Arama sonuçları: *

• Users: Batur
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

Yardım Cooler Master MH-752 Mikrofon çalışmıyor

Hangi yolu denediysem mikrofon çalışmıyor yedek mikrofon almayı düşünüyorum ama bir türlü tam uyumlu yazan bir mikrofon bulamıyorum. Evrensel uyumlu yazan bir mikrofon buldum ama çalışabileceğinden tam emin değilim...
  2. B

Yardım Anakartta bu giriş var mı ?

Gigabyte B450M-K anakart kullanıyorum rgb bağlantısı için bunu nereye bağlamam gerekiyor ?
  3. B

Yardım TD-500 Fan Bağlantısı

4 fandan 8 çıkış var iki tane ara kablo var ama birleştirmiyorum bir türlü yardımcı olursanız sevinirim. Not: Kasayı 2.el aldım bir eksik olabilir bilmediğim
  4. B

Yardım Kasa ve Psu Tavsiyesi

Sistem; Ryzen 5 5600 Gigabyte B450M-K Corsair 2x8 3600Mhz 18 CL ASUS TUF RTX 3060 12 GB Not:Daha önce dark guardian pro kullandım ve fan kontrolcüsü ile fanları kapatabiliyordum böyle özellikli bir kasa tavsiye ederseniz daha iyi olur. Bütçe: 3-4K
  5. B

Yardım RTX 3060 İÇİN DİKEY TUTACAK

Kasa olarak CM MasterBox Pro 5 kullanıyorum. Ekran kartımında görselini eklicem. Ucuz yollu bir dikey tutucu var mıdır bildiğiniz ?
  6. B

Yardım EKRAN KARTI ALMAMA YARDIM EDİN

İşlemcim Ryzen 3400G Sistemi ilk aldığımda durumum yoktu ekran kartı almak için o yüzden böyle bir işlemci tercih ettim ve şu an ekran kartı almak için durumum var fakat tercih yapamıyorum 2.el mi alsam 0 mı alsam amd mi alsam nvidia mı alsam ? Bütçe 6-8K Arası Aklım Rtx 3060 12 Gb modelinde...
  7. B

Yardım Pcden İphonea fotoğrafları yükleme

Merhabalar iyi akşamlar iOS Telefonumu değiştirdim önceki telefondakileri icloud üzerinden masaüstüne indirdim ve yeni telefona masaüstünden aktaramıyorum nasıl yapabilirim ? Yardımcı olursanız veya yardımcı olabilecek bir video linklerseniz sevinirim iyi akşamlar.
  8. B

Yardım 0 Razer Blackshark v2 x ya da 2.el Cooler Master Dh752 mi ?

2.el ürünün 4 ay daha garantisi var ikiside aynı fiyata geliyor bana sizce napmalıyım ? Aradığım özellikler konfor ve 7.1
  9. B

Yardım Cloud 2 Wireless V Logitech G Pro X Wireless

Arkadaşlar ikisi arasında çok kararsız kaldım. Genelde bilgisayardan bir şeyler seyretmeyi seviyorum ama oyun da oynuyorum sizce hangi seçenek daha mantıklı ?
  10. B

Yardım Mikrofonum çalışmıyor

Steelseries Arctis 3 kullanıyorum aşağa yukarı 3 sene oldu geçen hafta bilgisayarımın yerini değiştirdikten sonra mikrofon çalışmamaya başladı tak çıkar yaptım düzeldi ama tekrar çalışmamaya başladı şu an. Ne yapmamı tavsiye edersiniz ?
  11. B

Yardım ID Cooling SE-224 XT Ses DB değerleri var mı ?

Bu fanı almayı düşünüyordum ama bir review kanalında hayatında gördüğü en sesli fan olduğu söyledi. Herhangi kullanan biri varsa yorumunu merak ediyorum. Beyaz modelini almayı düşünüyorum
  12. B

Yardım LGA 1200 İçin Sessiz Soğutucu Tavsiyesi

Stock fanın çok sağlıklı olduğunu düşünmediğim için ve sesinden gitgide rahatsız olduğum için soğutucu almaya karar verdim. Sessiz olması benim için önemli çünkü sese karşı biraz duyarlıyım. Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler. Bütçe: 500-600 TL Aerocool Cylon 4F ve Cooler Master A71C...
  13. B

Yardım Fan sesi rahatsız ediyor

ASUS GT 1030 2G-BRK modelini kullanıyorum ama fanı ses yapıyor. Fan bağlantısını çıkarsam sorun olur mu ? Dipnot: Kasa MAG FORGE 100M hava akışı gayet iyi
  14. B

Yardım Yeni Ekran kartını taktıktan sonra kasadaki fanlar son hızda ve rahatsız ediyor

Başlıkta sorun yazıyor sistemim de şöyle ; İ5 11400 MSİ B560E PRO PATRİOT VİPER 2X8 3600 Mhz Ekran kartı: Asus Gt 1030 2G-BRK KASA :MSİ MAG FORGE 101M
  15. B

Yardım 0 GT 1030 V 2.El Gtx 1050

İkisi arasında kaldım sizce ne yapmalıyım bütçem 2000 bine kadar cıkabilir ?
  16. B

Yardım 2-2.5 K Bütçe Ekran Kartı 2.El

Bütçem böyle geri kalan sistemim yeterince yüksek ama şu an yüksek ekran kartı alcak bütçem yok şimdilik valorant ve pes oynuyorum onları rahat kaldırabilecek bir ekran kartı tavsiye eder misiniz 2. El veya sıfır
  17. B

Yardım msi mag forge 100m kullananlar yardıma ihtiyacım var

Kasayı efsane cuma indirimlerinde itopya.com dan aldım. Kasa dahilinde 2 rgb fan var ama herhangi bir güc bağlantısı yapılamıyor bende amazondan su ürünü aldım Alfais 4337 10 Port Fan Çoklayıcı Y PWM Splitter 4 pin 12v Switch Power Güç IDE Çoğaltıcı Molex Kanal Kasa ürün sorunsuz calısıyor...
  18. B

Yardım Yeni aldığım ramlerin cl değerini düsürebilir miyim ?

Patriot 16GB (2x8) Viper Elite II 3600MHz CL20 DDR4 Dual Kit Ram Bu ramleri yeni aldım mhz değerini 3600 yabtığım zaman cl değeri cok yüksek oluyor. Nasıl düsürebilirim ? Yardımcı olursanız sevinirim
  19. B

Yardım Bu fanı nasıl takıcam ?

Msi b560e pro anakartıma intel i5 11400 stok soğutucusuna nasıl monte edicem ? Youtube da kaynak bulamadım 1638370257 1638370366
  20. B

İlk aldığım ürünü değistirmeli miyim ?

Patriot 16GB (2x8GB) Viper Steel Siyah 4000MHz CL19 DDR4 Dual Kit Ram- 850 Patriot 16GB (2x8) Viper Elite II 3600MHz CL20 DDR4 Dual Kit Ram - 500 TL İlk dual kiti 500 TL'ye aldım iade edib diğeriyle değistireyim mi sizce ? 350 TL değer mi ?
Top Bottom