Arama sonuçları: *

1. Zalim058

HP Victus 16-S0001NT 7Z4L9EA Laptopa Termal Macun Önerisi

Selam arkadaşlar. Paylaştığım laptopa sahibim. Macun değiştirmek zorunda kaldım. Elimde Maxtor CTG8 termal macun vardı bu macunu uyguladım. Normalde laptopum 60-70 derece civarında gezerdi. Maalesef termal macun uygulamamdan sonra 80-90 dereceleri görüyor. Sizden termal macun önerileri istiyorum.
  2. Zalim058

❌İndirim Bitti! [STEAM] EA RACING MEGA COLLECTION ALMA YÖNTEMİ

Kendi hesabımdan NFS Heat ve Payback oyununu sildim hediye atmaya çalıştığımda aşağıdaki şekilde hata veriyor yardımcı olabilir misiniz?
  3. Zalim058

Sessiz ama hızlı çalışan harddisk önerisi istiyorum

Merhabalar. Şuan bilgisayarımda 1 tb m2 ssd var ama bana yetmiyor istediğim oyunu kurulu bi şekilde diskte tutmak istediğim için bana yüksek kapasiteli hızlı ve sessiz harddisk lazım. 2. el 4 Tb almayı düşünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.
  4. Zalim058

Noctua NT-H1 aldım beğenmedim iade etmeli miyim?

Bugün Amazondan aldığım Noctua NT-H1 10G olan termal macunum geldi. Hemen ekran kartı ve işlemcinin macununu yeniledim ama hiç fark olmadı. 15 liraya aldığım 30 Gramlık macun ile Noctua arasında fark yok. Ve macunun kıvamı hafif katı sürüp yaydıkça kırılma oluyor normal mi?
  5. Zalim058

Rtx 2060 Super kartın core clock değeri neden 1800 mhz civarında? Isınma Sorunu.

Kartımın modeli Gigabyte Rtx 2060 Super Windforce OC V1.1 Arkadaşlar kartın Gpu-Z de,Techpowerup sitesinde ve kendi sitesinde Boost Clock değeri 1680 Mhz yazmasına rağmen bu kart neden oyunlarda 1785-1845 Mhz arası bi Clock değerinde çalışıyor? Çektiği güç değeri yüzünden God Of War da...
  6. Zalim058

Ekran kartı dik tutma aparatı önerisi

Selamün aleyküm arkadaşlar. Anakartım Gigabyte Z590 Aorus Elite Ax. Ekran kartı Gigabyte Rtx 2060S Windforce Oc. Anakartta hem Pci 4.0 hem 3.0 pcie 16x slot var.Fotoğraftaki gibi duruyor kart bu şekilde soldaki fanın devri arttıkça cızırtı sesi geliyor. Kasayı yan yatırdım ses kesildi. Kasaya...
  7. Zalim058

Asus P5KPL anakartta 2 slottan fazla ram doldurunca gelmiyor

Arkadaşlar bırakacağım fotodaki anakarta 1 sarı slota 1 siyah slota takınca görüntü gelmiyor 2 tane sarı slota takıyorum sorunsuz açılıyor 2 tane siyah slota takınca sorunsuz çalışıyor. Ama 2 sarı veya 1 adet sarı slot dolu iken 1 adet siyah slota takınca görüntü gelmiyor Aynısı siyah içinde...
  8. Zalim058

ASUS HD7870 DirectCU II sıcaklık değerleri normal mi?

aklımdaki fiyat aralığı 1300-1500 arası
  9. Zalim058

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar çok sağolun
  10. Zalim058

Kartı satıcam Usta. Bu furmark değerini bende çok takmıyorum aslında ama 18 Şubat'ta max 77-78 iken şimdi niye 90
  11. Zalim058

Merhaba arkadaşlar. ASUS DirectCU II HD7870 2 GB ekran kartına sahibim. Size 2 farklı tarihten FurMark testini atacağım. 18 şubat'ta yaptığım testte kart 78 dereceyi geçmez iken bugün yaptığım testte 90 dereceyi gördü oda sıcaklığından mıdır kasa içi hava sirkulasyonundan mıdır nedir deli ediyor...
Top Bottom