Arama sonuçları: *

• Users: Jaess
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Jaess

Yardım Kendi kendine bozulan 3070Ti'ım xD

Arkadaşlar selam, başımdan geçen ilginç bir olayı anlatmak istiyorum size. Orta şeker bir sisteme ve 3070Ti ekran kartına sahibim. (En azından geçen aya kadar sahiptim :D) O sıra bir oyunda eşya farmlayıp satıyordum. Her zaman ki gibi oyunu gece afk bırakmış ve monitörü kapamıştım. Sabah kalkıp...
  2. Jaess

3000 TL klavye önerisi

Arkadaşlar selam, kendime bir klavye arıyorum ve bu işlerden pek anlamıyorum. Aklımda epomaker th80 pro almak vardı ama @freygasm hocam o klavyenin o fiyat etmeyeceğini söyledi. Klavyeyi günlük ve rekabetçi oyun oynamak için kullanacağım ve mekanik istiyorum. Tercihen %60 ama görünüşünü...
  3. Jaess

🔥İndirim RKS A3 350w Elektrikli Scooter 5.999TL

TeknosaClub'a özel https://www.teknosa.com/rks-a3-350w-elektrikli-scooter-p-125084916?shopId=teknosa&utm_source=akakce.com&utm_medium=comparison&v=1.30.3
  4. Jaess

25 bin gaming laptop önerisi

Arkadaşlar selam. Üniversiteye giden arkadaşım için bir gaming laptop bakıyoruz. 25 bin TL bütçemiz var aşmazsak iyi olur. Önerileriniz nelerdir acaba?
  5. Jaess

Bu laptop alınır mı?

Arkadaşlar selam uzun zamandır piyasaya bakmıyorum ve genel olarak da laptoplar ilgim dışı. Arkadaşım bu laptopu attı almak istediğini ve nasıl olduğunu söyledi. Nasıldır bu laptop bu fiyata alınır mı? Alınmaz ise bu fiyatlara sıfır veya ikinci el ne tercih edilebilir...
  6. Jaess

7 Bin TL Telefon önerisi

7 bin TL bütçem var annem için telefon arıyoruz günlük kullanım için olucak annem m33 ü çok beğendi ve onu almak istiyor bense alabileceğimiz daha iyi bir model var mıdır diye merak ediyorum. Bu bütçede m33 alınır mı veya daha iyi bir alternatifi var mı?
  7. Jaess

Öneri Hepsiburadadan 250 TL ile ne alabilirim?

Arkadaşlar selam 250 TL alt limitsiz hepsiburada kuponum var fakat neye harcamak istediğimi bir türlü karar veremedim. Spesifik olarak bir ihtiyacım yok fakat 500 TL'ye kadar kullanışlı her ürün önerisine açığım.
  8. Jaess

🔥İndirim Twenty3 Erkek Regular Cepli Polar Eşofman Altı 61,69 TL 🔥🔥

Sepette 61,69 TL'ye düşüyor. Kendim 4 tane sipariş verdim kaliteli gibi duruyor. 62 TL'ye artık yemek bile yiyemediğimizi düşünürsek bana bedava geldi. https://www.hepsiburada.com/twenty3-erkek-regular-nakisli-paca-lastikli-cepli-polar-esofman-alti-p-HBCV000034C8IS?magaza=Twenty3
  9. Jaess

Harry Potter'ın Hagrid'i Robbie Coltrane Hayatını kaybetti

Harry Potter'ın Hagrid'i ünlü oyuncu Robbie Coltrane 72 yaşında hayatını kaybetti. Cidden çok sevdiğim bir film serisinin karakteriydi. Huzur içinde yatsın.
  10. Jaess

Öneri İntel 12700F için sıvı soğutma

Arkadaşlar selam İ7 12700F için sıvı soğutma arıyoruz bir bütçe yok fakat kaliteli bir f/p olsa iyi olacaktır çok uçmaya gerek yok.
  11. Jaess

Öneri Sistemim için kasa önerisi

Arkadaşlar selam kuzenim için sistem topluyoruz sistem özellikleri şuanlık bu şekilde: Anakart: Msi Z690 PRO-A İşlemci:İntel i7 12700F Ekran kartı: Rtx 3080 İyi bir kasa ve psu arıyoruz bütçe yaklaşık 4 bin lira kadar şimdiden teşekkürler.
  12. Jaess

İ7 12700F için Z serisi anakart önerisi

Arkadaşlar selam kuzenim için bilgisayar topluyoruz ekran kartı 3080 işlemci de 12700f olucak. Z serisi bir anakart bakıyoruz bir bütçe belirlemedik. Önerileriniz nelerdir?
  13. Jaess

Öneri 6900 TL İşlemci önerisi

Kuzenim için işlemci arıyoruz kendisi i7 11700k almayı düşünüyor bu fiyatta amd olarak hangi rakip işlemciyi seçebiliriz?
  14. Jaess

Bilgisayarım iyi internetim çok hızlı fakat performans düşüklüğü yaşıyorum

Arkadaşlar selam oldukça iyi bir bilgisayar ve oldukça iyi bir internet sahibiyim. Fakat özellikle şu birkaç gündür internette neredeyse gezinemez hale geldim. Steam işlemleri çok yavaş forum ara ara çok yavaşlıyor (ilk başta forumdan kaynaklı olduğunu düşündüm) rocket leauge oynuyorum paket...
  15. Jaess

3500 TL Monitör önerisi

Arkadaşım oyun için monitör arıyor maksimum 3500 TL bütçesi var. Herhangi bir marka ve özellik aramıyor tek istediği 144 hz veya üstü olması. F/p bir şey arıyoruz.
  16. Jaess

Yardım Msi Flashback bios yapamıyorum

Arkadaşlar selam MSİ B550M Mortar anakartına ve Ryzen 5 5600x işlemciye sahibim flaş bellek ile bios yüklemeye çalışıyorum fakat ne yaparsam yapayım yükliyemiyorum. Flaş bellek mbr ve fat 32 olarak biçimlendirdim biosu indirip ismini MSI.ROM yapıp flaş belliğin içine attım şimdi sisteme...
  17. Jaess

Bu kabloyu nereye bağlamalıyım?

Arkadaşlar selam anakartımı ve kasamı değiştirdim bu kablo anladığım kadarıyla fanlardan geliyor ve sanırım anakartıma takmam gerekiyor anakartımda nereye takabilirim? Çünkü ne JRGB ye yetişiyor ne de Sys fan'a.
  18. Jaess

🔥İndirim Algida ile Amazon.com.tr de geçerli ücretsiz 25 TL indirim çeki kazanmak!

Arkadaşlar selam. Algida ile kazan uygulaması Amazon.com.tr de kullanabileceğimiz 75 TL ve üzeri siparişlerimiz için 25 TL indirim çeki veriyor hemde ücretsiz. Bunun için önce Play Store a girip Algida ile Kazan uygulamasını indiriyoruz. Ardından uygulamayı açıp kayıt oluyoruz. Kayıt olup giriş...
  19. Jaess

🔥İndirim Philips 3000 Series Vücut Tıraş Makinesi 448 TL!

Bildiğim kadarıyla vücut için piyasadaki en iyi ürünlerden. https://www.amazon.com.tr/Philips-Serisi-BG3010-15-Islak-Kuru/dp/B079H8G21J/ref=sr_1_1?keywords=philips+3000+series+v%C3%BCcut+tra%C5%9F+makinesi&qid=1658158804&smid=A1UNQM1SR2CHM&sr=8-1
  20. Jaess

❌İndirim Bitti! Under Armour Unisex Halftime Sırt Çantası 359 TL!

https://www.amazon.com.tr/Under-Armour-Unisex-Halftime-%C3%A7antas%C4%B1/dp/B0875CGLSC/ref=sr_1_25?keywords=under+armour&qid=1658157251&smid=A1UNQM1SR2CHM&sr=8-25
Top Bottom