Arama sonuçları: *

• Users: omeer
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. O

Lenovo G24-20'ye HDMI 2.0 kablo önerisi

selamlar monitör bugun elime ulaştı normalde 144hz olan monitör oc ile ve 165hz yapılıyor ama içinden dp kablosu çıktı fakat ekran kartım GTX750ti oldugundan dp portu yok bende internette araştırdım hdmi 2.0 ilede 165hz alabiliyomusuz bunun için en iyi ve fp kablo hangisi bütcem 150-200 arası
  2. O

Snowman T6 Ultra vs Dark Freezer x125

Başlıktada görüldüğü üzere güncel zaman için hangisini tercih etmeliyim. İşlemcim Ryzen 5 3600 her iki soğutucuda kasama uyuyor normalde Snowman T6 Ultra alacaktım fakat forumlarda Dark Freezer x125'in daha iyi olduğu söyleniyor onun için güncel bir konu açmak istedim bu iki modelden hangisi...
  3. O

Biosu bozulan anakartı garanti kabul eder mi

Sa hemen lafa gireyim elimdeki anakartin biosunu güncellediğim zaman %100 olup aniden bilgisayar kendini kapttı ve birdaha hiç açılmadı ama bilgisayari çalıştırdığım zaman pcdeki bütün fanlar dönüyor ve ledleri yanıyor fakat monitörüme görüntü gelmiyordu ben de çoğu şeyi denedim fakat olmadi. Bu...
  4. O

Çözüldü✓ TP-LINK TL-WN350G anakartima uyar mi acil

sa arkadaşlar b450m s2h ana kartima başlıkta belirttiğim adaptör uyar mi?
  5. O

Anakarttan hız kontrolü yapabileceğim bir fan çoklayıcı önerebilir misiniz?

Merhabalar, Elimde Dark Raider kasası var kasadan 3 tane fan çıktı. Sorun şu ki anakartımın sadece 1 tane kasa fanı portu var. Ben kasamda 3 tanesini de kullanmak istiyorum. Sanırım 3'üde 3 pinli altta resmi var yanlışım varsa düzeltin. İnternette birkaç tane çoklayıcı buldum ama PSU'ya...
  6. O

Yardım B450M S2H sistemde 3 tane fanı hızlarını ayarlanabilecek şekilde nasıl bağlanır?

Elimde Gigabyte B450M S2H anakartı mevcut. Yapmak istediğim 3 kasa fanını bu anakarta bağlamak ve fan hızlarını kontrol etmek ama anakartım da bir tane fan soketine sahip olduğu için 2 tanesi bağlanmıyor. Biraz araştırdım ve fan çoklayıcıları diye bir şeye denk geldim ama bu yol ile yapınca da...
  7. O

Öneri Sistemime işlemci tavsiyesi

Selamlar yakın zamanda sistem topladım ve parçalar elime ulaştı ama sistemde işlemci bulunmuyor. İşlemci konusunda biraz tıkandım bu sisteme önerebileceğiniz bir işlemci var mı? Ben Ryzen 5 3600 almayı planlıyorum şu an kendisi 3000TL civarlarında 2300-2200 civarlarına düşerse sanırım alacağım...
  8. O

Şu an AMD Ryzen 5 3600 alınır mı?

Selamlar şu andan itibaren AMD Ryzen 5 3600 alınır mı? Veya başka bir işlemci tavsiyeniz var mı bu sisteme? Gigabyte B450M S2H (am4 soket) GTX 750 Tİ (ilerde 1660la değiştireceğim) Patriot Viper Steel Series DDR4 2X8GB 3200MHz CL16 Adata XPG SX8100 512GB 3500/2400MB/s M.2 Aerocool VX Plus 600W
  9. O

Sistem parçalarım birbirleriyle uyumlu mudur?

Selamlar yakın zamanda şöyle bir PC toplayacağım sistem iyi midir? Parçalarım uyumlu mudur? Anakart: Gigabyte B450M S2H İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 Ekran Kartı: GTX 750 Tİ (ilerde 1660la değiştiricem) RAM: Patriot Viper Steel Series DDR4 2X8GB 3200MHz CL16 SSD: Adata XPG SX8100 512GB...
  10. O

Gigabyte B450M S2H ile Aerocool VX Plus AE-VXP600 600 W uyumlu mudur?

Selam dostlar; Gigabyte B450M S2H anakart ile Aerocool VX Plus AE-VXP600 PSU uyumlu mudur? Biraz araştırdım internette 20+4 pin vs. gibisinden bir şeyler yazıyordu fakat anlamadım buraya sormak istedim bilen arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim iyi akşamlar diliyorum.
  11. O

PowerBoost VK-G3615C alınır mı?

Power Boost VK-G3615C Fiyat performans açısından bu kasa nasıldır, alınır mı? Kasanın biraz kötü olduğunu biliyorum fakat bütçem buna yetiyor. Bu bütçede daha güzel bir kasa var mı?
  12. O

Kingston A2000 vs XPG SX8100

Normalde A2000 alacaktım fakat SX8100 indirime girmiş. Hangisi daha iyi ve uzun ömürlü hangisini tercih etmeliyim?
Top Bottom