Jaess

WHATSAPP BAŞKA NUMARADAN MESAJ

Dostum kendileri dolandırıcıdır. Bot falan değiller. Numaramı nereden bulduğunu soruyorsan bütün bilgilerin internette 5-10 cente satılıyor zaten ^^ Endişe edecek bir şey yok yani.
  3. Jaess

Ruhi Çenet YouTube Kanalını Kaptırdı

Açıklama oldukça yeterli olmuş, kendi kendime düşünüyordum sadece bir linkte tıklayarak nasıl hacklenebilir diye.
  4. Jaess

Donanım Arşivi Foruma DDOS atan kişi yakayı ele verdi

Nereye attığı hiç fark etmez, ne gereği var eline ne geçiyor :D
  5. Jaess

Motorlar hakkında sorum olacaktı

1-Dostum freni durmak için değil de yavaşlamak için kullanacaksan debriyaja basmana gerek yok. Sadece duracağımız zamanlar debriyaja basıyoruz ki motor istop etmesin. 2- Kalkış yaparken debriyajı kavrama noktasına getirdiğinde hafif gazla birlikte kalkman daha sağlıklı olacaktır. Dik rampalarda...
  6. Jaess

Donanım Arşivi Foruma DDOS atan kişi yakayı ele verdi

DDOS mu kalmış çoluk çocuk işler :D
  7. Jaess

İPHONE 14 PRO MAX VS 15 PRO

Dostum selam, öncelikle 14 Pro Max ile 15 Pro arasında neredeyse gözle görülür hiçbir geliştirme olmadığını söyleyerek başlamak isterim. Yukarıda ki arkadaşa da katılmıyorum. 128 gb telefon gayet de alınır. Günümüz şartlarında hala yeterlidir. Benim gibi çok fazla fotoğraf ve videon (yaklaşık...
  8. Jaess

iPhone 15 vs iPhone 14 pro

Gözün kapalı 14 Pro al, önceki telefonum 14 Pro Maxti oldukça memnundum. Ayrıca düz iphone ile pro modelleri arasında dağlar kadar fark var.
  9. Jaess

Evde vücut geliştirme

Emin ol yeni başlayan biri kasa yeterli şiddeti alacağı ağırlık setleriyle çok uzun zaman verebilir. Ya neyse bu konudan ziyade bence şuna bakılmalı, evde spor yapmaktan başka çaresi yoksa hiç spor yapmamasından iyidir. Sonuç olarak 1 her zaman 0 dan büyüktür.
  10. Jaess

Evde vücut geliştirme

Benim söylediğim neden calisthenics oluyor onu anlamadım :) Dümdüz ağırlık çalışıyorsun. Calisthenics dediğimiz dalda vücut ağırlığın dışında bir ekipman yok.
  11. Jaess

Evde vücut geliştirme

Yapılır, bundan çok daha iyisini yapmış arkadaşlarım da var. Sadece evde yapmak daha zor ve imkanlar kısıtlı. Bir bar ağırlık seti alırsın. Sırt için de bir barfiks barı. Hemen hemen her hareketi bunlarla birlikte yapabiliyor oluyorsun. 1706969819 Güzel beslenme ve düzenli spor ile böyle bir...
  12. Jaess

kredi kartından taksitli nakit avans çekimi

Kredi başvurusu gibi bir ön onay süreci yok bankanın sana tahsis etmiş olduğu nakit avans limiti kadar anında hesabına çekebiliyorsun. Sadece kredi puanını olumsuz etkilediğini unutmamak gerek çok sık çekmeni tavsiye etmem.
  13. Jaess

Bu Antrenman Kaç kalori Yakar?

Video kullanılmıyor bir de bizim bunu bilmemize imkan yok dostum yaktığın kalori de bir sürü değişken etken var yaşın, kilon vb. üstelik antrenmana bakarak söylemekte pek mümkün değil.
  14. Jaess

🔥İndirim Anker Sound Q10 Kulaklık 1399 TL

Zamanında 400TL iken arkadaşıma önerip aldırmıştım. Güzel kulaklık ama bence müthiş değil. Ben bu fiyata almazdım.
  15. Jaess

🔥İndirim JBL Tune 710BT 1799 TL

Güzel fiyat.
  16. Jaess

Uzun aradan sonra YKS'ye Nereden Başlamalıyım?

Bol şans iyi çalışmalar.
  17. Jaess

Sağ ol dostum plan gayet mantıklı. Zaten şu andan itibaren gerçekten çalışarak seneyi hedeflersen derece yapman kaçınılmaz olur. :)
  18. Jaess

Kredi kartı limiti 25 lira aşılırsa ne olur?

Bir cezası yok limit aşıma faiz var mıydı hatırlamıyorum ama olsa bile geleceği 1 lira falan olmaz :D
  19. Jaess

Dostum selamlar, öncelikle çok geçmiş olsun. Benim annemde bundan seneler önce 3. evre göğüs kanserini yenmişti. Doğal olarak ben de sürece oldukça hakimim. Doktorun haklı stresten mümkün olduğunda uzak durmalısın. Bu hastalıkta moralinin iyi olması oldukça önemli ve her zaman yeneceğine dair...
Top Bottom