Arama sonuçları: *

1. ÖzalınGözlüğü

Çözüldü✓ Yeni ryzen işlemciler hakkındakiler doğru mu?!

Fiyatlar uygunda, şu şey aklıma takıldı.
  2. ÖzalınGözlüğü

Yardım ChatGPT'yi açamıyorum.

Yine de bir şey değişmedi, denedim.
  3. ÖzalınGözlüğü

Sayfayı yeniliyor diyorum zaten. O çalışıyor, Bilgisayardan giremiyorum arkadaş ya! Kafayı yiyeceğim.
  4. ÖzalınGözlüğü

Google ile gir seçeneğine tıkladığım zaman 1.görseldeki hata meydana geliyor. Mozilla Firefox, Chromium ve Google Chrome'da denediğim GPT maalesef ki şu an açılmıyor. Chromium'dan sonra oldu her şey sanırsam. Bu hatayı nasıl çözebilirim? Siteye girmek için, geçmişin tamamını çerezleri de vesaire...
  5. ÖzalınGözlüğü

Bankalar 2. Anket | Hangi bankayı seçerdiniz?

Ani bir karar ile birlikte, Saat 23.59'da bitirme kararı alıyorum ve konuyu yükselttiriyoruz.
  6. ÖzalınGözlüğü

Ziraat neyse de, İş Bankası'ndan da mı memnun kalmadınız? Şuan hangi bankayı kullanıyorsunuz? Ve haklısınız hocam, QNB bayağı paragöz.
  7. ÖzalınGözlüğü

Unuttuk hocam, çok özür dileriz. Düzeltiyoruz. 1719215013 Hatırlatmak isteriz ki, Enpara ve QNB Finansbank ayrı bankalar olmuştur. İyi forumlar dilerim. :)
  8. ÖzalınGözlüğü

Değerli arkadaşlar, uzun zaman önce bir anket yapmıştım; tekrarını yapmak istiyorum. Bu gün saat 23:59'da bitirmeyi düşündüğüm ankete katılmanızı önemle rica edeceğim. 1719214321 PARDON, DÜZENLİYORUM, O ZAMAN BASIN. 1719214421 Önceki anketin aksine, sizlere 1 oy hakkı veriyoruz ayriyeten.
  9. ÖzalınGözlüğü

HP Victus E0012NT Ekran kırıldı. (İç Ekran)

HP ile iletişime geçip değişttirtiğinize emin misiniz hocam?
  10. ÖzalınGözlüğü

Ekranın orjinal olduğundan emin misiniz?
  11. ÖzalınGözlüğü

Emin misiniz hocam..
  12. ÖzalınGözlüğü

taksit yaparlar mı dostum? Teşekkür ederim. ne bileyim ben Teşekkür ederim.
  13. ÖzalınGözlüğü

Bi arkadaşla iddia konuşuyorduk, kavga ettik. Onun bedduası tuttu muhtemelen. 1714332553 Elimden çıktı diyorum.
  14. ÖzalınGözlüğü

Yok, elimden çıktı beklenmedik bir şekilde kırıldı ve 2 dk aralıksız bakakaldım. Yok usta, bildiğin papara kart. Fabrika kapsamındaymış hala garantisi gibi görünüyor. Ürün tamirine sizce taksit yaparlar mı?
  15. ÖzalınGözlüğü

Aah aah, hikayemiz şöyle başlıyor; Bir yayıncı olan IShowSpeed'e bağış atmak istemiştim ve 🍑 kadar kart; bilgisayarın merkez sağ altının çok az üstündeki yeri kırdı. üste doğru, Gey bayrağına benzer bir şekilde renkler çıkardı, altından kısmen görüntü geliyor. Altta bayağı bir titreme var. bu...
  16. ÖzalınGözlüğü

Yardım 1-100 arası hiç bir fark yok. (ses)

Pişman oldum zaten :confused: Teşekkür ederim yanıtlarınız için.
  17. ÖzalınGözlüğü

Vallahi DriverPack'den hızlı hızlı kurayım dedim bir çok trojan girdi. Hepsini kasperskyla da silmeme rağmen bu kaldı. Hocam biz ses arttırırken hangi uygulamalar bunları gösteriyor? Şuan tekrar tam tarama yapıyorum.
  18. ÖzalınGözlüğü

Sorun başlıktaki gibi 1-100 arasında da hiç bir fark olmuyor. Format olmadan yapma şansımız var mı ki?
  19. ÖzalınGözlüğü

🟢 2024 Asgari Ücret AÇIKLANDI! 🔥

Sadakası.
  20. ÖzalınGözlüğü

🟢 2024 Asgari Ücret AÇIKLANDI! 🔥

Çok merak ediyorum bunları 17.002 TL de durduran ne oldu özellikle o 2 TL’de neden durdular Sadakası.
Top Bottom