Arama sonuçları: *

1. Ö

Fm 24 de 40m € potansiyelli sağlam bi orta saha arıyorum

Fm 24 touch bu arada
  2. Ö

Fm 24 de 40m € potansiyelli sağlam bi orta saha arıyorum

Fm 24 Gs ile şampiyonlar Ligi'nde son 16 turuna kaldim yonetim 64 milyon euro butce verdi bu butceyle 1 tane sağlam orta saha bi tane sağ bek ve kanat almak istiyorum tavsiye varmı
  3. Ö

Hangi Adobe programını öğrenmeliyim

Saol Adobe Photoshop öğreneceğim
  4. Ö

Hangi Adobe programını öğrenmeliyim

kendimi geliştirmek için Adobe programlarından bir tanesini öğrenmek istiyorum hangisini öğrenmek yararlı olur
  5. Ö

Yeni bir iPad aldım sağlıklı bir pil sağlığı için nasıl kullanmalıyım

iPad için pil sağlığında nelere dikkat etmeliyim şarjı 20 nin altına düşürme 80 üstüne çıkarma diyenler felan var sağlıklı bir pil sağlığı ve pil kullanımı için neye dikkat etmeliyim
  6. Ö

Tıp için hangi apple tablet ve apple eğitim indirimi

Aynı kampanyadan air m2 aldım ama tamamen bütçene göre karar ver not almak ve dizi izlemek için kullanacaksan air almana gerek yok ayrıca airin şarj performansı işlemcisi güçlü olduğu için daha zayıf
  7. Ö

Tıp için hangi apple tablet ve apple eğitim indirimi

İnternet üzerinden alabilirsin
  8. Ö

İpad air m2 11 inç aldım ama bazı şeyler içime sinmedi

Ya Oyundandır diye düşünüyorum fm de gol attığımda ufak çaplı bir kasma oluyor sadece 1725120860 Sorun cihazdamı diye pubg mobile yükledim en yüksek ayarlarda sorunsuz oynatıyor
  9. Ö

İpad air m2 11 inç aldım ama bazı şeyler içime sinmedi

İpad air m2 11 inç aldım şarjı YouTube not alma Twitter gibi kullanımda 8 9 aaat gidiyor ve bu saat bana az geldi aslında 1 günlük kullanım sunuyor bide apple arcaden indirdiğim fm touchda maç esnasında birkaç ufak kasma yaşadım evham mı yapıyorum ürün mü kötü veya bana gelen bozuk olabilirmi...
  10. Ö

İpad air m2 aldım ama içime sinmedi

Saolun teşekkürler
  11. Ö

Abi lisedeyim 2 seneye üniversite hedefim de mühendislik uzun süreçli bi planlama ile aldım kampanya ile de pencil pro bedavaya gelince içime sindi ünide iphona da geçersem aynı zamanda bi ekosistem kurmayıda düşünüyorum 1725057495 .
  12. Ö

Bende iade etsem mi acaba aslında memnunum ama iade etsem ne alırım onuda bilmiyorum
  13. Ö

Apple storedan internet üzerinden alfım 1725056610 Apple storedan internet üzerinden aldım
  14. Ö

Fm touchda maç anşmasyonunda gol esnasında kasma oyundandır herhalde dimi hocam
  15. Ö

İpad air m2 11 inç aldım şarjı YouTube not alma Twitter gibi kullanımda 8 9 aaat gidiyor ve bu saat bana az geldi aslında 1 günlük kullanım sunuyor bide apple arcaden indirdiğim fm touchda maç esnasında birkaç ufak kasma yaşadım evham mı yapıyorum ürün mü kötü veya bana gelen bozuk olabilirmi...
  16. Ö

İphone 15 pro max vs 14 pro max sizce hangisi alınmalı

Kral 16 da fiyat şişer al 15 pronu keyfine bak güle güle kullan
  17. Ö

iPad Pro 4.nesil PUBG da jiroskop kendi kendine hareket ediyor

Pubg oynama artık tableti sat kasa topla valo cs felan geç
  18. Ö

İstanbulda nerede kamp yapabilirim

İstanbulda 4 kişi arkadaşlarla kamp yapacağız kampı nerede yapabiliriz
  19. Ö

2000 TL ye Kulak üstü kulaklık tavsiyesi

Kulak içi önerin varmı kral